MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim
MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim

Działalność Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skupiona jest głównie na organizowaniu oraz wspieraniu sportu masowego i rekreacji poprzez: upowszechnienie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, zarządzanie terenami, obiektami i urządzeniami sportowymi, organizowanie imprez sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych, utrzymanie, budowę nowych oraz rozbudowę istniejących obiektów i urządzeń kultury fizycznej, współpracę w dziedzinie kultury fizycznej z innymi jednostkami i organizacjami, udostępnianie obiektów sportowych klubom sportowym działającym na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, udostępnianie obiektów sportowych mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego, udostępnianie basenu uczniom ostrowieckich szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, prowadzenie powszechnej nauki pływania dla uczniów II klas szkół podstawowych z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim zrzesza liczne koła i sekcje sportowe, które skierowane są zarówno do zawodowców, jak i amatorów. Ośrodek ten jest organizatorem wielu wydarzeń, obejmując zawody na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, na które bilety rozchodzą się wśród kibiców błyskawicznie.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim – koncerty 2022

Jakie imprezy odbędą się w przyszłości w MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim? Koncerty, na które możemy wybrać się tam w najbliższym czasie, to m.in. spektakl operetkowy „Księżniczka Czardasza” Imre Kálmána. To propozycja dla miłośników muzyki węgierskiej oraz blichtru węgierskich salonów. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w przedstawieniu w MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety na wydarzenie cieszą się dużym zainteresowaniem entuzjastów kultury wyższej.

Warto wspomnieć również o licznych wydarzeniach sportowych, jak odbywają się na terenie MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety na mecze zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski błyskawicznie trafiają do miłośników sportowych wydarzeń na najwyższym poziomie.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim – wydarzenia

Kompleks Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościł wiele imprez kulturalnych i wydarzeń sportowych, również oficjalnych zawodów międzynarodowych, takich jak trzydniowy Towarzyski Turniej Siatkówki Kobiet pomiędzy reprezentacjami Polski, Czech oraz Białorusi.

Innym wydarzeniem, które odbyło się w MOSiR były elitarne rozgrywki FIVB World Grand Prix, które odbywały się na terenie Polski już kilkanaście razy. W zawodach tych wzięła udział znakomita, interkontynentalna obsada – Argentyna, Korea Południowa, Peru oraz Polska, która przyciągnęła wielu miłośników siatkówki z całej Polski.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim był również miejscem licznych wydarzeń muzycznych. W trakcie Mikołajkowej Gali Disco Polo do miasta zawitały dwie z największych gwiazd polskiego disco, czyli zespół Weekend oraz Boys. Listę artystów uzupełnili również młode talenty krajowej sceny, czyli zespół Jorrgus oraz Master Team.

 

FAQ 

  • Gdzie znajduje się MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim?
    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się przy ul. Świętokrzyskiej 11. Placówki instytucji znajdują się również przy ul. Mickiewicza 32 oraz Kolejowej 20c.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim?
    W MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się liczne wydarzenia sportowe oraz koncerty. W minionych latach na obiekcie odbyło się wiele imprez siatkarskich oraz zawodów pływackich.

  • Kiedy utworzony został MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim?
    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął swoją działalność 1 stycznia 1972 roku. W obecnym kształcie organizacyjnym funkcjonuje od 29 grudnia 1999 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Świętokrzyska 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/