Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Emdi

EmdiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Emdi to polski DJ i producent muzyczny, który znany jest nie tylko w kraju, ale także na rynkach zagranicznych. Wydawał m.in. w takich popularnych wydawnictwach jak NSC, Trap Nation czy Armada Music. Znany jest przede wszystkim z remiksu do utworu "In My Mind" Dynoro.

Historia Emdiego

Emdi, a właściwie Robert Gackowski, bo tak naprawdę nazywa się ten artysta, urodził się w latach 90. XX wieku w Polsce. Już do najmłodszego wieku interesował się muzyką. Jako nastolatek słuchał starych płyt CD, które wzbudziły w nim chęć zostania DJ-em i miłość do dźwięków. Szybko zaczął realizować plany, tworząc pierwszą muzykę, która w końcu została zauważona. Dzięki swojej determinacji udało mu się dostać do Trap Nation, co z kolei było jego przepustką do NoCopyrightSounds. Artysta stał się członkiem brytyjskiego wydawnictwa, znanego także jako NCS, dzięki czemu dowiedziała się o nim szersza publika. Dołączył także do Armada Music. To sprawiło, że jest jednym z bardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ów na arenie międzynarodowej.

Emdi występuje na scenach klubowych oraz festiwalach. Stale buduje także swoją pozycję w social mediach. Można go spotkać zarówno w serwisie streamingowym Spotify, gdzie zgromadził ponad milion miesięcznych słuchaczy, jak i na Facebooku czy Instagramie. W pierwszym ze wspomnianych mediów obserwuje go ponad 12 tysięcy użytkowników, natomiast na Instagramie ma prawie 10 tysięcy followersów (można go znaleźć pod pseudonimem @emdipl). W mediach społecznościowych artysta informuje o nadchodzących występach, a także daje fanom możliwość podejrzenia swojej pracy oraz kolejnych kroków.

Emdi - dorobek muzyczny

Pomimo tego, że Emdi działa na scenie muzycznej już od kilkunastu lat, wciąż nie zdecydował się jeszcze na wydanie swojej własnej muzyki. Nie ma na swoim koncie żadnego albumu studyjnego ani nawet EP-ki. To jednak nie stoi mu na przeszkodzie, aby porywać do tańca każdą publiczność oraz generować milionowe zasięgi w popularnych serwisach streamingowych. Artysta tworzy remiksy piosenek, które są doskonale przyjmowane przez publikę. Do najbardziej rozpoznawalnych kawałków Emdiego należą:

  • remiks "In My Mind" - tylko na samym YouTube został on odtworzony ponad 22 miliony razy,
  • remiks "I Got You" - tylko na samym YouTube został on odtworzony prawie 5 milionów razy,
  • remiks "Don't You Worry Child" - tylko na samym YouTube został on odtworzony prawie 5 milionów razy.

Emdi - koncerty i festiwale

Ze względu na swoją popularność Emdi jest zapraszany na wiele imprez. Pojawia się w klubach, gdzie jest w stanie rozgrzać nawet najbardziej oporną publiczność. Występuje także na scenie podczas festiwali. Do tej pory pojawił się m.in. na takich wydarzeniach jak Sunrise Festival w Kołobrzegu, Global Gathering w Gdańsku, Electrocity we Wrocławiu, Target One Festival w Krotoszynie czy Winter Music Festival Vol. 2 w Poznaniu.

Z kim współpracował Emdi?

Emdi ma na swoim koncie współprace z kilkoma cenionymi nazwiskami z branży muzycznej. Do tej pory mogliśmy usłyszeć efekty jego kolaboracji z takimi artystami jak:

  • Mave - we współpracy artystów powstał utwór "Terrified",
  • Veronica Bravo - we współpracy artystów powstał utwór "Obsessed",
  • I.GOT.U - we współpracy artystów powstał utwór "Rockstar",
  • Britt Lari - we współpracy artystów powstał utwór "We Are Perfect",
  • Melo.Kids - we współpracy artystów powstał utwór "House Down".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi Emdi i jak się nazywa?
Emdi jest Polakiem i nazywa się Robert Gackowski.
Jaki gatunek muzyczny reprezentuje Emdi?
Emdi to DJ oraz producent muzyczny, który reprezentuje gatunek muzyki elektronicznej. Jest to house, EDM, czyli muzyka klubowa wypełniająca parkiety na całym świecie.
Jakie są największe sukcesy Emdiego?
Przede wszystkim granie na wielkich wydarzeniach jak Sunrise Festival, ale nie tylko. Emdi wypuścił remix "In My Mind", który jest jego wielkim sukcesem, a odsłuchano go ponad 21 milionów razy. Ciekawostką jest to, że jest to jeden z chętniej odsłuchiwanych polskich twórców w serwisie Spotify - każdego miesiąca jest to ponad milion.

Fani lubią też

Zobacz też