Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Hala Stulecia

Hala Stulecia

Wrocław, Wystawowa 1
Hala StuleciaOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jednym z niewątpliwie wyjątkowych miejsc na mapie Polski jest Hala Stulecia we Wrocławiu. Obiekt, zaprojektowany przez wybitnego architekta Maksa Berga, w pełni zasługuje na miano dzieła architektury XX wieku. Wpisanie Hali Stulecia w 2006 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO dodatkowo podkreśla jej rangę. Wielofunkcyjna i klimatyczna przestrzeń oraz dogodna lokalizacja  zachęcają do organizacji wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych, widowisk czy targów.

Hala Stulecia Wrocław bilety sportowe

Hala Stulecia to idealne miejsce do organizacji rozgrywek sportowych. W ostatnich latach przeprowadzono tam liczne zawody o randze zarówno europejskiej, jak i światowej. Sportowe emocje może jednocześnie przeżywać nawet 10 000 widzów na trybunach. Największymi widowiskami przeprowadzanymi do tej pory na terenie Hali były Międzynarodowe Gale Boksu, Wojak Boxing Night, Liga Światowa w Siatkówce FIVB, a także Mistrzostwa Europy w koszykówce „EUROBASKET”. Sprawdź również co się dzieje we Wrocławiu oraz jakie wydarzenia odbywają się w tym pięknym mieście.

Hala Stulecia we Wrocławiu koncerty

Od wielu lat Hala Stulecia we Wrocławiu cieszy się zainteresowaniem organizatorów wielu wydarzeń kulturalnych. Odpowiednio duża przestrzeń pozwala na przeprowadzenie imprez masowych, a dodatkowe Sale Audytoryjna i Wielofunkcyjna – także kameralnych (do 1000 osób). We wrocławskiej Hali gościli już Joe Cocker, Leonard Cohen, Deep Purple oraz wielu polskich artystów. Bilety na koncerty w Hala Stulecia dostępne w serwisie eBilet.pl.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też