Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

GinBar

Wrocław, Plac Solny 5
GinBarOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wrocławski GinBar to miejsce spotkań miłośników ginu, toników i autorskich koktajli. Miejsce to słynie z różnych rodzajów tego trunku – jest ich ok. 150 oraz niemal 100 toników. Oprócz oryginalnych koktajli organizowane są również wydarzenia w GinBar we Wrocławiu. Działalność lokalu koncentruje się na kulturze powiązanej z ginem, dlatego można w nim posłuchać kobzy oraz innych dźwięków dobrze znanych z Irlandii czy Wielkiej Brytanii. Lokalizacja na Placu Solnym i spory ogródek umożliwiają wzięcie udziału we wrocławskich koncertach, które są regularnie organizowane na rynku.

GinBar we Wrocławiu — koncerty

W GinBar we Wrocławiu koncertują niezależni artyści, którzy tworzą muzykę związaną z Irlandią czy Wielką Brytanią, czym nawiązują do najważniejszego elementu tego miejsca, czyli ginu. Dlatego z okazji Dnia św. Patryka odbywają się występy na kobzie w GinBar we Wrocławiu. 

Koncerty mają oryginalny charakter, są tematycznie powiązane z klimatem pubu, a w dodatku zapewniają świetną zabawę – nie tylko w weekendy, ale również w środku tygodnia.

GinBar we Wrocławiu - bilety

Warto śledzić najbliższe koncerty we Wrocławiu, a szczególnie w GinBar i zamówić bilety za pośrednictwem portalu eBilet.pl – oficjalnego dystrybutora wejściówek na wydarzenia we Wrocławiu. 

 

Oprócz zorganizowanych występów z muzyką na żywo gościom cały czas towarzyszą dźwięki z odtwarzacza. Jednak to właśnie koncerty cieszą się największym zainteresowaniem turystów i mieszkańców Wrocławia, dlatego tym bardziej warto regularnie obserwować, jakie występy mają się niedługo odbyć w GinBar – najświeższe informacje są dostępne w serwiesie eBilet.pl.

GinBar we Wrocławiu – wydarzenia

Jakie cykliczne projekty przygotował GinBar we Wrocławiu? Wydarzenia takie jak Unusual Friday, gdy przygotowywane są niespotykane drinki, którego patronem jest wybrana marka ginu czy Speed Dating cieszą się niesłabnącą popularnością. Atrakcje, które mają na celu poznanie nowych ludzi to specjalność tego miejsca, a bilety na nie można kupić przez Internet – także na stronie eBilet.pl. 

 

GinBar we Wrocławiu – wydarzenia 2022

Na Placu Solnym regularnie odbywają się festiwale, kabarety, wystawy oraz występy ulicznych artystów, co daje dobrą sposobność do odwiedzenia baru. W lokalu szykowane są również okolicznościowe atrakcje, które są organizowane przez cały rok, a szczególnie z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, karnawału czy zbliżających się świąt. Stałym punktem programu są również piątkowe wydarzenia muzyczne.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się GinBar we Wrocławiu?
GinBar mieści się we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto na ulicy Plac Solny 5. Budynek znajduje się w jednej z zabytkowych dzielnic, zaledwie kilka minut drogi od Rynku Głównego.
Jakie koncerty odbyły się w GinBar we Wrocławiu?
Koncerty we wrocławskim GinBar odbywają się regularnie. Szczególnie warto wziąć udział w imprezach z okazji ważnych wydarzeń np. Dnia św. Patryka. Wysłuchanie na żywo dźwięków kobzy to już prawdziwa tradycja tego miejsca.
Kiedy został utworzony GinBar we Wrocławiu?
Już od 2020 roku GinBar we Wrocławiu jest obecny w sieci. To właśnie od tego czasu koktajl bar zyskał inny wygląd i zaczął pokazywać tworzone drinki, a także relacjonować wydarzenia, jakie tam miały miejsce.
Jaka atmosfera panuje w GinBar we Wrocławiu?
Oryginalny klimat, jaki tworzy GinBar we Wrocławiu zachęca nie tylko do wypróbowania jednego ze 150 rodzajów ginu, ale też spędzenia czasu z przyjaciółmi. Hipnotyzujący styl pomieszczeń, utalentowani barmani i oryginalny klimat sprawiają, że każdego wieczora Wrocławianie oraz turyści chętnie odwiedzają to miejsce.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też