Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Camila Cabello

Camila Cabello

Camila CabelloSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
27 lat
data urodzenia:
03.03.1997
dyscyplina:
Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów.
social media:

Opis

Koncert online Camili Cabello to okazja do przypomnienia sobie największych przebojów jednej z najbardziej popularnych artystek na świecie. Stream poniżej.

 

 

Camila Cabello, ur. 3 marca 1997 w Hawanie na Kubie – to kubańsko-amerykańska piosenkarka popowa. Camila urodziła się w Hawanie na Kubie, w dzieciństwie przeniosła się wraz z rodziną z Hawany do stolicy Meksyku, a gdy miała 5 lat przeprowadziła się do Miami.

Camila Cabello Shawn Mendes koncert online 

Artystka  razem z kanadyjskim wokalistą Shawnem Mendesem zorganizowali koncert online, a tym samym przyłączyli się do akcji #togehterathome, w Polsce znanej jako #zostańwdomu. Stream koncertu zdobył same pozytywne komentarze fanów, którzy dziękowali im za wspólnie spędzony czas.

 

Camila Cabello - kariera

Artystka wzięła udział w programie The X Factor, ale odpadła z z programu w pierwszym etapie. Niedługo później jurorzy zaproponowali jej i czterem innym uczestniczkom programu stworzenie grupy, znanej później jako Fifth Harmony. W finale programu zespół zajął 3. miejsce. Grupa wydała minialbum Better Together oraz albumy Reflection (w roku 2015) i 7/27 (w roku 2016).

 

W listopadzie 2015 roku pojawił się singiel z utworem zaśpiewanym przez Camile Cabello w duecie z Shawnem Mendesem „I Know What You Did Last Summer”. 14 października 2016 Cabello i rapper Machine Gun Kelly wydali singiel „Bad Things”, z płyty rappera Bloom. 1

 

8 grudnia 2016 Camila ogłosiła, że odchodzi z Fifth Harmony, aby zająć się swoją karierą solową. 12 stycznia 2018 roku ujrzał światło dzienne debiutancki album artystki pt. „Camila”.

 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. MTV International CC-BY-SA 3.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodziła się Camila Cabello?
Camila Cabello, urodzona 3 marca 1997 roku w Hawanie, jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów.
Jaką muzykę tworzy Camila Cabello?
Camila tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak pop, rock, dance-pop oraz teen pop.
Jaki pierwszy album nagrała Camila Cabello?
Pierwszym albumem artystki jest "Camila", który swoją premierę miał 12 stycznia 2018 roku. Singiel "Havana" promujący album znalazł się na listach przebojów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji oraz Australii.
W jakich zespołach występowała Camila Cabello?
Camila występowała w zespole "Fifth Harmony", który utworzony został w drugim sezonie programu The X Factor. 20 grudnia 2012 podczas finałowej, amerykańskiej edycji The X Factor, zespół Fifth Harmony zajął 3. miejsce.
Z jakimi artystami współpracowała Camila Cabello?
Camila Cabello współpracowała z takimi artystami jak Machine Gun Kelly, Major Lazer, Travis Scott, Pitbull czy Bruno Mars.

Fani lubią też

Zobacz też