Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Disco Polo Taneczny Spodek 2025 - Festiwal Muzyki Disco

Taneczny Spodek 2025 - Festiwal Muzyki Disco

15.02.2025 Katowice

Organizator: Moto Music Studio

Taneczny Spodek 2025 - Festiwal Muzyki DiscoBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Festiwal Muzyki Disco - Taneczny Spodek 2025
sobota
15.02.2025
18:00

Festiwal Muzyki Disco - Taneczny Spodek 2025

Katowice, Hala Spodek

O wydarzeniu

Taneczny Spodek to największe hity polskiego disco i kilkugodzinna zabawa, której bez wątpienia wszyscy dadzą się porwać, a scena rozgrzana do czerwoności sprawi, że słynny kosmiczny obiekt po prostu odleci w kosmos! Bilety na Taneczny Spodek 2025 są już dostępne.

Taneczny Spodek 2025 artyści 

W Tanecznym Spodku nie zabraknie słynnych wykonawców, ulubieńców polskiej publiczności, którzy mogą się pochwalić dziesiątkami, a nawet setkami milionów wyświetleń na YouTube! Zespoły, które rozgrzeją katowicką publiczność to między innymi Skolim, niekwestionowany Król Latino, który na swoim koncie ma takie hity jak „Temperatura”, „Wyglądasz idealnie”, słynny i niepowtarzalny zespół Mig i ich doskonale wszystkim znana “Wymarzona”, Defis z utworem “Niespotykany Kolor”, Long & Junior ze swoim hitami “Tańcz, Tańcz, Tańcz” oraz „Kolorowa Sukienka”, Piękni i Młodzi znani z takich hitów jak “Kocham się w Tobie” oraz „Ona jest taka cudowna”, Czadoman i jego “Ruda tańczy jak szalona”, D-Bomb ze słynnym "O Ela Ela” ,Weekend z utworem “Ona Tańczy dla mnie”, Miły Pan z utworami „Małolatki" oraz „Królowa”, Power Play z hitem „Co ma być to będzie”, Playboys z utworami „Nasza Noc" oraz „Lejde”, Łobuzy z ponadczasowym kawałkiem „Ona czuje we mnie piniądz”, Eni ze swoim hitem „So Hot”, Discoboys z utworem „Zarąbista Blondi” oraz niesamowici remixerzy Dance 2 Disco czyli jednym zdaniem mówiąc sama śmietanka polskiego disco!

Taneczny Spodek bilety VIP

Zachęcamy do skorzystania z pakietu VIP, który zapewnia komfort oraz przestrzeń dla naszych wyjątkowych gości. Ilość miejsc VIP ograniczona.

 

W cenie biletu VIP:

  • Przydzielone miejsca siedzące w loży VIP z najlepszym widokiem na scenę
  • Dedykowana przestrzeń z dostępem do większości stref w Spodku
  • Wydzielona strefa do posiłków
  • Catering w postaci ciepłych posiłków, zimnych przekąsek
  • Alkohole soft typu piwo
  • Alkohole mocniejsze typu whisky oraz wódka
  • Możliwość kontaktu z artystami w strefie cateringowej
  • Osobne wejście do Spodka
  • Dedykowana obsługa barmańska
  • Osobna toaleta

O Festiwalu Muzyki Disco Taneczny Spodek

To z pewnością największy Festiwal Muzyki Disco na Śląsku, który przyciągnie do Katowic kilka tysięcy osób spragnionych dobrej zabawy. W tym magicznym miejscu, jakim jest katowicki Spodek, wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. Doskonale dopracowana oprawa techniczno-wizualna, najlepsza muzyka i niepowtarzalna atmosfera sprawią, że to muzyczne wydarzenie będzie najlepsze w życiu każdego, kto zdecyduje się spędzić sobotni wieczór w tym kosmicznym symbolu Śląska! Nie czekaj i kup bilet już dziś .Zaproś znajomych, aby spędzić ten walentynkowy weekend w najlepszym towarzystwie i tanecznym stylu.

 

Gdzie?

Katowicki Spodek kto od 54 lat miejsce wielkich wydarzeń, jakimi są koncerty światowych sław i imprezy sportowe rangi mistrzostw świata. Co roku Spodek przyciąga setki tysięcy kibiców oraz fanów muzyki, będąc tym samym najsłynniejszym obiektem tego typu w Polsce. Miejsce imprezy gwarantuje niezapomniane emocje oraz doskonałe wrażenia audiowizualne.

 

Kiedy?

Nieprzypadkowa data w samym sercu karnawału i to w walentynkowy weekend. Bez wątpienia, niejedno serce da się porwać rytmom Disco i kto wie... Może ktoś w tanecznych rytmach odnajdzie swoją miłość? Gwarantujemy, że ten sobotni wieczór z pewnością przyniesie wiele pozytywnych muzycznych wibracji, a atmosfera będzie niesamowita. Przekonaj się osobiście i nie przegap tego wydarzenia. Zacznij już dziś zbierać ekipę, która razem z Tobą wybierze się 15 Lutego 2025 roku do słynnego katowickiego Spodka, by wspólnie bawić się przy tanecznych rytmach Disco.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też