Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo

Tribbs

TribbsOpisWydarzeniaTribbs - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Tribbs, czyli Mikołaj Trybulec, to DJ i producent muzyczny, urodzony w 1996 roku. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie duże sukcesy. Produkował utwory m.in. dla Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej, Margaret, Roksany Węgiel czy Viki Gabor. Stworzył również duet Linia Nocna z Moniką Mimi Wydrzyńską. Bilety na wydarzenia z jego udziałem cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Tribbs: początki kariery

Tribbs uczył się gry na skrzypcach, na gitarze, a następnie na gitarze basowej podczas prywatnych lekcji. Choć nie skończył szkoły muzycznej – doskonale zna się na akordach i skalach. Muzyk kilka razy starał się ukończyć studia. Uczestniczył w zajęciach kompozycji i aranżacji w Katowicach, kreacji dźwięku w szkole filmowej w Warszawie. Wolał jednak uczyć się samodzielnie. Poznawał programy Cubase 5, Ableton, poszukiwał informacji w Internecie. W końcu doszedł do pełnej samodzielności i nie musiał korzystać z żadnej pomocy.  

Tribbs: muzyka

Track muzyka Tribbs Duże Oczy, który stworzył wraz z Pedro i francisem dla Smolastego, przyczynił się do przekroczenia pułapu 2 milionów słuchaczy na Spotify. Kawałek w stylu slap house przez kilka miesięcy utrzymywał się na najwyższych pozycjach rankingu najczęściej słuchanych w Polsce utworów. Na Spotify osiągnął 12 milionów streamów, natomiast na YouTube – odtworzono go 20 milionów razy.

Kolejnym utworem, który zachwycił słuchaczy był cover Bal wszystkich świętych Budki Suflera. Osiągnął 2 miliony streamów na Spotify, co uznać można za ogromny sukces. Skierowany do publiki międzynarodowej utwór wyprodukowany w należącym do Aloka labelu ControversiaWhisky – również trafił w gusta słuchaczy. Nagrany został przy udziale producenta Volkoder z Brazylii, wokalistki z Polski – Reja Jay oraz artysty Tribbs.

Choć Tribbs w Polsce stawia pierwsze kroki – ma na swoim koncie wiele projektów międzynarodowych. To współautor utworów, stworzonych dla artystów zagranicznych. Kilka z nich prezentowanych było na festiwalu muzycznym Eurowizja – w 2019 roku w Czechach, w 2020 – w Hiszpanii, a w 2021 – w Austrii. Tribbs, wraz z Laidback Lukiem, twórcą kawałka Show Me Love, wypuścili singiel Whistle.

Muzyk cieszy się, że ma możliwość tworzyć utwory w domu. Twierdzi, że zarówno komponowanie, jak i późniejsze nagrywanie i produkcja muzyki, nie potrzebują profesjonalnego studia nagraniowego. Artysta twierdzi, że dobrą płytę można nagrać wówczas, gdy ma się dobry pomysł i odwagę. Nie jest do tego potrzebny wysoki budżet.

Tribbs: koncerty

Koncerty Tribbsa cieszą się dużą popularnością. Dotychczas występował on głównie w klubach muzycznych. Pierwszy raz pojawił się na scenie jako 14-latek, w klubie Saturator w Warszawie. Wydarzenia z jego udziałem przyciągają publiczność, która kocha muzykę klubową i nie tylko. Bilety na występy Tribbsa w Polsce sprzedają się błyskawicznie.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Tribbs: Karolina Lizer, Fafaq, Emdi, Smolasty, Red Lips, Viki Gabor, C-Bool, Kubańczyk, Cyprex, Skytech, Gromee, Kaen, Wac Toja, Matys, Brave, Dawid Kwiatkowski, Bryska, DJ Kuba & Neitan, Sanah,

 

Wydarzenia

Tribbs - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Tribbs?

Miejscowości, w których Tribbs wystąpi w najbliższym czasie: Rzeszów.

Jakie albumy wydał dotychczas Tribbs?
Tribbs nie wydał do tej pory solowego albumu. Ma na koncie wiele singli z różnymi artystami.
Jaką muzykę tworzy Tribbs?
Tribbs tworzy muzykę EDM, slap house, taneczną.
Kiedy zaczęła się kariera Tribbs?
Kariera Tribbs zaczęła się dość wcześnie – kiedy artysta miał 14 lat wystąpił po raz pierwszy w klubie muzycznym w Warszawie.

Fani lubią też

Zobacz też