Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce Sky Bowling

Sky Bowling

Wrocław, Powstańców Śląskich 73
Sky BowlingOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sky Bowling to nowoczesna kręgielnia, która znajduje się we wrocławskim wieżowcu Sky Tower. Na terenie obiektu znajdują się 24 profesjonalne tory bowlingowe, gwarantujące doskonałą jakość rozrywki – wysokiej klasy wyposażenie sprawia, że jest to najnowsze i najbardziej innowacyjne tego typu miejsce w mieście.

Wśród atrakcji na terenie Sky Bowling znajduje się Sky Bowling Bar, oferujący zimne i ciepłe przekąski oraz napoje, strefa VIP z 4 kameralnymi torami, dotykowe konsole LCD oraz automatyczne bandy dla dzieci, zapewniające bezpieczeństwo najmłodszym graczom.

Sky Bowling – wydarzenia dla firm

Wrocławskie Sky Bowling to doskonałe miejsce na organizację imprez integracyjnych. Firmy mogą skorzystać z elastycznych form rozliczeń, takich jak open bar, karta z otwartym rachunkiem czy kupony produktowe i kwotowe, dostosowując usługi do konkretnych preferencji i budżetu. 

W ramach imprez firmowych organizowane są także turnieje i wydarzenia z nagrodami. Uczestnicy mogą skorzystać także z profesjonalnego nagłośnienia, które ułatwia organizację prezentacji czy przemówień. Na uwagę zasługuje także dedykowane menu na obiad lub kolację dla firm oraz bogata karta dań, przekąsek, napojów i drinków, które zapewniają uczestnikom spotkania wyjątkowe doznania kulinarne.

Podczas turniejów uczestnicy mają szansę rywalizować o atrakcyjne nagrody. Program zawodów obejmuje wprowadzenie i rozgrzewkę, konkurencje trwające około 90 minut, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród. Dostępne są różne pakiety nagród, w tym Złoty Kręgiel oraz puchary.

Sky Bowling – wydarzenia dla rodzin i przyjaciół

Sky Bowling to miejsce nie tylko dla profesjonalistów – na rozgrywki chętnie decydują się osoby w każdym wieku i o różnym stopniu umiejętności. Atrakcja ta to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu dla rodzin i przyjaciół – wszyscy uczestnicy mogą się razem bawić, dopingować, śmiać i rywalizować.

Rodziny mogą cieszyć się specjalnie dostosowanymi torami, które umożliwiają bezpieczną rozgrywkę – dla najmłodszych graczy dostępne są pomocnicze bandy, ułatwiające strącanie kręgli. Sky Bowling stwarza dodatkowo doskonałą okazję do połączenia pokoleń. Dziadkowie, rodzice i dzieci mogą razem rywalizować, dzieląc się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami. To nie tylko zabawa, ale także świetny sposób na zacieśnienie więzi rodzinnych i wspólne spędzenie czasu.

Sky Bowling – urodziny dla dzieci i półkolonie

W ofercie Sky Bowling znajduje się także specjalny pakiet urodzinowy dla najmłodszych, który obejmuje specjalne menu dostosowane do dziecięcych podniebień, możliwość zamówienia tortu, rezerwację stolika dla rodziców, zaproszenia dla gości oraz tematyczne zabawy i konkursy z wykwalifikowanymi animatorami.

Animatorzy nie tylko pomagają dzieciom w grze w kręgle, ale zapewniają także świetną zabawę na torach i w barze Sky Bowling. Pakiety animacji obejmują malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, skręcanie balonów, origami, a także finał zabawy z tańcami, muzyką oraz tortem.

Oprócz eventów urodzinowych, organizowane w Sky Bowling wydarzenia obejmują również zajęcia sportowe. Na współpracę z obiektem chętnie decydują się również organizatorzy półkolonii, zimowisk, szkółek letnich oraz wycieczek.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Sky Bowling?
Sky Bowling znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 73 w galerii Sky Tower.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sky Bowling?
Sky Bowling organizuje m.in. eventy urodzinowe oraz imprezy firmowe. Sporym zainteresowaniem cieszą się także wydarzenia sportowe dla dzieci, które stanowią doskonałe uzupełnienie półkolonii, zimowisk, szkółek letnich oraz wycieczek.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też