Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Centrum Koncertowe A2

Centrum Koncertowe A2

Wrocław, Góralska 5
Centrum Koncertowe A2OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Koncertowe A2 to nowe miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia, które działalność artystyczną rozpoczęło w marcu 2017 roku. Centrum Koncertowe A2 Wrocław mieści się w dużej (ponad 1000 mkw), przestronnej i nowoczesnej hali przy ul. Góralskiej 5.

Centrum Koncertowe A2 – o obiekcie

Centrum Koncertowe A2 to klimatyczne miejsce pojawiło się w samą porę, bowiem wraz z zamknięciem wrocławskich klubów Eter i Alibi, w mieście zabrakło sceny o odpowiednich możliwościach koncertowych. W nowej przestrzeni muzycznej znalazła się duża, podwyższona scena idealna do organizacji dużych imprez muzycznych, ale również wydarzeń mniejszego formatu takich jak występy kabaretowe, spektakle teatralne, wernisaże i wiele innych. W przestrzeniach Centrum Koncertowe A2 Wrocław koncerty dali już Happysad, Bracia Figo Fagot, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Lao Che i inni.

Centrum Koncertowe A2 – koncerty

Wydarzenia w Centrum Koncertowym A2 cieszą się ogromnym zainteresowaniem – bilety sprzedają się w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego – chyba każdy chce zobaczyć ulubionego artystę na żywo i poczuć emocje, które stara się przekazać. Co do tej pory odbyło się w Centrum Koncertowym A2? Koncerty znanych gwiazd z Polski i zza granicy, w tym – zespołu Coma, Kazika & Kwartetu ProForma, Marii Peszek, Archive, Crowbar, Łydka Grubasa, Lion Shepherd, Dewin Townsend i inne!

 

Jednym z wydarzeń w Centrum Koncertowych A2 we Wrocławiu był niesamowity koncert Petera Murphy & Davida J. 40 years of Bauhaus. Główny wokalista – Peter Murphy wraz z basistą – Davidem J. świętowali 40-lecie powstania ich zespołu Bauhaus! Centrum Koncertowe A2 stanowiło jedyny przystanek w Polsce podczas europejskiej trasy koncertowej. Publiczność bawiła się doskonale – bilety sprzedały się błyskawicznie!

Centrum koncertowe A2 – koncerty 2022

Centrum Koncertowe A2 – koncerty 2022 zapowiadają się niesamowicie! Zupełnie nowi artyści, nowe emocje i przeżycia czekają publiczność już niebawem. Kto pojawi się na scenie w Centrum Koncertowym A2? Koncerty 2022 porwą tłumy do tańca i zabawy! Zagrają tu m.in. Skunk Anansie, Scream Inc. z muzyką legendarnego zespołu Metallica, Big Cyc, Kobranocka, The Sisters of Mercy, Gogol Bordello, The Death South, Ania Dąbrowska, Mrozu, Tarja, Gojira, Pestilence, Sepultura, Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, Cannibal Corpse, Front Line Assembly i Die Krupps, Napalm Death i wielu innych! Bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki!

 

Wielkie wydarzenie w Centrum Koncertowym A2 – koncert Black Veil Brides odbędzie się już w czerwcu 2022! Zespół powraca do Polski po 6 latach, aby udowodnić, że muzyka rockowa nigdy nie przestanie grać w sercach najwierniejszych fanów. Ich utwory wyświetlono do tej pory ponad 500 milionów razy, a ostatni krążek, zatytułowany Vale, znalazł się na liście Billboard’s Top Hard Rock Albums. Na koncercie we Wrocławiu będzie widzowie usłyszą m.in. Saints of the Blood, The Vengeance, In the End, Coffin oraz Heart of Fire.

 

Na scenie Centrum Koncertowego A2 we Wrocławiu pojawi się Ania Dąbrowska, jedna z najpopularniejszych piosenkarek polskiego popu, Laureatka Fryderyka 2017 w kategorii Album Roku Muzyka Pop, kompozytorka i producentka, która nagrała do tej pory 7 platynowych albumów. Bilety do Centrum Koncertowego A2 to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

 

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Koncertowe A2?
Centrum Koncertowe A2 znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Góralskiej 5.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Koncertowym A2?
W Centrum Koncertowym A2 odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncertów Coma, Marii Peszek, Archive, Crowbar, Kazika & Kwartetu ProForma, Łydki Grubasa, Lion Shepherd, Dewin Townsend i wielu innych.
Kiedy utworzone zostało Centrum Koncertowe A2?
Centrum Koncertowe A2 utworzone zostało w 2017 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też