Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Artysta Strachy na Lachy

Strachy na Lachy

Strachy na LachyOpisWydarzeniaStrachy na Lachy - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Strachy na Lachy koncerty 

Strachy na Lachy to poznański zespół założony przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. 

Pierwszy skład uzupełnili basista Lo z Inri oraz Mariusz Nalepa gitarzysta zespołu Na Górze. Na przestrzeni lat nazwa ewoluowała od  Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze, Grabaż i Strachy Na Lachy do obowiązującej teraz. Skład zespołu również zmieniał się podczas lat działalności. Koncerty Strachy na Lachy cieszą się dużą popularnością w całym kraju, a wierni fani zespołu czekają na kolejne wydarzenia muzyczne z ich udziałem. Ich występy są też świetną okazją, aby usłyszeć utwory z repertuatuzespołu na żywo i świetnie się bawić.

Członkowie zespołu Strachy na Lachy 

Obecnie formację tworzą: Krzysztof "Grabaż" Grabowski - vocals and guitar, Andrzej "Kozak" Kozakiewicz - guitar and vocals, Rafał "Kuzyn" Piotrowiak - drums, Longin "Lo" Bartkowiak - bass and vocals, Mariusz "Maniek" Nalepa - almost everything (except bass), Łukasz Sokołowski - keyboards.

 

Zespół ma na swoim koncie siedem wydawnictw: "Strachy Na Lachy" (2003), "Piła Tango" (2005), "Autor" (2007), "Zakazane piosenki" (2008), "Dodekafonia" (2010), "Dekada" (2011), "!TO!" (2013).

 

Kolejna płyta ma ukazać się niebawem. SNL wylansowali wiele przebojów, które znane są fanom rocka w całym kraju: "Raissa", "BTW – mamy tylko siebie", "Piła Tango", "Dzień Dobry kocham Cię"',  „Po prostu pastelowe”, „Żyję w kraju”, "Chory na wszystko" i wiele innych... Grupa koncertuje po całym kraju, odbywając regularne trasy oraz występując na ważnych festiwalach. Od czasu do czasu odwiedza także kraje europejskie.

Strachy na Lachy online

Strachy na Lachy oficjalne wideo z próby zespołu! Film pokazuje jak wygląda praca zespołu za kulisami. Stream poniżej. 

 

 

Charakterystyczne dla piosenek SNL są ciepłe, akustyczne melodie, okraszone dźwiękami akordeonu i innych instrumentów, gwarantujących doskonały nastrój. Teksty Grabaża zaś traktują o sprawach najważniejszych dla niego i odbiorców: są to celne opisy otaczającej nas rzeczywistości społeczno - politycznej, jak i stanów ducha, rozterek zwykłego człowieka. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana rocka w naszym kraju i nie tylko!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Strachy na Lachy - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Strachy na Lachy?

Miejscowości, w których Strachy na Lachy wystąpi w najbliższym czasie: Goniądz.

Fani lubią też

Zobacz też