DJ Holographic

DJ Holographic

Scena klubowa pełna jest indywidualistów, dla których miksowanie jest stylem życia. Wśród wyjątkowych postaci, tworzących niezwykłą mieszankę gatunków muzycznych, zachwycającą zróżnicowaniem i unikalnością jest DJ Holographic. Amerykańska DJ-ka, której dewizą są słowa, wypowiedziane przez Angelę Davis: Musisz działać tak, jakby można było radykalnie zmienić świat. I musisz to robić cały czas. swoją twórczością, miłością do muzyki i propagowaniem tolerancyjności w każdym aspekcie zyskała szerokie grono zwolenników i fanów swojej twórczości.

DJ Holographic-jak wszystko się zaczęło?

DJ Holographic pilnie strzeże swojej prywatności. Artystka przyszła na świat w amerykańskim Detroit, gdzie dorastała w muzykalnej rodzinie i chłonęła zróżnicowanie gatunków muzycznych, dostępne w tym mieście kontrastów. Dyskusje o muzyce z ojcem, który jako DJ w kolektywie stworzył podwaliny festiwalu Charivari, dostęp do lokalnych rozgłośni radiowych, w których młoda Afroamerykanka mogła usłyszeć przeróżne gatunki muzyczne zaowocowały wypływem ekspresji i kreatywności artystycznej. To tam DJ Holographic kupiła swoje pierwsze sprzęty, które kazały się proste. Pierwszy mikser posiadał tylko dwie ścieżki, artystka szybko opanowała zagadnienia techniczne i z potrzeby nieustannego rozwoju zaczęła regularną pracę jako DJ w klubie Necto w Arr Arbor. Styl DJ Holographic to połączenie, opierające się na house, niezwykle energetycznym R&B, nu-disco z wplecionymi, najróżniejszymi brzmieniami. Pochodząca z miasta o wyjątkowo zróżnicowanych dźwiękach nie boi się eksperymentować podczas występów. 

Inspiracje, które wpłynęły i wpływają na twórczość DJ Holographic

Pochodząca z Detroit DJ Holographic wyróżnia się unikalnym stylem, łączącym zróżnicowane gatunki, tworząc jednocześnie podwaliny dla środowiska LGBTQ+ w środowisku muzycznym. Największą inspiracją od wczesnych lat młodości dla artystki stanowiła muzyka uliczna, której w Detroit nie brakowało. DJ Cholographic wyrosła na legendarnej Motor City. Chłonąca te dźwięki młoda DJ-ka słuchała wielu rozgłośni radiowych lokalnych. W nich DJ-e miksowali nuty twórców okolicznych oraz tworzone przez artystów na skalę krajową. Zderzenie wielu stylów, kultur inspirowało artystkę do kreatywnego ujęcia swoich wewnętrznych przemyśleń. Już jako dorosła artystka swoje inspiracje przedkładała często na występy w duetach. Artyści, z którymi związała się na dłużej również stali się inspiracją do tego, czego możemy dziś słuchać dzięki jej energetycznym występom. 

Występy i duety DJ Holographic, które zapadły w pamięć

Inspiracja zrodzonym w Detroit Motor City zaowocowała spotkaniem z tamtejszym światem muzycznym, skupionym w kolektywie Underground Resistence. DJ Holographic współpracowała z Carlem Craigiem, z którym pracowała przy wydawaniu swoich singli. Wytwórnia Craiga również stała się miejscem ważnym dla DJ Holographic. Dzięki wielu duetom, artystka stała się niezwykle popularna, a jej styl uwielbiany przez miłośników klubowego brzmienia nie tylko w Detroit, ale w całych Stanach oraz w Europie. DJ Holographic wraz z Carlem Craigiem wystąpiła podczas Detroit Love, z kolei w Nowym Yorku i Los Angeles pamiętne występy zanotowała w towarzystwie Blessed Madonny. Warto wspomnieć wyjątkowe występy w Londynie oraz w Berlinie, podczas Berlin Pride Special. 

Najbardziej znane utwory DJ Holographic

DJ Holographic w swoim dorobku ma wiele hitów, wśród których na szczególna uwagę z pewnością zasługuje nowa propozycja: "Detroit I love". Aby poznać styl artystki, warto przesłuchać "Faith In My Cup" lub stworzony wspólnie z Alexem Wilcoxem "Pararell Shifting". Warto również wspomnieć o wyjątkowym "My Feels" oraz "Because of Detroit". Artystka wielokrotnie nawiązuje do swoich muzycznych korzeni, co zauważalne jest w zróżnicowaniu jej starszych i najnowszych brzmień. 

DJ Holographic-koncerty 2022

Bilety na zbliżające się koncerty DJ Holographic są już dostępne, a dla fanów afroamerykańskiej DJ w Polsce są wyjątkowo dobre wiadomości. Już pod koniec lipca artystka zagości u nas na jubileuszowym, organizowanym po raz piętnasty Audioriver w Płocku. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2022. Poza polskim akcentem na trasie najbliższych występów DJ Holographic nie zabraknie takich miejsc jak niemieckie Monachium, gdzie DJ Holographic wystąpi już 1 kwietnia 2022 w klubie Blitz, oraz londyńskiej Drukarni, gdzie usłyszeć będzie można jż już 2 kwietnia 2022. 3 kwietnia artystka wraca do Niemiec, gdzie zagra w berlińskiej Panoramie. 1 lipca odwiedzi belgijską Brukselę, artystka panuje koncerty również za oceanem.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi DJ Holographic: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Len Faki, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, I Hate Models, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, Dr Rubinstein, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, LSDXOXO, Something Something, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

DJ Holographic - Często zadawane pytania

  • DJ Holographic pochodzi z amerykańskiego Detroit, gdzie wzrastała w kręgach zróżnicowanych gatunków muzycznych, w umuzykalnionej rodzinie.
  • Artystka wystąpi w Polsce już pod koniec lipca 2022 na odbywającym się w Płocku Audioriver (29-31.07.2022).
  • Tak, DJ Holographic wspiera środowisko LGBT, jest zaangażowana bezpośrednio w propagowanie tolerancji.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

DJ Holographic
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/