Peach

Peach

Peach, a właściwie Serrena Passion to wschodząca artystka i DJ-ka młodego pokolenia. Dziewczyna urodziła się w Toronto w Kanadzie, ale obecnie mieszka i tworzy w Londynie, dzięki czemu daje się szerzej poznać europejskiej publiczności. Serrena prowadzi swój comiesięczny program w londyńskim NTS Radio, który nosi nazwę jej pseudonimu artystycznego - po prostu "Peach". Wcześniej związana była także z Radar Radio, gdzie prowadziła audycję "Snack time".

 

Oprócz tego Peach występuje na licznych klubowych imprezach, gdzie można zapoznać się z tworzonymi przez nią setami i remiksami różnych utworów. Można ją też zobaczyć w klubowych line-upach, gdzie towarzyszyła takim artystom jak Pearson Sound, Karen Gwyer, czy Andres. Wśród klubów, gdzie najczęściej występowała Peach warto wymienić takie jak: Corsica Studios, Wire Club, Nowadays, Night Tales i Patterns. Do tej pory jej utwory najczęściej są odtwarzane w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. 

 

Artystka posiada publiczny profil na Instagramie o nazwie "itspeach_". Obserwuje go obecnie prawie 40 tys użytkowników. Możemy tam śledzić twórczość artystki, przeplataną z jej życiem prywatnym. Mimo, że nie zdradza zbyt wiele, dowiedzieć się możemy, że Peach to radosna i pozytywna dziewczyna, która uwielbia czas spędzony z przyjaciółmi oraz podróże.

 

Serrena chętnie eksperymentuje też ze swoim wizerunkiem. Obecnie ma brązowe włosy, które podkreślają jej delikatną urodę, jednak wcześniej nosiła krótkie fioletowe i różowe włosy oraz jasny blond. Był również czas, gdy chętnie pojawiała się w okularach lub ciekawych nakryciach głowy. Lubi tatuaże i ma ich kilka. Widać, że oprócz kreatywności w sferze muzycznej, Peach chętnie bawi się i eksperymentuje z modą i własnym wizerunkiem. Ona sama określa siebie jako wulkan pozytywnej energii.

Peach - twórczość i inspiracje

Peach to artystka pełna pasji, radości i młodzieńczej energii. Warto dodać, że jej muzyka jest spójna i tworzona bardzo umiejętnie. Jej inspiracje są bardzo różnorodne, dzięki czemu jest jedyna i niepowtarzalna. Dynamika, żywiołowość, pasja - tak opisać można jej twórczość. Czuć to również w jej debiutanckim kawałku "Silky". Jak opisać można ten utwór? Szybki, melodyjny, energetyczny. Ukazał się na Intergraded - wytwórni Midlanda. Jest to platforma stworzona dla młodych, wschodzących artystów - takich jak Peach. Czekamy na więcej utworów i mamy nadzieję, że Peach kolejny raz zaskoczy pozytywną mieszanką brzmień.

 

Na platformie Soundcloud również można posłuchać setów i remiksów autorstwa Peach, między innymi: Mimosa, Galaxy Girl, Clovers Groove, Buttercup. Z pewnością spodobają się tym, którzy szukają w muzyce nowoczesnych, niebanalnych i kreatywnych brzmień. Taka jest Peach i jej muzyka! Jej twórczość zbiera pozytywne opinie, a z filmików z jej występów bije ogromna, młodzieńcza energia. 

Peach - nadchodzące wydarzenia

Dla wszystkich, którzy chcieliby poznać energetyczne brzmienia Peach mamy dobrą wiadomość. Przed artystką wiele letnich koncertów. Co ważne, odwiedzi także Polskę. Zagra na festiwalu Audioriver, który odbędzie się 29-31 lipca 2022 w Płocku na plaży nad Wisłą. To już 15 edycja wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na muzykę, ale i sam klimat, który jest niepowtarzalny. Jak co roku wystąpi na nim wielu polskich i zagranicznych artystów, zarówno tych znanych jak i początkujących. To również pierwszy koncert Peach w Polsce, który być może sprawi, że zyska ona większą popularność w naszym kraju. 

 

Oprócz Polski, tego lata Peach odwiedzi wiele innych festiwali i wydarzeń muzycznych. Zagra w Barcelonie, czy na Ibizie. Pojawi się na festiwalu Paradise City 2022 w Belgii, Astropolis 2022 we Francji, Love International 2022 w Chorwacji, ZeeZout Festival w Amsterdamie, czy Glastonbury 2022 w Wielkiej Brytanii. Jak widać, lato należy do Peach, a okazji do zabawy w rytm jej setów będzie naprawdę wiele. Peach pojawiła się też w 8 czerwca Albanii, gdzie zagrała na festiwalu Kala 2022. Z pewnością dostarczy jej to nowych słuchaczy i fanów. Trzymamy kciuki!

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Peach: Âme b2b Dixon, Aksamit, Len Faki, LSDXOXO, Paula Temple, Kasra, Solomun, Sevdaliza, BCee, TERR, Gorgon City, Something Something, Harriet Jaxxon, DJ Fresh, Adriatique, Ben Böhmer, I Hate Models, Hot Since 82, Cormac, Monster, Friction, Kas-st, Bicep, DJ Holographic, WhoMadeWho, Catz N Dogz, Mind Against, Octo Octa, Baasch, The Blaze, Robert Hood, Alignment, Dr Rubinstein, Roi Perez,

 

Peach - Często zadawane pytania

  • Peach to tylko pseudonim artystyczny, naprawdę artystka nazywa się Serrena Passion.
  • Serrena urodziła się w kanadyjskim Toronto, jednak obecnie żyje i tworzy w Londynie. Dzięki temu jej twórczość znana jest przede wszystkim w zachodniej Europie.
  • W klubowych line-upach towarzyszyła takim artystom jak Pearson Sound, Karen Gwyer, czy Andres.
  • Jest to utwór zatytułowany "Silky".
  • Tak, można ją obserwować na profilu "itspeach_", gdzie chętnie dzieli się swoją twórczością oraz życiem prywatnym.
  • Audycja nosi tytuł "Peach".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Peach
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/