Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Something Something

Something Something

Something SomethingOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Something Something, czyli taki naprawdę Steffi Schulz, to artystka będąca relatywnie nową twarzą na scenie drum & bass. Jej kariera i pierwsze koncerty zaczęły się w roku 2019. Był to rezultat wielu długich spędzonych na różnorodnych wydarzeniach muzycznych - począwszy od nocy klubowych w Fabric w Londynie, po festiwal Let it Roll, na który bilety otrzymała zupełnie przypadkiem. Po tym, jak zobaczyła jeden spośród niemalże legendarnych setów Andy'ego C w czasie trwania jego rezydentury w klubie XOYO, postanowiła, iż spróbuje sama własnych sił w tworzeniu oraz graniu brzmień drum & bass. 

Something Something historia

Artystka Steffi Schulz skrywająca się pod pseudonimem Something Something, pochodzi z niewielkiego miasteczka Schöneck na terenie Niemiec, gdzie kariera twórcza, nie jest zbytnio akceptowana, zaś scena D&B w ogóle nie istnieje, marzenie o zrobieniu kariery w drum and bass wydawało się Steffi Schulz zawsze być nieosiągalną fantazją. Tak jest po dziś dzień.

 

W czasach, kiedy Steffi mieszkała w rodzinnej miejscowości, była w stanie przyjąć największy z pozytywów w swojej dopiero co raczkującej kariery, wydając pierwszy ze swoich utworów w wytwórni Elevate Records. Było to nie tylko wspaniałym osiągnięciem dla niej samej, ale również kamieniem milowym dla artystek w zakresie D&B, co każda kobieta powinna świętować.

Something Something - przełom w karierze

Wielki przełom w karierze Something Something miał miejsce, kiedy Steffi udało się odnieść zwycięstwo w konkursie DJ-ów w Hospitality on the Beach w Chorwacji, gdzie pokonała prawie czterdziestu DJ-ów grając swój bardzo dobrze przyjęty set na jednej z największych scen tego festiwalu.

 

Steffi tak naprawdę grała wówczas zaledwie od trzech miesięcy. Nie miała nawet w planach brania udziału w owym festiwalu, kiedy miały miejsce zawody, ponieważ zarezerwowała wcześniej lot do Belgii na następny z festiwali. Zakończyło się na odwołaniu 3 lotów wyłącznie po to, aby wziąć udział w DJ-skim konkursie. Musiała to wygrać, innej opcji nie było. Zawody te były niczym silent disco z różnorodnymi rundami, a oprócz niej udział w konkursie brała jeszcze jedna dziewczyna a ponadto 40 chłopaków. Wygranie tych zawodów stało się najpiękniejszym dniem w życiu Steffi.

 

Wygranie takiego konkursu z tak wieloma mężczyznami, którzy uważali, iż są najlepsi w tym co robią, było dla niej wielką satysfakcją. Odniesienie wygranej w tym wydarzeniu, uświadomiło młodą artystkę, iż może ona stać się gwiazdą światowego formatu. Bas i perkusja to to, co zawsze chciała robić. Gdyby nie wygrała tego konkursu, jej kariera mogłaby w ogóle nie wystartować, co sama potwierdza w licznych wywiadach.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Something Something: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Len Faki, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, I Hate Models, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, Dr Rubinstein, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, DJ Holographic, LSDXOXO, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kto kryje się pod pseudonimem Something Something?
Something Something, to w rzeczywistości Steffi Schulz, która jest młodą artystką w zakresie drum & bass.
Kiedy rozpoczęła się jej kariera?
Jeśli jak dotąd nie słyszeliśmy o Something Something, nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, iż udało jej się zwrócić na siebie uwagę po raz pierwszy dopiero po tym, jak wygrała konkurs DJ-ów w Hospitality On The Beach. To była dla Steffi przełomowa chwila. Był to nie tylko trzeci jej występ przed większą publicznością, ale również niezwykle przydatne objawienie, iż drum and bass pozostaje tym, czym powinna się ona zajmować.
Jak doszło do powstania Something Something?
Powstanie Something Something było zupełnie przypadkowe. Kariera Steffi Schulz zaczęła się od wygrania przez nią konkursu DJ-ów w Hospitality On The Beach. Artystka nie lubiła siedzenia w biurze i pewnego dnia postanowiła coś zmienić we własnym życiu i spełnić marzenia.
Jaki obecnie jest najbardziej popularny singiel Something Something?
Najbardziej obecnie popularnym singlem Something Something, jest ,,All My Life", który powstał tak naprawdę w duecie z Kleu. Z dudniącymi wibracjami i falującym basem, które łączą się pośród syntetyzowanych, futurystycznych utworów, Something Something oraz Kleu, pokazują bezsprzeczny talent do osiągania wielkich sukcesów.
Jakie nominacje otrzymała Steffi Schulz?
Steffi Schulz, otrzymała między innymi nominację do nagrody o nazwie Best Newcomer w czasie D&B Arena Awards w 2020 roku. Obecnie, razem z jej pierwszym solowym singlem w Elevate i kilkoma współpracami, które zdecydowanie przyciągają uwagę, Something Something to zdecydowanie nowość na rynku muzycznym, na którą warto zwrócić swoją uwagę.

Fani lubią też

Zobacz też