Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Magdalena Kajrowicz

Magdalena Kajrowicz

Magdalena KajrowiczOpisWydarzeniaMagdalena Kajrowicz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Magdalena Kajrowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek filmowych oraz serialowych obecnego pokolenia. Oprócz swojej kariery muzycznej, którą rozpoczęła wraz z mężem Sławomirem, może poszczycić się bogatym dorobkiem artystycznym. Jak wygląda jej historia? Przyjrzyjmy się barwnej postaci z bliska.

Magdalena Kajrowicz i jej historia

Magdalena Kajrowicz urodziła się oraz wychowała w Wałbrzychu. Od najmłodszych lat interesował się sztuką. Jest profesjonalną aktorką - w 2007 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. 

W związku z ogromną rozpoznawalnością Magdalena Kajrowicz udziela znikomych wiadomości dotyczących jej życia prywatnego, chroniąc swoją rodzinę oraz najbliższych. 

Dorobek artystyczny Magdaleny Kajrowicz 

Magdalena Kajrowicz związana jest z Teatrem Capitol w Warszawie. Popularną aktorkę oraz piosenkarkę mogliśmy zobaczyć w takich spektaklach jak: "Skok w bok" oraz "Przekręt (nie)doskonały".

Magdalena Kajrowicz wzięła udział w różnych produkcjach serialowych oraz filmowych. Do najbardziej znaczących tytułów zaliczyć należy: "Na dobre i na złe", "Czas honoru", "Unia serc", "Ojciec Mateusz", "Blondynka", "Prawo Agaty", "Na noże", "Misja", "Na krawędzi", "Chichot losu", "Rezydencja", "Zero", "Miłość w przejściu podziemnym", "Świat pełen niespodzianek", "Komisarz Alex", "Przyjaciółki", "Siostry" czy "Trzeci Oficer". 

Współpraca z innymi artystami

Magdalena Kajrowicz współpracowała z wieloma wybitnymi artystami- wzięła udział w dużej liczbie produkcji serialowych, filmowych, spotykając na swojej drodze wiele znakomitych aktorów. Do najbardziej popularnych osób zaliczyć można: Macieja Dejczera, Michała Kwiecińskiego, Olgę Bołądź, Jana Wieczorkowskiego, Wojciecha Brzezińskiego, Weronikę Książkiewicz, Leszka Lichotę, Krystiana Wieczorka, Magdaleną Cielecką oraz wiele innych. 

Nagrody otrzymane przez artystkę

Magdalena Kajrowicz zdobyła wiele nagród. Jedną z najciekawszych jest tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu, którą aktorka zdobyła w 2013 roku. 

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Magdalena Kajrowicz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Magdalena Kajrowicz?

Miejscowości, w których Magdalena Kajrowicz wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Poznań, Wrocław.

Ile lat ma Magdalena Kajrowicz?
Magdalena Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 roku.
Jaka działalność artystyczna, jakiej podjęła się Magdalena Kajrowicz, przyniosła jej największą popularność wśród szerokiego grona odbiorców?
Magdalena Kajrowicz działa na wielu polach świata artystycznego. Jednak z całą pewnością praca z mężem, Sławomirem Zapałą, przyniosła jej największą popularność.
Ile wzrostu ma Magdalena Kajrowicz?
Magdalena Kajrowicz ma 164 cm wzrostu.

Fani lubią też

Zobacz też