Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Amfiteatr w Kołobrzegu

Amfiteatr w Kołobrzegu

Kołobrzeg, Fredry 1
Amfiteatr w KołobrzeguOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr w Kołobrzegu to obowiązkowy przystanek dla miłośników polskiej muzyki. Oficjalną działalność rozpoczął w 1925 roku, ale jego historia sięga jeszcze dziesiątek lat wstecz. Obecnie Amfiteatr w Kołobrzegu to jeden z kluczowych obiektów muzycznych na północy kraju. Placówka prowadzona jest przez Regionalne Centrum Kultury.

Każdego roku na deskach Amfiteatru odbywają się dziesiątki koncertów i spektakli kabaretowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się również sprzedaż biletów na festiwale i imprezy masowe. Niezwykle barwnym, folklorystycznym wydarzeniem jest m.in. festiwal „Interfolk”.

Bezpośrednie sąsiedztwo licznych obiektów noclegowych to doskonały wyróżnik Amfiteatru w Kołobrzegu. Koncerty, które kończą się późną porą wieczorną nie stanowią dla uczestników większego problemu.

Amfiteatr w Kołobrzegu – koncerty i wydarzenia

Jacy artyści wystąpią w najbliższych miesiącach na deskach Amfiteatru w Kołobrzegu? Bilety na nadchodzące, muzyczno-taneczne wydarzenie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na kołobrzeskiej scenie zagoszczą artyści z Teatru w Koszalinie, którzy zaprezentują widowni program bogaty w latynoskie utwory. Jakie atrakcje twórcy gwarantują odwiedzającym Amfiteatr w Kołobrzegu? Wydarzenia 2022 z udziałem Teatru Variete Muza pełne będą egzotycznych tańców, energetycznej muzyki i wspaniałej choreografii

Na które z punktów programu wyczekują osoby odwiedzające Amfiteatr w Kołobrzegu? Wydarzenia 2022, które cieszą się dużą popularnością, to również spektakle kabaretowe. Na scenie nadmorskiego obiektu zobaczyć będzie można m.in. występy Igora Kwiatkowskiego, Paranienormalnych czy Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Szeroki wachlarz programowy Amfiteatru w Kołobrzegu

Różnorodność artystyczna to jedna z kluczowych cech Amfiteatru w Kołobrzegu. Wydarzenia organizowane przez placówkę przyciągają całe rzesze fanów. W ostatnich miesiącach ogromnym zainteresowaniem cieszył się spektakl zespołu Trzech Tenorów.

Podczas ostatniej wizyty w Parku Fredry śpiewacy wypełnili dźwiękami muzyki poważnej cały Amfiteatr w Kołobrzegu. Bilety na koncert zespołu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem pośród fanów słynnego tercetu. Artyści przybliżają słuchaczom piękno muzyki poważnej, wykonując popularne pieśni operowe.

Jakie koncerty rozsławiły Amfiteatr w Kołobrzegu? Wydarzenia, z którymi kojarzony jest nadmorski obiekt to m.in. popularne, ogólnopolskie festiwale. Festiwal Muzyki i Piosenki Żołnierskiej z 1968 roku okazał się rozpoznawaną atrakcją Amfiteatru w Kołobrzegu. Koncerty przejęte zostały przez kołobrzeską placówkę – wcześniejsze edycje imprezy odbywały się w Połczynie Zdroju.

Amfiteatr w Kołobrzegu. Wydarzenia międzynarodowe

Jacy zagraniczni twórcy odwiedzają Amfiteatr w Kołobrzegu? Koncerty, które odbiły się szerokim echem to m.in. spektakle iluzyjne. W kołobrzeskim amfiteatrze przedstawiono projekt pod tytułem „Champions of Illusion”.

Zagraniczni artyści zaprezentowali widowi efektywne sztuczki – od prostych, karcianych iluzji po znacznie bardziej złożone, zaskakujące mini-show. Bilety na wydarzenie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem szczególne pośród rodzin z dziećmi.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Kołobrzegu?
Amfiteatr w Kołobrzegu zlokalizowany jest w Parku Aleksandra Fredry, około 10 minut samochodem od centrum miasta. Przy ulicy Fredry funkcjonuje przestronny parking strzeżony. Placówka otoczona jest malowniczym zalesieniem, niespełna 200 metrów od najbliższej plaży.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Kołobrzegu?
W Amfiteatrze odbyły się liczne imprezy masowe i festiwale. Na kołobrzeskiej scenie prezentowano również spektakle kabaretowe i koncerty największych polskich artystów, takich jak: Dawid Podsiadło, Lady Pank czy Ich Troje.
Kiedy został utworzony Amfiteatr w Kołobrzegu?
Amfiteatr w Kołobrzegu rozpoczął działalność w 1925 roku. Historia samego obiektu sięga jednak jeszcze czasów napoleońskich. Obiekt budowany był na przełomie XVIII i XIX wieku. W późniejszym okresie Amfiteatr poddawany był licznym modernizacjom.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też