Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Peach

PeachSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Kanada
dyscyplina:
DJ-ka
social media:

Opis

Peach, a właściwie Serrena Passion to wschodząca artystka i DJ-ka młodego pokolenia. Dziewczyna urodziła się w Toronto w Kanadzie, ale obecnie mieszka i tworzy w Londynie, dzięki czemu daje się szerzej poznać europejskiej publiczności. Serrena prowadzi swój comiesięczny program w londyńskim NTS Radio, który nosi nazwę jej pseudonimu artystycznego - po prostu "Peach". Wcześniej związana była także z Radar Radio, gdzie prowadziła audycję "Snack time".

 

Oprócz tego Peach występuje na licznych klubowych imprezach, gdzie można zapoznać się z tworzonymi przez nią setami i remiksami różnych utworów. Można ją też zobaczyć w klubowych line-upach, gdzie towarzyszyła takim artystom jak Pearson Sound, Karen Gwyer, czy Andres. Wśród klubów, gdzie najczęściej występowała Peach warto wymienić takie jak: Corsica Studios, Wire Club, Nowadays, Night Tales i Patterns. Do tej pory jej utwory najczęściej są odtwarzane w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. 

 

Artystka posiada publiczny profil na Instagramie o nazwie "itspeach_". Obserwuje go obecnie prawie 40 tys użytkowników. Możemy tam śledzić twórczość artystki, przeplataną z jej życiem prywatnym. Mimo, że nie zdradza zbyt wiele, dowiedzieć się możemy, że Peach to radosna i pozytywna dziewczyna, która uwielbia czas spędzony z przyjaciółmi oraz podróże.

 

Serrena chętnie eksperymentuje też ze swoim wizerunkiem. Obecnie ma brązowe włosy, które podkreślają jej delikatną urodę, jednak wcześniej nosiła krótkie fioletowe i różowe włosy oraz jasny blond. Był również czas, gdy chętnie pojawiała się w okularach lub ciekawych nakryciach głowy. Lubi tatuaże i ma ich kilka. Widać, że oprócz kreatywności w sferze muzycznej, Peach chętnie bawi się i eksperymentuje z modą i własnym wizerunkiem. Ona sama określa siebie jako wulkan pozytywnej energii.

Peach - twórczość i inspiracje

Peach to artystka pełna pasji, radości i młodzieńczej energii. Warto dodać, że jej muzyka jest spójna i tworzona bardzo umiejętnie. Jej inspiracje są bardzo różnorodne, dzięki czemu jest jedyna i niepowtarzalna. Dynamika, żywiołowość, pasja - tak opisać można jej twórczość. Czuć to również w jej debiutanckim kawałku "Silky". Jak opisać można ten utwór? Szybki, melodyjny, energetyczny. Ukazał się na Intergraded - wytwórni Midlanda. Jest to platforma stworzona dla młodych, wschodzących artystów - takich jak Peach. Czekamy na więcej utworów i mamy nadzieję, że Peach kolejny raz zaskoczy pozytywną mieszanką brzmień.

 

Na platformie Soundcloud również można posłuchać setów i remiksów autorstwa Peach, między innymi: Mimosa, Galaxy Girl, Clovers Groove, Buttercup. Z pewnością spodobają się tym, którzy szukają w muzyce nowoczesnych, niebanalnych i kreatywnych brzmień. Taka jest Peach i jej muzyka! Jej twórczość zbiera pozytywne opinie, a z filmików z jej występów bije ogromna, młodzieńcza energia. 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Peach: Âme b2b Dixon, Aksamit, Len Faki, LSDXOXO, Paula Temple, Kasra, Solomun, Sevdaliza, BCee, TERR, Gorgon City, Something Something, Harriet Jaxxon, DJ Fresh, Adriatique, Ben Böhmer, I Hate Models, Hot Since 82, Cormac, Monster, Friction, Kas-st, Bicep, DJ Holographic, WhoMadeWho, Catz N Dogz, Mind Against, Octo Octa, Baasch, The Blaze, Robert Hood, Alignment, Dr Rubinstein, Roi Perez,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się Peach?
Peach to tylko pseudonim artystyczny, naprawdę artystka nazywa się Serrena Passion.
Skąd pochodzi artystka?
Serrena urodziła się w kanadyjskim Toronto, jednak obecnie żyje i tworzy w Londynie. Dzięki temu jej twórczość znana jest przede wszystkim w zachodniej Europie.
Z jakimi artystami dotychczas współpracowała Peach?
W klubowych line-upach towarzyszyła takim artystom jak Pearson Sound, Karen Gwyer, czy Andres.
Jaki tytuł nosi debiutancki utwór Peach?
Jest to utwór zatytułowany "Silky".
Czy Peach ma konto na instagramie?
Tak, można ją obserwować na profilu "itspeach_", gdzie chętnie dzieli się swoją twórczością oraz życiem prywatnym.
Jak nazywa się audycja radiowa prowadzona w NTS Radio przez Peach?
Audycja nosi tytuł "Peach".

Fani lubią też

Zobacz też