Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Atlas Arena

Atlas Arena

Łódź, Bandurskiego 7
Sprawdź wydarzenia
Atlas ArenaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Atlas Arena Łódź to jedna z większych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, oddana do użytku w 2009 roku. Trybuny mogą pomieścić 10,4 tys. widzów, a na płycie można ustawić dodatkowo 3 tys. miejsc, do dyspozycji gości dostępnych jest 1500 miejsc postojowych, 4 ekrany multimedialne i 11 loży VIP-owskich (każda z tarasem). Imponująca powierzchnia hali Atlas Arena Łódź pozwala na organizację wielu imprez o charakterze masowym i rozrywkowym takich jak koncerty, widowiska muzyczne oraz sportowe.

Atlas Arena w Łodzi – wydarzenia

Do odbywających się w Atlas Arenie wydarzeń należą koncerty, wystawy, targi, kongresy, spektakle, imprezy estradowe i wydarzenia sportowe. W hali wystąpili polscy artyści tacy jak formacja Taconafide, Agnieszka Chylińska, Lady Pank i Kayah. W Atlas Arenie koncerty zagrały także zagraniczne gwiazdy światowego formatu – Elton John, Imagine Dragons, 30 Seconds to Mars, Justin Bieber, Slash, Depeche Mode, Scorpions, Sting, Ennio Morricone, Andrea Bocelli, Queen i Adam Lambert, The Cure, Judas Priest, Thomas Anders i Sade. Łódzka hala była też miejscem organizacji wydarzeń kabaretowych takich jak Polska Noc Kabaretowa, Stand up Show czy Wielki Roast Łodzi.

Jakie atrakcje w najbliższym czasie szykuje dla odwiedzających Atlas Arena? Koncerty w 2022 roku w Łodzi zapowiedzieli już KISS, Simply Red, The Cure, Dead Can Dance oraz sanah! Bilety na nadchodzące występy gwiazd są dostępne na naszej stronie.

Atlas Arena bilety na koncerty i widowiska

Dzięki odpowiedniej konstrukcji panująca w hali akustyka pozwala na niesamowite doznania muzyczne podczas występów znanych i cenionych artystów polskich i zagranicznych. Atlas Arena gościła już gwiazdy światowego formatu, m.in. Hansa Zimmera, Deep Purple, Jean Michel-Jarre. Koncerty to nie jedyna forma rozrywki, jaką dostarcza Arena. Niejednokrotnie na scenie łódzkiej występowały najlepsze kabarety polskie, a dla najmłodszych zorganizowano m.in. Dzień Dziecka czy Disney on Ice – Zaczarowany Świat Disneya.

Atlas Arena Sport w Łodzi

Łódzka Arena to również miejsce sportowych emocji. Na płycie boiska trwały rozgrywki siatkarskie (Liga Światowa), koszykarskie, zawody lekkoatletyczne (Orlen Cup) i wiele innych. Sprawdź Atlas Arena bilety na wydarzenia sportowe dostępne w serwisie eBilet.pl!

W łódzkiej hali widowiskowej organizowane są także zawody w gimnastyce, tenisie, sportach walki, a nawet mecze hokeja na lodzie. Dzięki specjalnej konstrukcji Atlas Areny można zamontować w niej lodowisko lub basen z wodą.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Atlas Arena?
Atlas Arena mieści się przy Alei Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego. W pobliżu obiektu znajduje się ZOO, Aquapark Fala, Stadion Żużlowy oraz dworzec kolejowy i autobusowy Łódź Kaliska. Na parkingi zlokalizowane przy hali widowiskowej można dojechać od strony Alei Bandurskiego lub Alei Unii Lubelskiej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Atlas Arenie?
Gala Fame MMA, Polsat Boxing Night, Łódź Disco Fest, Impact Festival – wszystkie te imprezy gościła w sobie łódzka Atlas Arena. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a bilety na nie można było kupić wygodnie przez internet. Co więcej, w Atlas Arenie koncerty chętnie organizują gwiazdy światowej muzyki, np. Lenny Kravitz, Twenty One Pilots, Florence and the Machine oraz Nicki Minaj.
Kiedy utworzona została Atlas Arena?
Projekt Atlas Areny powstał w 2004 roku, a budowa obiektu rozpoczęła się w 2006 roku. Prace ukończono w maju 2009, z kolei 27 czerwca nastąpiła inauguracja hali. Wydarzeniem otwarcia był siatkarski mecz Polska – Brazylia.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też