Atlas Arena

Atlas Arena

Atlas Arena Łódź to jedna z większych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, oddana do użytku w 2009 roku. Trybuny mogą pomieścić 10,4 tys. widzów, a na płycie można ustawić dodatkowo 3 tys. miejsc, do dyspozycji gości dostępnych jest 1500 miejsc postojowych, 4 ekrany multimedialne i 11 loży VIP-owskich (każda z tarasem). Imponująca powierzchnia hali Atlas Arena Łódź pozwala na organizację wielu imprez o charakterze masowym i rozrywkowym takich jak koncerty, widowiska muzyczne oraz sportowe.

Atlas Arena w Łodzi – wydarzenia

Do odbywających się w Atlas Arenie wydarzeń należą koncerty, wystawy, targi, kongresy, spektakle, imprezy estradowe i wydarzenia sportowe. W hali wystąpili polscy artyści tacy jak formacja Taconafide, Agnieszka Chylińska, Lady Pank i Kayah. W Atlas Arenie koncerty zagrały także zagraniczne gwiazdy światowego formatu – Elton John, Imagine Dragons , 30 Seconds to Mars, Justin Bieber, Slash, Depeche Mode, Scorpions, Sting, Ennio Morricone, Andrea Bocelli, Queen i Adam Lambert, The Cure, Judas Priest, Thomas Anders i Sade. Łódzka hala była też miejscem organizacji wydarzeń kabaretowych takich jak Polska Noc Kabaretowa, Stand up Show czy Wielki Roast Łodzi.

Jakie atrakcje w najbliższym czasie szykuje dla odwiedzających Atlas Arena? Koncerty w 2022 roku w Łodzi zapowiedzieli już KISS, Simply RedThe Cure, Dead Can Dance oraz sanah! Bilety na nadchodzące występy gwiazd są dostępne na naszej stronie.

Atlas Arena bilety na koncerty i widowiska

Dzięki odpowiedniej konstrukcji panująca w hali akustyka pozwala na niesamowite doznania muzyczne podczas występów znanych i cenionych artystów polskich i zagranicznych. Atlas Arena gościła już gwiazdy światowego formatu, m.in. Hansa Zimmera, Deep Purple, Jean Michel-Jarre. Koncerty to nie jedyna forma rozrywki, jaką dostarcza Arena. Niejednokrotnie na scenie łódzkiej występowały najlepsze kabarety polskie, a dla najmłodszych zorganizowano m.in. Dzień Dziecka czy Disney on Ice – Zaczarowany Świat Disneya.

Atlas Arena Sport w Łodzi

Łódzka Arena to również miejsce sportowych emocji. Na płycie boiska trwały rozgrywki siatkarskie (Liga Światowa 2017), koszykarskie, zawody lekkoatletyczne (Orlen Cup 2017) i wiele innych. Sprawdź Atlas Arena bilety na wydarzenia sportowe dostępne w serwisie eBilet.pl!

W łódzkiej hali widowiskowej organizowane są także zawody w gimnastyce, tenisie, sportach walki, a nawet mecze hokeja na lodzie. Dzięki specjalnej konstrukcji Atlas Areny można zamontować w niej lodowisko lub basen z wodą.

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Atlas Arena?
    Atlas Arena mieści się przy Alei Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego. W pobliżu obiektu znajduje się ZOO, Aquapark Fala, Stadion Żużlowy oraz dworzec kolejowy i autobusowy Łódź Kaliska. Na parkingi zlokalizowane przy hali widowiskowej można dojechać od strony Alei Bandurskiego lub Alei Unii Lubelskiej.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Atlas Arenie?
    Gala Fame MMAPolsat Boxing Night, Łódź Disco Fest, Impact Festival – wszystkie te imprezy gościła w sobie łódzka Atlas Arena. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a bilety na nie można było kupić wygodnie przez internet. Co więcej, w Atlas Arenie koncerty chętnie organizują gwiazdy światowej muzyki, np. Lenny Kravitz, Twenty One Pilots, Florence and the Machine oraz Nicki Minaj.

 

  • Kiedy utworzona została Atlas Arena?
    Projekt Atlas Areny powstał w 2004 roku, a budowa obiektu rozpoczęła się w 2006 roku. Prace ukończono w maju 2009, z kolei 27 czerwca nastąpiła inauguracja hali. Wydarzeniem otwarcia był siatkarski mecz Polska – Brazylia.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Atlas Arena
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Bandurskiego 7
94-020 Łódź

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/