Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Plac Nowy Targ

Plac Nowy Targ

Wrocław, pl. Nowy Targ
Sprawdź wydarzenia
Plac Nowy TargOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jednym z najchętniej wybieranych miejsc spotkań we Wrocławiu jest Plac Nowy Targ – wydarzenia organizowane w tym miejscu obejmują targi, festiwale i koncerty. Dobrej atmosferze sprzyjają położone nieopodal tego miejsca kawiarnie, puby i strefy gastronomiczne. Plac Nowy Targ we Wrocławiu to jedno z najbardziej rozpoznawalnych, historycznych miejsc Starego Miasta, które przeszło gruntowną przebudowę w 2013 roku.

Plac Nowy Targ – wydarzenia kulturalne i rozrywkowe

The World Games 2017 to impreza, która podbiła serca setek tysięcy fanów z całego świata – jej 10. edycja odbyła się w dniach 20-30 lipca 2017 roku we Wrocławiu. Jednym z miejsc, w którym zawodnicy rywalizowali w zaplanowanych wcześniej 31 dyscyplinach, był Plac Nowy Targ – wydarzenia odbywające się w tym miejscu objęły wspinaczkę sportową w trzech konkurencjach (z prowadzeniem, na czas oraz tzw. bouldering), a także bieg na orientację. Na organizowane w ramach TWG 2017 wydarzenia na Placu Nowy Targ, bilety można było zakupić poprzez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

We wrześniu 2023 roku w samym centrum Wrocławia otworzono wrota, które pozwalały przenieść się do dalekiej Azji – taka możliwość czekała na uczestników organizowanego na Placu Nowy Targ wydarzenia pod nazwą Festiwal Azjatycki. Trwająca trzy dni impreza była doskonałą okazją do skosztowania tajskich przysmaków, oryginalnych chińskich pierogów, aromatycznego phad thai, gruzińskiego chaczapuri, japońskiego ramena i wielu więcej orientalnych potraw.

Wśród organizowanych na wrocławskim Placu Nowy Targ wydarzeń kulinarnych warto wyróżnić również Wrocławski Festiwal Street Foodu odbywający się w dniach 21-23 lipca 2023 roku, a także Festiwal Kawy, Słodyczy i Lodów, który miał miejsce między 12 a 15 dniem maja 2023 roku.

Plac Nowy Targ – koncerty w okolicy

Plac Nowy Targ dzięki licznym festiwalom kulinarnym stanowi wymarzone miejsce spotkań dla największych smakoszy, jednak na niezapomniane wrażenia w tym miejscu mogą liczyć również melomani. Organizowane w pobliżu Placu Nowy Targ koncerty cieszą się dużą popularnością wśród miłośników muzyki rockowej, jazzowej, popularnej, folkowej i wielu innych gatunków – na wrocławskim placu targowym każdy znajdzie coś dla siebie.

Plac Nowy Targ – wydarzenia, na które każdy czeka

W nadchodzącym czasie Plac Nowy Targ po raz kolejny stanie się centrum wydarzeń kulturalnych – w stolicy Dolnego Śląska odbędą się kolejne festiwale kulinarne i eventy sportowe, które będą doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości i poznania innych kultur. Na planowane w okolicy Placu Nowy Targ koncerty regularnie są zapraszani najbardziej rozpoznawalni artyści muzyczni z całej Polski, co sprawia, że jest to istotne miejsce na muzycznej mapie regionu.

Plac Nowy Targ – bilety na koncerty i wydarzenia

Zabytkowy Plac Nowy Targ po licznych renowacjach stanowi również nowoczesną przestrzeń przystosowaną do organizacji największych światowych imprez. Odbywające się na Placu Nowy Targ wydarzenia stanowią pomost między historią a współczesnością, na którym każdego roku gromadzą setki tysięcy osób. Nie zastanawiaj się długo i poczuj na własnej skórze atmosferę Placu Nowy Targ – bilety na nadchodzące eventy w prosty i bezpieczny sposób zarezerwujesz za pośrednictwem platform internetowych, takich jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Plac Nowy Targ?
Plac Nowy Targ znajduje się we wrocławskim Starym Mieście, nieopodal Rynku i lewego brzegu Odry.
Jakie wydarzenia odbywają się na Placu Nowy Targ?
Odbywające się na wrocławskim Placu Nowy Targ wydarzenia obejmują festiwale kulinarne, koncerty, zawody sportowe, widowiska rozrywkowe i inicjatywy kulturalne.
Kiedy powstał Plac Nowy Targ?
Pierwsze historyczne wzmianki o Placu Nowy Targ pojawiają się w dokumentach z XII wieku – wtedy stanowił on niewielką osadę. Następnie, około 100 lat później włączono go do granic Wrocławia.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też