Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Dom Kultury Bakara

Dom Kultury Bakara

Wrocław, Różana 4
Dom Kultury BakaraOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dom Kultury Bakara to niezwykłe miejsce w sercu Wrocławia, którego historia sięga lat 70. ubiegłego wieku. Na terenie obiektu przez wiele lat funkcjonowała prywatna szkoła artystyczna ALA (Autorskie Liceum Artystyczne), a także Społeczny Młodzieżowy Dom Kultury, gdzie organizowane były liczne zajęcia artystyczne. Wraz z kolejnymi modernizacjami oferta placówki poszerzyła się – z myślą o najstarszych mieszkańcach okolicznych osiedli w Domu Kultury Bakara powstał wówczas Klub Seniora.

Obecnie na terenie instytucji znajduje się kilka przestronnych i nowoczesnych sal, które wyposażone są w sprzęty multimedialne. Największa z sal widowiskowych może pomieścić nawet 150 osób, dzięki czemu stanowi ona doskonałą przestrzeń do organizacji takich wydarzeń, jak koncerty, spotkania tematyczne, szkolenia czy konferencje. Sale wykorzystywane są zarówno przez Centrum Kultury i Edukacji Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec, jak i zewnętrzne podmioty.

Bilety na wrocławskie imprezy dostępne są często do kupienia drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem naszego portalu sprzedażowego eBilet.pl.

Dom Kultury Bakara – wydarzenia muzyczne

Jakie imprezy muzyczne organizuje Dom Kultury Bakara? Koncerty za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. W czerwcu mieszkańcy Wrocławia mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu, podczas którego wystąpił kwartet smyczkowy Pakamera. Muzycy zagrali gościom koncert muzyki filmowej. Bilety na event nie były konieczne – wstęp był bezpłatny.

W lutym w Domu Kultury Bakara pojawiła się z kolei Ilona Groblica-Kmiecik. Z okazji Święta Zakochanych artystka zaprezentowała zgromadzonym piękne piosenki o miłości. Na wydarzenie przybyli zarówno mieszkańcy pobliskich osiedli, jak i przyjaciele wokalistki oraz przedstawiciele zarządu miasta.

Organizowany przez Dom Kultury Bakara koncert Nadziei Brońskiej również przyciągnął całe tłumy gości. Artystka zaśpiewała zarówno ludowe piosenki, jak i aranżacje Anny German. Bilety na muzyczne show nie były konieczne – w imprezie mógł wziąć każdy zainteresowany.

Dom Kultury Bakara – wydarzenia dla najmłodszych

Koncerty i wydarzenia organizowane z myślą o dzieciach na stałe znalazły się z harmonogramie wydarzeń MDK. W czerwcu przy muralu Bakary odbyła się impreza z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka. Podczas pikniku wystąpiło wiele utalentowanych artystów, m.in. chór Bakara, zespół J&B, solista Ryszard, trzy grupy tańca, a także młodzież z Dance Studio. Chętni mogli wziąć dodatkowo udział w takich atrakcjach, jak gra w planszówki, warsztaty rysowania i rękodzieła oraz zabawy na dmuchańcu Dżungla. Przygotowano również pyszny poczęstunek – gości kosztowali lodów, waty cukrowej, kawy, napojów oraz ciast upieczonych przez seniorów.

Dom Kultury Bakara – bilety na wydarzenia

Dom Kultury Bakara regularnie organizuje różnego rodzaju wydarzenia, które dedykowane są całym rodzinom – zarówno dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży. Co ważne, bilety na wrocławskie eventy nabyć można często drogą elektroniczną. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie – zakup wejściówki przez internet pozwala bowiem zaoszczędzić czas, który w przypadku stacjonarnych kas biletowych trzeba przeznaczyć na oczekiwanie w długich kolejkach.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Kultury Bakara?
Dom Kultury Bakara znajduje się na terenie wrocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec przy ulicy Różanej 4-6.
Jakie wydarzenia odbywają się w Domu Kultury Bakara?
Placówka organizuje różnego rodzaju wydarzenia, m.in. koncerty, stand-upy, spotkania tematyczne czy eventy warsztatowe. Bilety na imprezy dostępne są często w sprzedaży online.
Kiedy został otworzony Dom Kultury Bakara?
Historia obiektu sięga lat 70. ubiegłego wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też