Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub Tama

Klub Tama

Poznań, Niezłomnych 2
Klub TamaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Tama to nowa przestrzeń widowiskowo-koncertowa na klubowej mapie Poznania. Architektura gmachu doskonale oddaje jego skomplikowane losy poprzez eklektyczną, lecz zrównoważoną mieszankę stylów. Dwupiętrowy hall Klubu Tama imponuje wyrafinowaną, minimalistyczną elegancją, natomiast sala widowiskowa to harmonijny kompromis między klasycznymi elementami zdobniczymi, a wymaganiami najnowszych osiągnięć techniki scenicznej. Obiekt posiada świetnie przygotowane zaplecze, zapewniające maksymalny komfort zarówno gościom, jak i artystom.

Organizowane przez Klub Tama wydarzenia to koncerty topowych artystów takich jak Natalia Nykiel, Kid Simius czy Tulia, imprezy tematyczne czy wystawy. Każdy miłośnik kultury alternatywnej i mainstreamowej znajdzie tu coś dla siebie. W Tamie można spotkać najciekawszych wykonawców przybywających do Poznania. Koncerty grają tu polskie i zagraniczne gwiazdy. Odwiedź poznański Klub Tama – bilety na wydarzenia znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Klub Tama – wydarzenia

Do odbywających się w Klubie Tama wydarzeń należą imprezy klubowe. W ramach eventów można bawić się przy muzyce elektronicznej, głównie techno i house. Lokal współpracuje także z promotorami i agencjami eventowymi. Dzięki temu gości w swoich murach najróżniejszych artystów krajowych i zagranicznych. Organizowane przez Klub Tama koncerty przyciągają tłumy. Warto odwiedzić lokal, gdy odwiedza się Poznań. Koncerty grane w obiekcie stoją na wysokim poziomie realizacyjnym. Klub Tama dba o zróżnicowanie swojej oferty kulturalnej. Dzięki temu osoby o różnych gustach i doświadczeniach mogą znaleźć coś dla siebie w jego programie.

W Klubie Tama koncerty zagrali BOKKA, Claptone, Metronomy, Waglewski Fisz Emade, PRO8L3M, Dawid Kwiatkowski, Karaś/Rogucki, Rysy, Molchat Doma, Król, Mata, Daria Zawiałow, Clock Machine, schafter, Kortez, Ralph Kamiński, The Dumplings, Łąki Łan, Natalia Przybysz, Happysad, VooVoo, Krzysztof Zalewski, Coma, Nosowska, Bedoes i Riverside. Wyjątkowa atmosfera lokalu sprawia, że artyści chętnie odwiedzają Poznań. Koncerty są okazją do usłyszenia na żywo ulubionych wykonawców i nietypowych aranżacji uwielbianych utworów. Sprawdź, jakie wydarzenia szykuje na nadchodzące miesiące Klub Tama. Bilety na koncerty zamówisz także online.

Moc muzycznych wrażeń, wyjątkowa atmosfera, stylowe wnętrza, cudowne wspomnienia – to wszystko czeka na odwiedzających Klub Tama. Koncerty początkujących artystów i wielkich gwiazd zapewnią okazję do wzruszeń, świetnej zabawy i odkrywania intrygujących brzmień. Nie przegap okazji do udziału w najciekawszych wydarzeniach!

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Tama?
Klub Tama znajduje się przy ul. Niezłomnych 2 w Poznaniu. Lokal funkcjonuje w zrewitalizowanym wnętrzu sali reprezentacyjnej 90-letniego budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej. Na miejscu można nabyć bilety na koncerty i skorzystać z oferty gastronomicznej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klub Tama?
40-lecie Dezertera, ESTRADA LIVE FESTIVAL, Lato w Plenerze, Tylko Polskie Techno, Festiwal Bezsenność, Wixozzza / Afterparty po koncercie Stachursky'ego oraz Fresh N Dope Festival Poznań to imprezy, których gospodarzem był Klub Tama. Bilety na wydarzenia są dostępne w ramach sprzedaży stacjonarnej i internetowej.
Kiedy został utworzony Klub Tama?
Klub Tama działa w obecnej formie od 2017. Historia tego miejsca zaczęła się jednak już w 2015, gdy funkcjonował w innym miejscu. Dwa pierwsze wydania Tamy miały klimat letniego festiwalu, lecz ostatecznie ekipa lokalu zadomowiła się w Sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też