Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Sport Sporty walki FAME 22: Ultimate

FAME 22: Ultimate

31.08.2024 Warszawa

Organizator: Fame MMA

FAME 22: UltimateBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

FAME 22: ULTIMATE
sobota
31.08.2024
19:30

FAME 22: ULTIMATE

Warszawa, PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego

O wydarzeniu

FAME 22: Ultimate to gala, która ukaże najwyższy poziom pasji, emocji oraz sukcesu. Będzie to niespotykany, a także przekraczający wcześniejsze granice event. Bilety na FAME 22: Ultimate już dostępne.

FAME 22 bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren imprezy, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. 

FAME 22 informacje

FAME 22: Ultimate – najbardziej spektakularne wydarzenie w świecie freak fight! Jednym z głównych punktów programu FAME 22: Ultimate będzie turniej w klatce rzymskiej. Współcześni wojownicy zmierzą się w widowiskowych pojedynkach. Klatka rzymska to symbol ekstremalnej rywalizacji, gdzie walczy się nie tylko o zwycięstwo, ale także o honor i uznanie. 

To wydarzenie połączy w sobie elementy sportu, rozrywki i popkultury, tworząc niezapomniane show, które zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów.

Ograniczenia wiekowe

  • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 13 do 16-go roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też