Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Casa de La Musica

Casa de La Musica

Wrocław, Rynek Ratusz 11/12
Casa de La MusicaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Casa de la Musica to wyjątkowy lokal ukryty w samym sercu Wrocławia. Klub stanowi jedno z ulubionych miejsc wszystkich entuzjastów latynoskich dźwięków i niepowtarzalnych kubańskich klimatów. Znajdują się tutaj dwie przepięknie urządzone sale o oryginalnym designie, które już od progu zachwycają przybyłych gości. 

Wrocławski klub Casa de la Musica to nie tylko miejsce dla melomanów – doskonale będą bawić się tutaj także miłośnicy kubańskich cygar i egzotycznych napojów. Nic więc dziwnego, że lokal ten każdego weekendu odwiedzają setki wrocławian oraz przybywających do miasta turystów. Organizowane są tutaj dodatkowo specjalne wydarzenia, m.in. eventy tematyczne czy koncerty.

Casa de la Musica – koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Casa de la Musica? Koncerty za każdym razem przyciągają do lokalu całe tłumy zainteresowanych. W październiku na scenie pojawił się El Muso – jedna z największych gwiazd na Kubie oraz w krajach Ameryki Łacińskiej.

El Muso zdobył uznanie kubańskich krytyków muzycznych jako jeden z najbardziej charyzmatycznych piosenkarzy wykonujących son, bolero i improwizacje. Jego talent muzyczny doceniony został na całym świecie, a sam artysta wielokrotnie dzielił scenę z takimi sławami, jak Buena Vista Social Club czy Omara Portuondo.

Jego zdolność do muzycznej improwizacji sprawia, że każdy koncert staje się niepowtarzalnym przeżyciem. Artysta nie tylko porusza publiczność swoją muzyką, ale także emanuje charyzmą i osobowością, której trudno się oprzeć. Bilety na wydarzenie dostępne były w sprzedaży online za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Casa de la Musica – wydarzenia tematyczne

Casa de la Musica organizuje także eventy tematyczne. Na terenie klubu miała miejsce Wielka (Przed)świąteczna FiestaCubana, podczas której na scenie pojawił się Jose Torres & Havana Dreams. Muzyk swoim zróżnicowanym programem artystycznym wzbudził w gościach wiele emocji – od radości do nostalgii, przenosząc atmosferę i energię hawańskich ulic wprost do serca Wrocławia.

W trakcie koncertu Jose Torres poprowadził widzów przez tematykę swoich utworów, dzieląc się anegdotami z życia Kubańczyków i historii samej Kuby. Wieczór ten nie był wyłącznie wydarzeniem muzycznym, ale także interaktywnym show, uzupełnionym całkowicie nowymi, premierowymi aranżacjami.

W okresie przedświątecznym Casa de la Musica zamienił się także w kubańskie centrum rozrywki. Goście mogli bawić się wówczas podczas animacji prowadzonych przez najlepszych tancerzy z Torres Salsa Group. Lokal odwiedził także Święty Mikołaj, który rozdał uczestnikom spotkania prezenty.

Casa de la Musica – wydarzenia dla singli

W ostatnim czasie w Casa de la Musica zorganizowano także event „Randki z Latino”, który stanowił okazję nawiązania nowych znajomości. Uczestnicy imprezy przyswajali dodatkowo naukę podstawowych kroków salsy kubańskiej pod okiem doświadczonego animatora. Całość odbywa się w grupie wiekowej 30-55 lat. Program wieczoru obejmował speed dating oraz trening salsy, które zwieńczone zostały improwizacjami tanecznymi w rytmach latino. Bilety wstępu na wydarzenie dostępne były już od 50 złotych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Casa de la Musica?
Casa de la Musica znajduje się we Wrocławiu pod adresem Rynek Ratusz 11/12.
Jakie wydarzenia odbywają się w Casa de la Musica?
Casa de la Musica organizuje m.in. koncerty, eventy tematyczne oraz spotkania autorskie. Bilety na imprezy dostępne są do kupienia drogą online m.in. za pośrednictwem naszego portalu sprzedażowego eBilet.pl
Kiedy został otworzony Casa de la Musica?
Casa de la Musica funkcjonuje od 2008 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też