Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Koncerty w Opolu

W Opolu każdy fan muzyki znajdzie interesujące go koncerty
KoncertyKlasykaKogo zobaczyćGdzie się wybraćBilety na koncerty

Nadchodzące koncerty

Bilety na koncerty

Polecamy
Klasyka
środa
08.02.2023
19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie - część III

Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
niedziela
12.02.2023
19:00

10-Lecie zespołu LEMON na BIS - AKUSTYCZNIE

Opole, Centrum Wystawienniczo- Kongresowe w Opolu
niedziela
19.03.2023
18:00

Aleja Rocka Symfonicznie

Opole, Teatr im. Jana Kochanowskiego

Koncerty w Opolu są okazją do usłyszenia na żywo zarówno znanych artystów oraz tych którzy dopiero stawiają pierwsze krok w muzycznym świecie. Organizowane są tu koncerty rockowe, disco polo oraz wyjątkowe projekty takie jak Metallica Symfonicznie, podczas którego orkiestra zaprezentuje największe przeboje zespołu Metallica. Na opolskiej scenie wystąpiły już takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Kasia Kowalska czy Wojtek Mazolewski w towarzystwie Urszuli Dudziak.

Koncerty Opole – aktualne daty, kultowe miejsca, bilety

Bilety na koncerty w Opolu znajdziesz na naszej stronie w jednym miejscu. Wiele interesujących wydarzeń czeka na Ciebie w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Opole kojarzy się głównie z Amfiteatrem Tysiąclecia, gdzie co roku odbywa się wiele letnich koncertów oraz słynny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. Jednak w NCPP znajduje się także Sala Kameralna, w której przez cały rok występują najpopularniejsi polscy artyści.
Ciekawe opolskie koncerty są także organizowane w Teatrze im. Jana Kochanowskiego. Ponadto nie można zapominać o bogatym i zróżnicowanym repertuarze Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. W głównej mierze opiera się on na koncertach muzyki klasycznej, jednak występują tam również artyści wykonujący muzykę popularną.

Oryginalne bilety na koncerty Opole kupisz za pośrednictwem naszego portalu – eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki i bezpieczny zakup online, sprawdź »

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn