Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Dr. Rubinstein

Dr. Rubinstein

Dr. RubinsteinOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Marina Rubinstein - na scenie występująca pod pseudonimem DR. Rubinstein - to urodzona w Rosji i wychowana w Izraelu artystka, która od lat z niezmienną pasją jako DJ tworzy muzykę w stylu techno oraz acid house. Muzyka była jej pasją na długo, zanim sama zdecydowała się na jej tworzenie; jak wyznaje w wywiadach, w życiu spędziła niezliczone noce na parkietach klubów w Tel Avivie, w pełni zatapiając się w otaczającej ją muzyce. Taniec traktuje jako osobistą formę medytacji - głęboko wierzy w to, że właściwa muzyka może wywołać w ludziach specjalne uczucie nieporównywalne do niczego innego, a jej kariera muzyczna jest niczym innym jak stałym poszukiwaniem tego, co może wywołać to specjalne uczucie. DR. Rubinstein ma bardzo energiczną, wesołą osobowość, którą dzieli się w trakcie występów; jej optymistyczna natura stała się jej znakiem rozpoznawczym i zdecydowanie wyróżnia ją spośród innych muzyków, sprawiając, że jej koncerty zawsze są wyjątkowym przeżyciem zarówno dla niej samej, jak i dla słuchaczy.

DR. Rubinstein występy

Mimo braku medialnego rozgłosu, DR. Rubinstein zdobyła szerokie uznanie w środowisku muzyki techno i z czasem stała się twarzą kilku festiwali poświęconych muzyce elektronicznej; między innymi Lowlands Festival, Dekmantel oraz Sónar.

DR. Rubinstein wystąpi też na Audioriver Festival 2022, któy odbędzie się w dniach 29-31.07 w Płocku.

 

Artystka aktywnie prowadzi profil na Instagramie, jednak nie dzieli się na nim zbyt wieloma informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego; używa serwisu głównie do dzielenia się informacjami o swoich koncertach oraz do wstawiania nagrań ze swoich transmisji na żywo.

W jakim klubie najczęściej występuje DR. Rubinstein?

Artystka często występuje w Berghain - klubie nocnym, który znajduje się w centrum Berlina. DR. Rubinstein występuje w nim niemal od początku swojej kariery i do dziś często pojawia się tam w roli DJ-ki. Stosunkowo często pojawia się również w szanowanych klubach nocnych Bassiani, Fuse oraz De School - które znajdują się kolejno w Gruzji, Belgii i Holandii. 

Co robiła DR. Rubinstein w trakcie pandemii w 2020 i 2021 roku?

Artystka zaangażowała się wówczas w stworzenie projektu QTFM - czyli Quarantine FM. W trakcie globalnej pandemii DR. Rubinstein zapraszała różnych artystów do swojego domu, by ci u niej występowali - każdy z tych występów był nadawany na żywo. Wszystkie nagrania z tych transmisji są dostępne do ponownego obejrzenia m.in. na stronie internetowej artystki oraz na jej kanale na YouTube. Na transmisjach Quarantine FM występowali między innymi tacy artyści jak Natascha Kann, Ellen Allien, Alex Levin oraz Cormac.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Dr Rubinstein: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Len Faki, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, I Hate Models, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, DJ Holographic, LSDXOXO, Something Something, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko DR. Rubinstein?
Prawdziwe imię i nazwisko artystki to Marina Rubinstein; jej pseudonim artystyczny pochodzi od jej prawdziwego nazwiska.
Gdzie obecnie mieszka DR. Rubinstein?
DR. Rubinstein urodziła się w Rosji, następnie spędziła większość swojego życia w Izraelu, a od 2012 roku mieszka w Berlinie, stolicy Niemiec.
Kiedy urodziła się DR. Rubinstein?
Informacja o urodzinach DR. Rubinstein nie została oficjalnie podana w żadnym z jej mediów społecznościowych; artystka dba o zachowanie swojej prywatności i nie podaje do wiadomości publicznej tego rodzaju informacji na temat swojej osoby.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn