Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Lotnisko Krosno

Lotnisko Krosno

Krosno, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 8
Lotnisko KrosnoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lotnisko Krosno to położone w południowej części miasta lotnisko cywilne, którego historia sięga aż 30. lat ubiegłego wieku. Znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury 8 w Krośnie.

Lotnisko Krosno: o miejscu

Lotnisko Krosno jest doskonałym miejscem dla adeptów lotnictwa, dzięki odpowiedniej infrastrukturze i lokalizacji. Jego główną ideą jest szkolenie w obszarze pilotażu statków powietrznych, a także rozwój małego ruchu lotniczego w województwie podkarpackim. Jest również znakomitym terenem do organizowania wszelkich wydarzeń kulturowych. Obiekt ten jest wyjątkowym miejscem spotkań, oferującym zróżnicowane atrakcje, dedykowane zarówno starszym, jak i nieco młodszym uczestnikom. Mają tu miejsce imprezy motoryzacyjne, koncerty i wydarzenia rozrywkowe, które przypadną do gustu miłośnikom szybkich samochodów i muzyki na żywo.

Lotnisko Krosno: wydarzenia

Organizowane przez Lotnisko Krosno koncerty to niezwykle interesujące i różnorodne atrakcje. Obiekt ten jest uznawany za świetną propozycję na spędzanie czasu w ramach odpoczynku codziennych spraw. Jakie atrakcje odbyły się na Lotnisku Krosno? Na wydarzeniach organizowanych w obiekcie można było uczestniczyć w imprezach motoryzacyjnych, w tym w popularnym SpeedLand Festival i w wielu koncertach na żywo. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Strachy na Lachy, Kękę, Sarius, Bisz oraz Bonson.

Organizowane na Lotnisku Krosno koncerty i wydarzenia motoryzacyjne cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Na scenie występują najpopularniejsi artyści sceny muzycznej, a imprezy z pokazami samochodów cieszą nie tylko fanów motoryzacji. SpeedLand Festival corocznie gromadzi tłumy widzów na płycie lotniska. Możliwość zobaczenia pokazów samochodowych i posłuchania muzyki na żywo to najważniejsze wyróżniki imprez, odbywających się na Lotnisku Krosno. Koncerty to zapowiedź ciekawych i interesujących propozycji eventów, których nie można przegapić. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Lotnisko Krosno: bilety

Organizowane na Lotnisku Krosno wydarzenia motoryzacyjne stanowią nieodłączony element kalendarium eventów odbywających się w obiekcie. Organizowane tam pokazy przyciągają wiele osób, dla których samochody stanowią jedno z najważniejszych hobby. Obiekt w Krośnie jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez kulturalnych. Na organizowanych przez Lotnisko Krosno wydarzeniach motoryzacyjnych oraz eventach muzycznych obowiązuje biletowanie - bilety dostępne są online.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Lotniska Krosno? Wydarzenia, które mają tu miejsce, stanowią doskonałą formę spędzenia czasu wolnego dla całej rodziny. Propozycje eventów trafią w nawet te najbardziej wysublimowane gusta publiczności. Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez Lotnisko Krosno – odbywające się tu regularnie imprezy kulturalne stanowią gwarancję wyjątkowych przeżyć przy emocjonujących propozycjach rozrywki ze świata kultury i motoryzacji. Lotnisko Krosno bilety dostępne są na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Lotnisko Krosno?
Lotnisko Krosno znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury 8 w Krośnie, w południowej części miasta.
Jakie wydarzenia odbyły się na Lotnisku Krosno?
Na Lotnisku Krosno odbywają się imprezy motoryzacyjne jak SpeedLand Festival oraz koncerty m.in. występy Smolastego, ReTo, Sitka czy Kubana.
Kiedy zostało utworzone Lotnisko Krosno?
Lotnisko Krosno utworzone zostało w 1932 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też