shared.category-mega-menu.onTime

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Scena 11 (Budynek Urzędu Dzielnicy Bielany)

Scena 11 (Budynek Urzędu Dzielnicy Bielany)

Warszawa, Stefana Żeromskiego 29
Scena 11 (Budynek Urzędu Dzielnicy Bielany)OpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Scena 11 na Bielanach to miejsce, w którym prezentowane są spektakle teatralne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Oprócz tego organizowane są tu spotkania z wybitnymi ludźmi i artystami oraz warsztaty dla najmłodszych. Miejsce mieści się przy ulicy Stefana Żeromskiego w Warszawie.

Scena 11 na Bielanach repertuar

Po długim oczekiwaniu pojawił się bielański teatr „Scena 11”, który powstał we współpracy z władzami dzielnicy. Otwarcie nastąpiło w październiku 2021 roku. Scena 11 na Bielanach zlokalizowana jest w samym sercu Bielan, w prawym skrzydle Urzędu Dzielnicy Bielany. 

 

„Scena 11” to przede wszystkim bogaty repertuar spektakli teatralnych dla widzów w każdym wieku. Organizatorzy pragną, aby teatralne deski gościły też wybitnych ludzi, których poznać na żywo będzie można podczas organizowanych spotkań. Ponadto, na terenie teatru znajduje się kawiarnia, która dzięki wyśmienitym deserom dodatkowo osłodzi czas spędzony w teatrze podczas trwających wydarzeń artystycznych.

 

„Scena 11” to również miejsce przyjazne każdemu. W planach jest organizowanie również eventów dla całych rodzin. W sobotę i niedzielę  prezentowany będzie repertuar dla dorosłych. W tym czasie dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w specjalnych warsztatach artystycznych oraz zajęciach prowadzonych przez animatorów. 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też