IMPART
IMPART

IMPART

IMPART to wrocławskie Biuro Festiwalowe, które powstało w 2016 z połączenia Centrum Sztuki Impart oraz instytucji Wrocław 2016. Od tego czasu instytucja zajmuje się organizacją wydarzeń muzycznych i kulturalnych. Na jakie eventy warto wybrać się do lokalu IMPART? Wydarzenia, które przyciągają największą uwagę, to m.in. Jazz nad Odrą, Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog, Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej im. Johannesa Brahmsa Non Sola Scripta.

Cykliczne festiwale to tylko część programu IMPART – koncerty tematyczne czy muzyczne spotkania z młodymi artystami cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Instytucja gości także muzyków odwiedzających Wrocław. Z jakich sal składa się IMPART? Wydarzenia odbywają się na czterech osobnych scenach. Największa z nich jest w stanie pomieścić 600-osobową widownię, mniejsza kameralna ma mobilny charakter. Jako arena prezentacji artystycznych służą także scena klubowa w Impart Cafe oraz scena dla dzieci w galerii placówki. 

IMPART – koncerty

Imprezy muzyczne to bez wątpienia jeden z najważniejszych punktów w programie IMPARTU. Koncerty, festiwale i cykliczne spotkania muzyczne sprawiają, że wrocławska Strefa Kultury jest regularnie odwiedzana przez licznych znakomitych gości. 

Jak będzie przebiegać nadchodzący sezon w IMPART? Wydarzenia 2022 to m.in. koncert wirtuoza gitary Aka Di Meola, który jest znaną osobowością światowej sceny gitarowej. Na deskach IMPARTU wystąpił także zespół AVISHAI COHEN TRIO, reprezentujący izraelski jazz kontrabasowy. 

Scena otwarta jest także na polskich muzyków. We Wrocławiu koncertowała m.in. Ania Dąbrowska i Kayah. Jaka impreza będzie cieszyć się największym zainteresowaniem osób odwiedzających IMPART? Bilety na festiwal muzyczny Letnie Granie, w ramach którego wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska, Natalia Przybysz, Mrozu oraz Kwiat Jabłoni, z pewnością trafią do wielu miłośników polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Bilety na koncerty dostępne są w sprzedaży online. 

IMPART – wydarzenia 

Czym jeszcze zaskoczy nas IMPART? Wydarzenia 2022 to liczne festiwale i występy muzyczne. Nie zabraknie także sztuki teatralnej. Wśród spektakli, wystawianych na deskach IMPARTU, na uwagę zasługuje m.in. Alicja w Krainie Czarów”, czyli taneczno-teatralne widowisko, przygotowane przez Kielecki Teatr Tańca. W spektakularnych choreografiach pojawią się elementy tańca jazzowego, rewii oraz stepowania. 

Wydarzenia w IMPARCIE to także spektakle dedykowane dorosłej widowni. Na wrocławskich deskach wystawiany był m.in. spektakl DZIEŃ ŚWIRA opera|musical", czyli teatralno-muzyczna adaptacja kultowego filmu Marka Koterskiego. Inną propozycją był spektakl Nasze żony", czyli obyczajowy komediodramat opowiadający o próbie, przed jaką staje wieloletnia męska przyjaźń z powodu kobiet.

IMPART – bilety na koncerty i wydarzenia

Bilety na wydarzenia i koncerty w IMPARCIE można nabyć w kasie obiektu lub w sprzedaży internetowej. Bilety można nabyć najpóźniej godzinę przed wydarzeniem.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się IMPART ?
    Biuro Festiwalowe IMPART znajduje się w zabytkowym budynku przy ul. ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu

  • Jakie wydarzenia odbyły się w IMPARCIE?
    Biuro Festiwalowe IMPART jest wieloletnim gospodarzem takich festiwali, jak Jazz nad Odrą. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog oraz Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej im. Johannesa Brahmsa Non Sola Script. Na muzycznej scenie biura wystąpili m.in. tacy artyści jak Kayah, Ania Dąbrowska oraz AVISHAI COHEN TRIO. IMPART gościł także gościnne spektakle teatralne. Wśród nich znajdują się spektakl DZIEŃ ŚWIRA opera|musical" oraz komedia obyczajowa Nasze żony" 

  • Kiedy został utworzony IMPART?
    Biuro Festiwalowe IMPART 2016 zostało powołane przez Prezydenta Wrocławia 1 lipca 2012. Powstało z połączenia Centrum Sztuki Impart oraz instytucji Wrocław 2016.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

IMPART
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Mazowiecka 17
50-412 Wrocław

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/