Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego

Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego

Leszno, Krótka 5
Auditorium Maximum WSH im. Króla St. LeszczyńskiegoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego to ośrodek kultury i rozrywki dla Leszna i całego województwa wielkopolskiego. Aula stanowi integralną część Wyższej Szkoły Humanistycznej. W obiekcie prowadzone są inauguracje szkolne, a także największe wydarzenia artystyczne w mieście oraz spotkania autorskie z ważnymi twórcami.

Auditorium Maximum WSH w Lesznie – wydarzenia i koncerty

Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie powstała w 2001 roku. Jest uczelnią niepaństwową, posiadającą uprawnienia do prowadzenia studiów I stopnia (licencjackich) i II stopnia (magisterskich) w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Obecnie uczelnia kształci studentów na następujących kierunkach studiów I stopnia – Pedagogika, Dietetyka Psychologia w biznesie i jednym kierunku na studiach II stopnia – Pedagogika. Szkoła prowadzi również studia podyplomowe, których oferta zawiera ponad 20 specjalności.

 

Jakie atrakcje przygotowuje Auditrium Maximum WSH w Lesznie? Bilety na takie wydarzenia, jak koncert zespołu Imany z projektem "Voodoo Cello" czy koncert IRA Akustycznie cieszyły się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Leszna.

 

Przestronna komfortowa sala ze znakomitą akustyką i profesjonalnym systemem oświetleniowym to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać się na imprezy rozrywkowe oraz spektakle teatralne organizowane przez Auditorium Maximum WSH w Lesznie. Bilety można nabyć bez wychodzenia z domu – przez portal eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego?
Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego znajduje się przy ul. Krótkiej 4 w Lesznie i jest częścią Wyższej Szkoły Humanistycznej.
Kiedy zostało wybudowane Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego?
W październiku 2005 roku Wyższa Szkoła Humanistyczna zakupiła obiekt o powierzchni ponad 350 m², przeznaczony do wyburzenia. W jego miejsce wybudowano Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego, na który składa się aula audiowizualna o powierzchni ok. 1500 m². Warto podkreślić, że sala mieści aż 500 komfortowych miejsc siedzących.
Jakie wydarzenia odbyły się w Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego?
Jakie atrakcje zorganizowało Auditorium Maximum WSH im. Króla St. Leszczyńskiego? Wydarzenia takie, jak goszczący na scenach polskich oraz zagranicznych spektakl komediowy „Klimakterium” czy interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show zgromadziły tłumy mieszkańców w każdym wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też