Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Festiwale Sunrise Festival 2024

Sunrise Festival 2024

19-21.07.2024 Kołobrzeg

Organizator: MDT Production

Sunrise Festival 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kupuj na raty

Wygodnie i bez wychodzenia z domu

Dowiedz się więcej

Kup teraz, zapłać później

Nie odkładaj emocji na później

Dowiedz się więcej

Karnety

Sunrise Festival 2024 - KARNETY
19-21.07.2024

Sunrise Festival 2024 - KARNETY

Kołobrzeg, Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)

Bilety jednodniowe

Sunrise Festival 2024 - PIĄTEK
piątek
19.07.2024
17:00

Sunrise Festival 2024 - PIĄTEK

Kołobrzeg, Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)
Sunrise Festival 2024 - SOBOTA
sobota
20.07.2024
17:00

Sunrise Festival 2024 - SOBOTA

Kołobrzeg, Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)
Sunrise Festival 2024 - NIEDZIELA
niedziela
21.07.2024
17:00

Sunrise Festival 2024 - NIEDZIELA

Kołobrzeg, Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)

O wydarzeniu

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW: ALAT, CREAM, Marc Vedo, Cherry, Ardo b2b Jack Alva, Digital Drift, MAVE, Lulu Malina, EMDI, Rank 1, Milkwish, Darude, Chicane, Jochen Miller dołączają do line-upu Sunrise Festival!

Sunrise Festival powraca - bilety już w sprzedaży! Impreza tylko dla osób pełnoletnich. 

 

Jedną ze scen Sunrise Festival 2024 przejmuje Q-Dance. Przygotuj się na mocną dawkę energii wypełnionej hardstylem. Szczegóły wkrótce

Sunrise Festival 2024 line-up

PIĄTEK 19.07.2024

 • Red Stage: ATB, Bartes, DJ Kris, DJ Rachela, Gregory, Jay Bae, KC, Maiqel, Marco V, Ron Van Den Beuken, Tiddey, V_Valdi

 

SOBOTA 20.07.2024

 • Red Stage: Boris Brejcha, Sikdope, Tchami x Malaa
 • Blue Stage: Aly & Fila, Blastoyz, Cubicore, Ferry Corsten Pres.Gouryella, Markus Schulz, Marlo, Ruben De Ronde

 

NIEDZIELA 21.07.2024

 • Red Stage: Armin Van Buuren, Fast Boy, Fedde Le Grand, Harris & Ford, W&W

 

Więcej ogłoszeń wkrótce - stay tuned!

Sunrise Festival informacje

Sunrise Festival to jeden z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej. Ta piękna historia rozpoczęła się w 2003 roku, gdy po raz pierwszy w kołobrzeskim amfiteatrze rozbrzmiały dźwięki muzyki house i trance. Od początku istnienia festiwalu mogliście usłyszeć największe gwiazdy muzyki klubowej. Z roku na rok stawialiśmy sobie poprzeczkę coraz wyżej, by zaspokoić coraz to bardziej wymagające oczekiwania uczestników. Kolejne sceny, niespotykana nigdzie indziej scenografia, zapierające dech w piersiach nagłośnienie, spektakularne pokazy pirotechniczne i artyści z całego świata.

Po wielu latach kołobrzeski amfiteatr stał się dla nas zbyt mały. Chcąc rozwijać się jeszcze bardziej, w 2018 roku podjęliśmy decyzję o przeprowadzce. Od 2019 roku Sunrise Festival odbywa się w Podczelu – na terenie byłego lotniska. Dzięki temu zyskaliśmy nieograniczone możliwości. Teren imprezy powiększył się kilkukrotnie, co pozwala nam wybudować nawet 5 potężnych scen. Każdego roku specjalnie dla was występuje około 100 artystów z Polski i zagranicy reprezentujących niemal wszystkie gatunki muzyki elektronicznej.

Stworzyliśmy też wyjątkowe miasteczko SunCity. To przede wszystkim strefa mieszkalna dla uczestników festiwalu. W naszej ofercie są 3 rodzaje noclegów: standard (z własnym namiotem), premium (wieloosobowy, umeblowany i wyposażony namiot w stylu tipi) oraz VIP (wieloosobowy, umeblowany i wyposażony domek w stylu turek). W miasteczku SunCity znajdziecie też komfortowe sanitariaty, wiele stref gastronomicznych, relaksu, odpoczynku i zabawy.

Sunrise Festival to nie tylko wspaniałe doznania wizualne i muzyczne. Podczas eventu można skorzystać z wielu usług naszych partnerów. Fryzjerzy, wizażyści, barberzy, styliści, strefy multimedialne, foto-budki i wiele innych atrakcji. To wszystko sprawia, że oprócz wybornej uczty muzycznej uczestnicy festiwalu mogą poczuć się jak na największych wydarzeniach na świecie.

 

 • Bawimy się odpowiedzialnie! Sunrise Festival w pełni tylko dla osób pełnoletnich. Każdy uczestnik w dniu rozpoczęcia festiwalu musi mieć ukończone 18 lat, ale bilety może kupić wcześniej.
 • Bawimy się i mamy na to dowód! Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości umożliwiający identyfikację osobową. Wszystko dla Waszego bezpieczeństwa.
 • Bawimy się uczciwie! Odsprzedaż, a nawet jej próba lub przekazywanie biletów osobom trzecim może skutkować anulowaniem biletu oraz niewpuszczeniem na teren festiwalu.
 • Centrum Informacji znajdziesz po lewej stronie od głównego wejścia. Godziny otwarcia Centrum Informacji sprawdzisz natomiast w regulaminie imprezy Sunrise Festival 2024.
 • Gastronomia: na Festiwalu znajdziesz kilkadziesiąt punktów gastronomicznych, w których zjesz ciepły posiłek oraz kupisz napoje chłodzące.
 • Godziny otwarcia: Festiwal rozpoczyna się od godziny 17:00 i trwa do godziny 04:30 w piątek, 04:30 w sobotę i 04:30 w niedzielę.
 • Pakiet z polem namiotowym wymaga posiadania włąsnego namiotu.
 • Kasy biletowe Sunrise Festival znajdziesz tuż przy głównym wejściu na teren imprezy. Nie gwarantujemy dostępności biletów na Sunrise Festival w kasach biletowych.
 • Lokalizacja! Sunrise Festival odbywa się w Nadmorskim Parku Kultury na lotnisku na Podczelu.

W tym roku bilety na Festiwal są biletami na okaziciela. Jeżeli na Twoim bilecie znajduje się imię i nazwisko, Twoje dane nie będą weryfikowane przy wejściu na teren imprezy.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też