Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Łukasz Płoszajski

Łukasz Płoszajski

Sprawdź wydarzenia
Łukasz Płoszajski SzczegółyOpisWydarzeniaŁukasz Płoszajski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
46 lat
data urodzenia:
27.04.1978
miejsce urodzenia:
Łódź
dyscyplina:
Aktor teatralny i serialowy
social media:

Opis

Łukasz Płoszajski to urodzony w 1978 roku w Łodzi polski aktor. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera.

Rozwój kariery Łukasza Płoszajskiego 

Łukasza Płoszajskiego w 2002 roku można było go oglądać w spektaklu Teatru Telewizji Sesja kastingowa Krzysztofa Zanussiego, gdzie zagrał rolę Mnicha. Na deskach teatru debiutował 28 marca 2003 rolą Złotego w spektaklu Podróż do wnętrza pokoju w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, a w tym samym roku, w roli Billa wystąpił w przedstawieniu Wieczór kawalerski.

 

W 2006 roku występował w roli Toma Kerwooda w spektaklu Raya Cooneya Rodzina Kerwoodów w reżyserii Wojciecha Ziemiańskiego w mieszczącym się we Wrocławiu Teatrze Komedia. W 2014 roku na deskach Teatru Komedia grał postać złodzieja Cześka w spektaklu Z twoją córką? Nigdy! w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego.

 

Jego debiut na szklanym ekranie miał miejsce w programie Michała Fajbusiewicza Magazyn Kryminalny 997 . Pojawił się w Fali zbrodni, Kryminalnych i Biurze kryminalnym. Od 2004 wciela się w rolę Artura Kulczyckiego w telenoweli telewizji Polsat Pierwsza miłość.

 

Aktora  można było oglądać również podczas pierwszej edycji programu Jak oni śpiewają z 2007 roku,  zajął wtedy 7. miejsce. W październiku 2016 roku ukazał się w Internecie jego autorski program Haker Umysłu, w którym prezentuje zdolności kierowania zachowaniem ludzi.

Łukasz Płoszajski spektakle 2023 

Łukasz Płoszajski jest aktorem, którego można zobaczyć zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle 2023 z udziałem aktora to między innymi komedia Weekend z R. Podczas spektaklu oprócz niego będzie można zobaczyć między innymi Joannę Orleańską czy Monikę Dryl.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia CC-BY-SA 2.0

Wydarzenia

Łukasz Płoszajski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Łukasz Płoszajski ?

Miejscowości, w których Łukasz Płoszajski wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Łódź, Otwock, Warszawa, Lublin, Chełmek, Piotrków Trybunalski, Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też