Klub Tama

Klub Tama

Klub Tama to nowa przestrzeń widowiskowo-koncertowa na klubowej mapie Poznania. Architektura gmachu doskonale oddaje jego skomplikowane losy poprzez eklektyczną, lecz zrównoważoną mieszankę stylów. Dwupiętrowy hall Klubu Tama imponuje wyrafinowaną, minimalistyczną elegancją, natomiast sala widowiskowa to harmonijny kompromis między klasycznymi elementami zdobniczymi, a wymaganiami najnowszych osiągnięć techniki scenicznej. Obiekt posiada świetnie przygotowane zaplecze, zapewniające maksymalny komfort zarówno gościom, jak i artystom.

Organizowane przez Klub Tama wydarzenia to koncerty topowych artystów takich jak Natalia Nykiel, Kid Simius czy Tulia, imprezy tematyczne czy wystawy. Każdy miłośnik kultury alternatywnej i mainstreamowej znajdzie tu coś dla siebie. W Tamie można spotkać najciekawszych wykonawców przybywających do Poznania. Koncerty grają tu polskie i zagraniczne gwiazdy. Odwiedź poznański Klub Tama – bilety na wydarzenia znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Klub Tama – wydarzenia

Do odbywających się w Klubie Tama wydarzeń należą imprezy klubowe. W ramach eventów można bawić się przy muzyce elektronicznej, głównie techno i house. Lokal współpracuje także z promotorami i agencjami eventowymi. Dzięki temu gości w swoich murach najróżniejszych artystów krajowych i zagranicznych. Organizowane przez Klub Tama koncerty przyciągają tłumy. Warto odwiedzić lokal, gdy odwiedza się Poznań. Koncerty grane w obiekcie stoją na wysokim poziomie realizacyjnym. Klub Tama dba o zróżnicowanie swojej oferty kulturalnej. Dzięki temu osoby o różnych gustach i doświadczeniach mogą znaleźć coś dla siebie w jego programie.

W Klubie Tama koncerty zagrali BOKKA, Claptone, Metronomy, Waglewski Fisz Emade, PRO8L3M, Dawid Kwiatkowski, Karaś/Rogucki, Rysy, Molchat Doma, Król, Mata, Daria Zawiałow, Clock Machine, schafter, Kortez, Ralph Kamiński, The Dumplings, Łąki Łan, Natalia Przybysz, Happysad, VooVoo, Krzysztof Zalewski, Coma, Nosowska, Bedoes i Riverside. Wyjątkowa atmosfera lokalu sprawia, że artyści chętnie odwiedzają Poznań. Koncerty są okazją do usłyszenia na żywo ulubionych wykonawców i nietypowych aranżacji uwielbianych utworów. Sprawdź, jakie wydarzenia szykuje na nadchodzące miesiące Klub Tama. Bilety na koncerty zamówisz także online.

Moc muzycznych wrażeń, wyjątkowa atmosfera, stylowe wnętrza, cudowne wspomnienia – to wszystko czeka na odwiedzających Klub Tama. Koncerty początkujących artystów i wielkich gwiazd zapewnią okazję do wzruszeń, świetnej zabawy i odkrywania intrygujących brzmień. Nie przegap okazji do udziału w najciekawszych wydarzeniach!

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Klub Tama?
    Klub Tama znajduje się przy ul. Niezłomnych 2 w Poznaniu. Lokal funkcjonuje w zrewitalizowanym wnętrzu sali reprezentacyjnej 90-letniego budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej. Na miejscu można nabyć bilety na koncerty i skorzystać z oferty gastronomicznej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klub Tama?
    40-lecie Dezertera, ESTRADA LIVE FESTIVAL, Lato w Plenerze, Tylko Polskie Techno, Festiwal Bezsenność, Wixozzza / Afterparty po koncercie Stachursky'ego oraz Fresh N Dope Festival Poznań to imprezy, których gospodarzem był Klub Tama. Bilety na wydarzenia są dostępne w ramach sprzedaży stacjonarnej i internetowej.

  • Kiedy został utworzony Klub Tama?
    Klub Tama działa w obecnej formie od 2017. Historia tego miejsca zaczęła się jednak już w 2015, gdy funkcjonował w innym miejscu. Dwa pierwsze wydania Tamy miały klimat letniego festiwalu, lecz ostatecznie ekipa lokalu zadomowiła się w Sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Tama
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Niezłomnych 2
61-894 Poznań

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/