Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyska 11
MOSiR w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim

Działalność Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skupiona jest głównie na organizowaniu oraz wspieraniu sportu masowego i rekreacji poprzez: upowszechnienie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, zarządzanie terenami, obiektami i urządzeniami sportowymi, organizowanie imprez sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych, utrzymanie, budowę nowych oraz rozbudowę istniejących obiektów i urządzeń kultury fizycznej, współpracę w dziedzinie kultury fizycznej z innymi jednostkami i organizacjami, udostępnianie obiektów sportowych klubom sportowym działającym na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, udostępnianie obiektów sportowych mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego, udostępnianie basenu uczniom ostrowieckich szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, prowadzenie powszechnej nauki pływania dla uczniów II klas szkół podstawowych z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim zrzesza liczne koła i sekcje sportowe, które skierowane są zarówno do zawodowców, jak i amatorów. Ośrodek ten jest organizatorem wielu wydarzeń, obejmując zawody na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, na które bilety rozchodzą się wśród kibiców błyskawicznie.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim - koncerty

Jakie imprezy odbędą się w przyszłości w MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim? Koncerty, na które możemy wybrać się tam w najbliższym czasie, to m.in. spektakl operetkowy „Księżniczka Czardasza” Imre Kálmána. To propozycja dla miłośników muzyki węgierskiej oraz blichtru węgierskich salonów. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w przedstawieniu w MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety na wydarzenie cieszą się dużym zainteresowaniem entuzjastów kultury wyższej.

Warto wspomnieć również o licznych wydarzeniach sportowych, jak odbywają się na terenie MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety na mecze zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski błyskawicznie trafiają do miłośników sportowych wydarzeń na najwyższym poziomie.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim - wydarzenia

Kompleks Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościł wiele imprez kulturalnych i wydarzeń sportowych, również oficjalnych zawodów międzynarodowych, takich jak trzydniowy Towarzyski Turniej Siatkówki Kobiet pomiędzy reprezentacjami Polski, Czech oraz Białorusi.

Innym wydarzeniem, które odbyło się w MOSiR były elitarne rozgrywki FIVB World Grand Prix, które odbywały się na terenie Polski już kilkanaście razy. W zawodach tych wzięła udział znakomita, interkontynentalna obsada – Argentyna, Korea Południowa, Peru oraz Polska, która przyciągnęła wielu miłośników siatkówki z całej Polski.

MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim był również miejscem licznych wydarzeń muzycznych. W trakcie Mikołajkowej Gali Disco Polo do miasta zawitały dwie z największych gwiazd polskiego disco, czyli zespół Weekend oraz Boys. Listę artystów uzupełnili również młode talenty krajowej sceny, czyli zespół Jorrgus oraz Master Team.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim?
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się przy ul. Świętokrzyskiej 11. Placówki instytucji znajdują się również przy ul. Mickiewicza 32 oraz Kolejowej 20c.
Jakie wydarzenia odbyły się w MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim?
W MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się liczne wydarzenia sportowe oraz koncerty. W minionych latach na obiekcie odbyło się wiele imprez siatkarskich oraz zawodów pływackich.
Kiedy utworzony został MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim?
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął swoją działalność 1 stycznia 1972 roku. W obecnym kształcie organizacyjnym funkcjonuje od 29 grudnia 1999 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też