Peja

Peja

Peja to raper, twórca tekstów i producent muzyczny. Urodził się w 1976 roku w Poznaniu. W 1993 roku wraz z Marcinem „Icemanem” Maćkowiakiem, znanym wówczas jako DJ Def założył grupę Slums Attack. W 1996 roku własnym nakładem wydali debiutancki album - „Slums Attack”. Utrzymany on był w stylu gangsta rap.

Peja i Slums Attack 

Rok później ukazała się kolejna płyta - „Zwykła codzienność”, która promowana była pierwszym w historii zespołu teledyskiem. Sprzedała się w ponad 20 tysiącach egzemplarzy. W 1998 roku miejsce Maćkowiaka zajął Dariusz Działak, znany jako DJ Decks. Muzycy podpisali kontrakt z wytwórnią Camey Studio i w 1999 roku wydali album Całkiem nowe oblicze, a rok później „I nie zmienia się nic”. Niedługo później Peja założył kolejną grupę „Ski Skład”, w której tworzył wraz z Łukaszem Wiśniewskim.

 

W 2001 roku ukazał się piąty album Slums Attack pt. Na legalu?. Wydawnictwo sprzedało się w nakładzie przekraczającym 100 000 egzemplarzy i uzyskało nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii album roku – hip-hop. W tym samym roku Peja wystąpił w filmie dokumentalnym opowiadającym o polskiej kulturze hip-hopowej, pod tytułem „Blokersi”.

 

Kolejnym sukcesem był album „Najlepszą obroną jest atak” z 2005 roku. Zadebiutował na 2 miejscu listy OLiS w Polsce. Przez kilka następnych lat Peja często udzielał się na płytach innych artystów, a w 2008 roku wydał pierwszą solową płytę pod tytułem Styl życia G'N.O.J.A, która pokryła się złotem. Ostatnia płyta Pei zatytułowana „G.O.A.T.” została wydana w 2019 roku.

Peja koncerty

Peja to jeden z najbardziej popularnych raperów w Polsce. Koncerty Pei cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród jego fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne wydarzenia z jego udziałem 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Peja
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/