Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Jerzy Grzechnik

Jerzy Grzechnik

Sprawdź wydarzenia
Jerzy GrzechnikSzczegółyOpisWydarzeniaJerzy Grzechnik - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
44 lata
data urodzenia:
03.10.1979
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
Aktor musicalowy i dubbingowy oraz wokalista
social media:

Opis

Jerzy Grzechnik jest znanym i lubianym polskim aktorem oraz wokalistą. Znany ze swojej unikatowej barwy głosu. Jak wygląda jego historia? Przyjrzyjmy się barwnej postaci z bliska.

Jerzy Grzechnik i jego historia 

Aktor urodził się oraz wychował w Warszawie. W 1988 roku ukończył VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Jerzy Grzechnik uczęszczał do Niepublicznej Szkoły Wokalnej im. J. Wasowskiego przy Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie, dzięki wyjechał na stypendium wokalne Aero Folkehojskole w Danii.

Życie prywatne artysty owiane jest tajemnicą. W trosce o dobro swoich najbliższych aktor nie udziela informacji na temat swojego życia prywatnego. 

Jerzy Grzechnik- dorobek artystyczny aktora

Aktor od 2007 roku związany jest ze Studiem Buffo w Warszawie. Jerzy Grzechnik debiutował w muzycznym show "Przebojowa noc". Znany artysta wziął udział w projektach teatralno-muzycznych transmitowanych w telewizji, noszących tytuły "Niezłomny" oraz "Wolność we krwi". Spektakle w których wziął udział aktor to m.in.: "Metro", "Ukochany kraj...", "Piotruś Pan", "Romeo i Julia".

W latach 2009-2015 Jerzy Grzechnik był wokalistą w znanym i lubianym teleturnieju "Jaka to melodia?". W 2014 roku aktor wziął udział w programie rozrywkowym "The Voice of Poland" w grupie Edyty Górniak. Artysta wziął także udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajął trzecie miejsce. 

Jerzy Grzechnik jest także twórcą muzyki oraz tekstów. Jednymi z najpopularniejszych utworów są "Rajd wśród złotych łanów", "Odcisk warg", "Ile razy/ Weiter", "W oczach Twych". W swoim dorobku wokalista ma także wydaną płytę - "Hity Buffo Vol.2 – Jerzy Grzechnik". Wydał także album studyjny "Przeze mnie, o mnie". Głos aktora usłyszeć możemy także w kreskówkach, np. "Billy Kot" czy "Sąsiedztwo Daniela Tygrysa"

Nagrody

Wśród wielu nagród aktora wyróżnić należy zwycięstwo w konkursie Debiutów 45. KFPP w Opolu oraz zdobycie nagrody im. Anny Jantar.

Wydarzenia

Jerzy Grzechnik - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Jerzy Grzechnik?

Miejscowości, w których Jerzy Grzechnik wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Czy Jerzy Grzechnik ma dzieci?
Jerzy Grzechnik ma jedno dziecko - córkę Katarzynę.
W którym roku urodził się znany aktor i wokalista Jerzy Grzechnik?
Jerzy Grzechnik urodził się 3 października 1979 roku.
Która produkcja przynosiła Jerzemu Grzechnikowi największą popularność?
Jerzy Grzechnik wziął udział w wielu projektach artystycznych. Jednak największą popularność przyniósł mu angaż w słynnym teleturnieju muzycznym "Jaka to melodia?".

Fani lubią też

Zobacz też