Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Papa Roach

27.01.2025 Warszawa

Organizator: Live Nation

Sprawdź bilety
Papa RoachBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Papa Roach
poniedziałek
27.01.2025
18:00

Papa Roach

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Papa Roach w styczniu wystąpią w Warszawie! Zespół będzie świętował 25. rocznicę wydania debiutanckiego albumu. Podana godz. 18:00 to godzina otwarcia bram. Bilety na koncert Papa Roach już dostępne.

Papa Roach w Polsce 

Podczas nadchodzącej trasy, zespół odbędzie podróż w głąb swojego ogromnego katalogu muzycznego, jednocześnie świętując 25. rocznicę wydania kultowego, debiutanckiego albumu „INFEST”. Goście specjalni tej przełomowej trasy zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.

Papa Roach to zdobywcy platynowych wyróżnień oraz dwukrotnie nominowani do nagrody GRAMMY liderzy alternatywnej muzyki hardrockowej, którzy w 2020 roku obchodzili 20. rocznicę wydania swojego kultowego albumu „INFEST”. Papa Roach nie są obojętni w zwracaniu uwagi na zdrowie psychiczne i robią to od pierwszego dnia działalności z kultowym wydaniem „Last Resort” na czele. Od tego czasu zespół wydał 10 albumów studyjnych, w tym najnowszy „Ego Trip” wydany przez własną wytwórnię New Noize Records za pośrednictwem ADA/Warner Music. „Ego Trip” zdobył do tej pory ponad 360 milionów globalnych streamów i zawierał cztery single #1, w tym najnowszy „Leave A Light On (Talk Away the Dark)”, który jest największym hitem zespołu od dekady. Grupa ma na koncie łącznie 26 hitów w Top 10 i 12 utworów #1. 24 lata po rozpoczęciu kariery zespół nadal wywiera globalny wpływ.

Papa Roach bilety

Zobacz więcej
Papa Roach świętuje 25-lecie “Infest”. Zespół wystąpi też w Polsce

14.07.2024

KoncertyPolecane

Papa Roach świętuje 25-lecie “Infest”. Zespół wystąpi też w Polsce

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też