Krzysztof Materna

Krzysztof Materna

 

Krzysztof Materna to urodzony 28 października 1948 roku w Sosnowcu, polski reżyser, aktor, satyryk, producent i konferansjer. Studiował na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie, ale tych studiów nie ukończył. Jako reżyser był odpowiedzialny za oprawę najważniejszych polskich festiwali w Opolu i Sopocie. Zasłynął jako twórca programów telewizyjnych i radiowych, w których sam często występował. Wraz z Wojciechem Mannem stworzył kultowy duet konferansjerski czy chociażby program "MdM", bardzo popularny w latach 90-tych. Ponadto współtworzył bardzo popularne "Spotkania z balladą", "Za chwilę dalszy ciąg programu" czy "60 minut na godzinę". Na małym ekranie można go zobaczyć w takich produkcjach jak "Milion dolarów", "Uprowadzenie Agaty", "Złoto dezerterów"  czy serialu "Czterdziestolatek. Dwadzieścia lat później". Tej jesieni będzie można obejrzeć spektakl Krzysztofa Materny "Słownik Ptaszków Polskich". Bilety i dodatkowe informacje na ebilet.pl.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Krzysztof Materna
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/