Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce PreZero Arena Gliwice

PreZero Arena Gliwice

Gliwice, Akademicka 50
PreZero Arena GliwiceOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

PreZero Arena Gliwice to jedna z największych i najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce.

Dzięki zastosowaniu elastycznych systemów w PreZero Arenie Gliwice mogą się odbywać wydarzenia o bardzo różnym charakterze: od koncertów przez imprezy sportowe aż po targi, gale i wydarzenia rodzinne. W Arenie funkcjonuje również centrum konferencyjno-biznesowe oraz studio telewizyjne, które pozwala na organizację wydarzeń w formule hybrydowej.

 

PreZero Arena Gliwice jest w pełni dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Do ich dyspozycji pozostają 72 miejsca (36 miejsc dla osób na wózkach i 36 dla ich osób towarzyszących), położone we wszystkich sektorach i w lokalizacjach, gwarantujących dobrą widoczność.

 

Profesjonalny zespół event managerów Areny Gliwice oferuje kompleksowe wsparcie na każdym kroku – od koncepcji do realizacji. Doskonałe zarządzanie halą potwierdzają m.in. nagroda Biznesu Sportowego DEMES w kategorii najlepszy obiekt sportowy w 2019 roku, a także jego przyjęcie do grona European Arenas Association – organizacji zrzeszającej najnowocześniejsze areny w Europie. Obiekt został również wyróżniony podczas MP Power Awards 2021.

 

Ze względu na strategiczne partnerstwo tytularne z firmą PreZero, celem obiektu jest wprowadzenie zmian, dzięki którym PreZero Arena Gliwice będzie najbardziej ekologiczną areną w Polsce. Wśród nich znajdą się wdrożenie selektywnej zbiórki odpadów, zmniejszenie ilości materiałów drukowanych i papieru, kompleksowe wykorzystanie materiałów z recyklingu, całkowita eliminacja jednorazowego plastiku. Planowane są także rozwiązania ograniczające zużycie energii w budynku, montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych, a także ograniczenie zużycia wody i eko edukacja – poprzez promocję eko zachowań wśród gości.

 

(fot. archiwum UM Gliwice. Michał Buksa)

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też