Tribbs

Tribbs, czyli Mikołaj Trybulec, to DJ i producent muzyczny, urodzony w 1996 roku. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie duże sukcesy. Produkował utwory m.in. dla Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej, Margaret, Roksany Węgiel czy Viki Gabor. Stworzył również duet Linia Nocna z Moniką Mimi Wydrzyńską. Bilety na wydarzenia z jego udziałem cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Tribbs – początki kariery

Tribbs uczył się gry na skrzypcach, na gitarze, a następnie na gitarze basowej podczas prywatnych lekcji. Choć nie skończył szkoły muzycznej – doskonale zna się na akordach i skalach. Muzyk kilka razy starał się ukończyć studia. Uczestniczył w zajęciach kompozycji i aranżacji w Katowicach, kreacji dźwięku w szkole filmowej w Warszawie. Wolał jednak uczyć się samodzielnie. Poznawał programy Cubase 5, Ableton, poszukiwał informacji w Internecie. W końcu doszedł do pełnej samodzielności i nie musiał korzystać z żadnej pomocy.  

Tribbs – muzyka

Track muzyka Tribbs Duże Oczy, który stworzył wraz z Pedro i francisem dla Smolastego, przyczynił się do przekroczenia pułapu 2 milionów słuchaczy na Spotify. Kawałek w stylu slap house przez kilka miesięcy utrzymywał się na najwyższych pozycjach rankingu najczęściej słuchanych w Polsce utworów. Na Spotify osiągnął 12 milionów streamów, natomiast na YouTube – odtworzono go 20 milionów razy.

 

Kolejnym utworem, który zachwycił słuchaczy był cover Bal wszystkich świętych Budki Suflera. Osiągnął 2 miliony streamów na Spotify, co uznać można za ogromny sukces. Skierowany do publiki międzynarodowej utwór wyprodukowany w należącym do Aloka labelu ControversiaWhisky – również trafił w gusta słuchaczy. Nagrany został przy udziale producenta Volkoder z Brazylii, wokalistki z Polski – Reja Jay oraz artysty Tribbs.

 

Choć Tribbs w Polsce stawia pierwsze kroki – ma na swoim koncie wiele projektów międzynarodowych. To współautor utworów, stworzonych dla artystów zagranicznych. Kilka z nich prezentowanych było na festiwalu muzycznym Eurowizja – w 2019 roku w Czechach, w 2020 – w Hiszpanii, a w 2021 – w Austrii. Tribbs, wraz z Laidback Lukiem, twórcą kawałka Show Me Love, wypuścili singiel Whistle.

 

Muzyk cieszy się, że ma możliwość tworzyć utwory w domu. Twierdzi, że zarówno komponowanie, jak i późniejsze nagrywanie i produkcja muzyki, nie potrzebują profesjonalnego studia nagraniowego. Artysta twierdzi, że dobrą płytę można nagrać wówczas, gdy ma się dobry pomysł i odwagę. Nie jest do tego potrzebny wysoki budżet.

Tribbs – koncerty

Koncerty Tribbsa cieszą się dużą popularnością. Dotychczas występował on głównie w klubach muzycznych. Pierwszy raz pojawił się na scenie jako 14-latek, w klubie Saturator w Warszawie. Wydarzenia z jego udziałem przyciągają publiczność, która kocha muzykę klubową i nie tylko. Bilety na występy Tribbsa w Polsce sprzedają się błyskawicznie.

Tribbs – koncerty 2022

Gdzie w najbliższym czasie pojawi się Tribbs? Koncerty 2022 już niebawem! Artysta pojawi się m.in. na trzeciej edycji Mamry Festival w Węgorzewie, w lipcu.  Wydarzenie wraca po przerwie jako impreza dwudniowa, wzbogacona o nowy wizerunek. Do tej pory na Mamry Festival usłyszeć można było głównie muzykę elektroniczną. Teraz muzyka ta będzie urozmaicona popem, hip-hopem i innymi stylami. Koncert 2022 Tribbsa będzie jednym z wielu wydarzeń na festiwalu. Na scenie pojawią się również DJ ŁOJO, Bryska, Max Klimek, Smolasty, Wac Toja, DJ Kuba&Neitan, Skytech, Cyprex, Matys, MATT5SKI, Kubańczyk, Viki Gabor, KAEN. Bilety na wydarzenie to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Tribbs: Karolina Lizer, Fafaq, Emdi, Smolasty, Red Lips, Viki Gabor, C-Bool, Kubańczyk, Cyprex, Skytech, Gromee, Kaen, Wac Toja, Matys, Brave, Dawid Kwiatkowski, Bryska, DJ Kuba & Neitan, Sanah,

 

Tribbs - Często zadawane pytania

  • Tribbs nie wydał do tej pory solowego albumu. Ma na koncie wiele singli z różnymi artystami.
  • Tribbs tworzy muzykę EDM, slap house, taneczną.
  • Kariera Tribbs zaczęła się dość wcześnie – kiedy artysta miał 14 lat wystąpił po raz pierwszy w klubie muzycznym w Warszawie.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tribbs
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/