Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Michał Rolnicki

Michał Rolnicki

Michał RolnickiOpisWydarzeniaMichał Rolnicki - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Michał Rolnicki urodził się w 1981 r. w Warszawie. Był członkiem niezależnego Teatru Druga Strefa, gdzie brał udział w wielu spektaklach.

W 2005 r. został absolwentem PWSFTVIT w Łodzi. Już w szkole stał na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi w dwóch sztukach. Następnie związał się z Teatrem Bagatela w Krakowie. Po jednym sezonie przeniósł się do Teatru Śląskiego w Katowicach, gdzie jest etatowym członkiem zespołu do dzisiejszego dnia. W tym czasie pracował również w Teatrze Nowym w Łodzi oraz w Teatrze Nowym w Krakowie. Obecnie występuje również na deskach warszawskich teatrów: Kwadrat, Kamienica, Polonia, Capitol,a także Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

 

Był także współtwórcą niezależnej produkcji pt. "Howie the Rookie", z którą podróżował po Polsce, prezentując ją w wielu teatrach. Ma na swoim koncie ponad czterdzieści ról teatralnych oraz prawie siedemdziesiątych ról telewizyjnych i filmowych. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
O co biega?

O co biega?

20.04-11.08.2023

Gdańsk, Kraków, Warszawa

Czy Ty to Ty?

Czy Ty to Ty?

22.04-03.06.2023

Gniezno, Poznań

Michał Rolnicki - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Rolnicki?

Miejscowości, w których Michał Rolnicki wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gniezno.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn