Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce CK Restauracja & Bar

CK Restauracja & Bar

Wrocław, Rynek 19
CK Restauracja & BarOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

CK Restauracja & Bar to jedno z najbardziej oryginalnych i wyjątkowych miejsc na mapie Wrocławia. Restauracja została zaprojektowana w sposób, który zachwyci niejednego wzrokowca. Urokliwe wnętrze z komfortowym, letnim ogórkiem to duże atuty tego lokalu. 

 

CK Restauracja & Bar udostępnia swoim gościom trzy sale – bankietową, barową i restauracyjną, z możliwością pomieszczenia 150 osób. CK Restauracja & Bar to doskonałe miejsce dla wszystkich kochających dobrą kuchnię, piękne wnętrza i rozrywkę na wysokim poziomie.

 

Lokal słynie ze smacznej kuchni, która łączy smaki świata w jedną zachwycającą całość. Oprócz wyśmienitego menu, dobrym pretekstem do odwiedzenia tego miejsca są organizowane przez CK Restauracja & Bar wydarzenia. Restauracja to szczególne miejsce do spędzenia czasu wolnego z najbliższymi. To doskonała przestrzeń dla par, paczki przyjaciół czy rodzin.

CK Restauracja & Bar – wydarzenia

O organizowanych w CK Restauracja & Bar wydarzeniach, można powiedzieć wiele dobrego. Właściciele lokalu stawiają na wysokiej jakości rozrywkę. To koncerty i atrakcje, które wszystkim przypadną do gustu. 

 

Działalność lokalu to nie tylko wydarzenia kulturalne, ale również smaczna kuchnia. W menu znajdziemy m.in.: dania z grillowanej piersi z kurczaka z dodatkami, pieczoną kaczkę, makaron z krewetkami, pierogi, żurek staropolski czy tradycyjny polski kotlet schabowy. CK Restauracja & Bar koncertyto doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks. Również lokalizacja na płycie rynku jest dużym plusem lokalu CK Restauracja & Bar. 

 

Wydarzenia 2022 to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego z dala od codziennych spraw. Pyszna kuchnia i unikalna rozrywka przyciągają prawdziwe tłumy klientów. Eventy tematyczne to gratka dla fanów kultury. Wieczory rozrywkowe to okazja do relaksu i odpoczynku po trudach codzienności. Widać ogromne zainteresowanie widzów w CK Restauracja & Bar koncertami, które się tu odbywają. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na portalu eBilet.pl.

CK Restauracja & Bar – bilety

Na wydarzeniach odbywających się w lokalu, pojawiają się tłumy zainteresowanych zabawą i rozrywką uczestników. W CK Restauracja & Bar na koncertach usłyszymy muzykę na żywo zarówno artystów lokalnych, jak i gwiazd wielkiego formatu. 

 

Koncerty to doskonały pretekst do spędzenia wieczoru w restauracji. Zabawa, którą organizuje lokal to możliwość nawiązania nowych znajomości. W CK Restauracja & Bar, wydarzenia 2022 to bogaty repertuar najciekawszej rozrywki, organizowanej we Wrocławiu. 

 

Wydarzenia organizowane przez restauracje to w głównej mierze rozrywka na wysokim poziomie, dedykowana wszystkim, niezależnie od wieku i gustu. Wejście na eventy możliwe jest tylko za okazaniem ważnego biletu. Na koncerty i wydarzenia w CK Restauracja & Bar, bilety dostępne są do kupienia na stronie internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się CK Restauracja & Bar?
CK Restauracja & Bar znajduje się przy ul. Rynek 19 we Wrocławiu, w samym centrum. Doskonała kuchnia, lokalizacja i rozrywka na wysokim poziomie to atuty lokalu.
Jakie wydarzenia odbyły się w CK Restauracja & Bar?
W CK Restauracja & Bar odbywają się ciekawe wydarzenia i koncerty. Lokal był organizatorem Restaurant Week, czyli festiwalu jedzenia.
Kiedy została utworzona CK Restauracja & Bar?
Restauracja Cesarsko-Królewska cieszy podniebienia gości już od wielu lat, nie tracąc wysokiej jakości serwowanych posiłków od otwarcia.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też