Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Proxima

Klub Proxima

Warszawa, Żwirki i Wigury 99a
Klub ProximaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Proxima to Klub Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Jest miejscem o długiej tradycji. Od lat spotykają się w nim studenci i miłośnicy muzyki. Klub Proxima jest związany z Uniwersytetem Warszawskim, tak samo jak dwa inne ważne warszawskie kluby – Palladium i Hybrydy. Te trzy miejsca współpracują ze sobą.

Działalność klubu koncentruje się na muzyce rockowej. Lokal dysponuje przestronnymi pomieszczeniami, sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym. Dzięki nim organizowane przez Klub Proxima koncerty mają zapewnioną profesjonalną oprawę. Co roku odbywają się tu wydarzenia cieszące się dużym zainteresowaniem publiczności, m.in. koncerty polskich i zagranicznych zespołów rockowych.

Z infrastruktury Klubu Proxima korzystają różnego rodzaju grupy muzyczne. W lokalu odbywają się zarówno próby zespołów, jak i sesje nagraniowe. Odbywające się w Klubie Proxima wydarzenia to również konkursy i przeglądy muzyczne oraz studenckie imprezy zamknięte.

Klub Proxima Warszawa koncerty – bilety

W Proximie można skosztować różnego rodzaju napojów rozluźniających. W związku z tym, że to klub studencki, często mają w nim miejsce imprezy studenckie, na przykład połowinki lub bale wydziałowe. Dodatkowo można tutaj obejrzeć transmisje ważnych wydarzeń sportowych. Ostatnimi czasy w klubie swoje koncerty chętnie grają popularni polscy raperzy. Bilety na nadchodzące wydarzenia i koncerty w Proxima dostępne na ebilet. Najczęściej szukane hasła związane z klubem Proxima to proxima warszawa, proxima bilety, koncerty proxima i klub proxima koncerty.

Klub Proxima w Warszawie – wydarzenia

Organizowane w Klubie Proxima koncerty przyciągają fanów różnych rodzajów muzyki. W bogatej ofercie muzycznych wydarzeń z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na scenie klubu zagrała i wciąż gra czołówka polskich artystów rockowych. Odbyły się tu również koncerty gwiazd światowego formatu. Co istotne, klub jest otwarty także na młodych, dopiero wchodzących na rynek wykonawców.

W Klubie Proxima koncerty zagrali m.in. TSA, Perfect, Kult czy Eagles of Death Metal. Jeżeli chodzi o festiwale, które odbywały się na terenie klubu, warto wspomnieć między innymi Emergenza Festival, Stage4You, Warszawa Brzmi Ciężko oraz Punky Reggae Live. Warto śledzić, jakie wydarzenia w najbliższym czasie organizuje Klub Proxima. Bilety na większość koncertów i festiwali są dostępne w sprzedaży internetowej.

Jakie wydarzenia na najbliższe miesiące planuje Klub Proxima? Koncerty 2022 zagrają w nim Łydka Grubasa, Oliwka Brazil, Hemp Gru, The Drums i Daði Freyr. To jednak nie koniec atrakcji czekających na gości odwiedzających warszawski Klub Proxima. Koncerty 2022 zaplanowali także Asaf Avidan, Batushka, Jimmy Eat World, Flogging Molly, HÆLOS, The Rasmus, SKÁLD i New Model Army. Polscy i zagraniczni wykonawcy chętnie odwiedzają Klub Proxima. Bilety na ich koncerty w warszawskim klubie można nabyć również na stronie ebilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Proxima?
Klub Proxima mieści się w warszawskiej dzielnicy Ochota, na ulicy Żwirki i Wigury 99A. Jego siedziba zlokalizowana jest na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego w okolicy głównych akademików.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Proxima?
Zorganizowane przez Klub Proxima wydarzenia to m.in. koncerty w ramach Abracadabra Gothic Tour zespołu Closterkeller, występy T.Love, Futureheads i The Stranglers.
Kiedy utworzony został Klub Proxima?
Klub Proxima istnieje przynajmniej od 1974 roku. Lokal prowadzi regularną działalność w obecnej formie od października 1996 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też