Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Piotr Zelt

Piotr Zelt

Piotr Zelt SzczegółyOpisWydarzeniaPiotr Zelt - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
55 lat
data urodzenia:
10.12.1968
miejsce urodzenia:
Łódź
dyscyplina:
Aktor filmowy, serialowy, dubbingowy i teatralny
social media:

Opis

Piotr Zelt to urodzony w 1968 roku w Łodzi polski aktor telewizyjny, teatralny, filmowy i dubbingowy oraz prezenter telewizyjny. Prowadził wykłady w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Rozwój kariery aktorskiej Piotra Zelta

Piotr Zelt był związany z kilkoma teatrami w Warszawie. Należą do nich Teatr Dramatyczny, Na Woli, Atlantis, Komedia i Bajka. Jego debiut aktorski w telewizji miał miejsce w 1992 roku. Wcielił się wtedy w rolę mieszkańca akademika w serialu telewizyjnym Jacka Bromskiego Kuchnia polska.

 

Aktora można było zobaczyć w takich filmach jak: Wielka wsypa Jana Łomnickiego - wystąpił tam w roli zagranicznego gościa hotelowego. Kolejnym tytuł z jego udziałem to  Trzy kolory. Biały w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego, Tato Macieja Ślesickiego - wystąpił tam w roli ochroniarza wynajętego przez teściową postaci, w którą wcielił się Bogusław Linda. Piotr Zelt wystąpił też w głośnym filmie  Szamanka Andrzeja Żuławskiego czy Kiler Juliusza Machulskiego 

 

Rozpoznawalność przyniosła mu kreacja Arniego w serialu emitowany w telewizji Polsat 13 posterunek i Karola w serialu telewizji Polsat Przyjaciółki. Występował także w serialach, takich jak np. Tygrysy Europy, Miasteczko czy Polsat Pierwsza miłość.  Był również uczestnikiem programów rozrywkowych: Gwiazdy tańczą na lodzie i Taniec z gwiazdami. W telewizji Polsat prowadził  też program Najzabawniejsze zwierzęta świata.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Roger Gor, CC-BY-SA 3.0

Wydarzenia

Piotr Zelt - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Piotr Zelt ?

Miejscowości, w których Piotr Zelt wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Wrocław, Grodzisk Mazowiecki, Poznań, Szczecin, Bytom, Pabianice, Białystok, Kraków, Kielce, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Oświęcim, Gdańsk.

Fani lubią też

Zobacz też