Amfiteatr w Kołobrzegu

Amfiteatr w Kołobrzegu

Amfiteatr w Kołobrzegu to obowiązkowy przystanek dla miłośników polskiej muzyki. Oficjalną działalność rozpoczął w 1925 roku, ale jego historia sięga jeszcze dziesiątek lat wstecz. Obecnie Amfiteatr w Kołobrzegu to jeden z kluczowych obiektów muzycznych na północy kraju. Placówka prowadzona jest przez Regionalne Centrum Kultury.

Każdego roku na deskach Amfiteatru odbywają się dziesiątki koncertów i spektakli kabaretowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się również sprzedaż biletów na festiwale i imprezy masowe. Niezwykle barwnym, folklorystycznym wydarzeniem jest m.in. festiwal „Interfolk”.

Bezpośrednie sąsiedztwo licznych obiektów noclegowych to doskonały wyróżnik Amfiteatru w Kołobrzegu. Koncerty, które kończą się późną porą wieczorną nie stanowią dla uczestników większego problemu.

Amfiteatr w Kołobrzegu – koncerty i wydarzenia

Jacy artyści wystąpią w najbliższych miesiącach na deskach Amfiteatru w Kołobrzegu? Bilety na nadchodzące, muzyczno-taneczne wydarzenie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na kołobrzeskiej scenie zagoszczą artyści z Teatru w Koszalinie, którzy zaprezentują widowni program bogaty w latynoskie utwory. Jakie atrakcje twórcy gwarantują odwiedzającym Amfiteatr w Kołobrzegu? Wydarzenia 2022 z udziałem Teatru Variete Muza pełne będą egzotycznych tańców, energetycznej muzyki i wspaniałej choreografii

Na które z punktów programu wyczekują osoby odwiedzające Amfiteatr w Kołobrzegu? Wydarzenia 2022, które cieszą się dużą popularnością, to również spektakle kabaretowe. Na scenie nadmorskiego obiektu zobaczyć będzie można m.in. występy Igora Kwiatkowskiego, Paranienormalnych czy Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Szeroki wachlarz programowy Amfiteatru w Kołobrzegu

Różnorodność artystyczna to jedna z kluczowych cech Amfiteatru w Kołobrzegu. Wydarzenia organizowane przez placówkę przyciągają całe rzesze fanów. W ostatnich miesiącach ogromnym zainteresowaniem cieszył się spektakl zespołu Trzech Tenorów.

Podczas ostatniej wizyty w Parku Fredry śpiewacy wypełnili dźwiękami muzyki poważnej cały Amfiteatr w Kołobrzegu. Bilety na koncert zespołu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem pośród fanów słynnego tercetu. Artyści przybliżają słuchaczom piękno muzyki poważnej, wykonując popularne pieśni operowe.

Jakie koncerty rozsławiły Amfiteatr w Kołobrzegu? Wydarzenia, z którymi kojarzony jest nadmorski obiekt to m.in. popularne, ogólnopolskie festiwale. Festiwal Muzyki i Piosenki Żołnierskiej z 1968 roku okazał się rozpoznawaną atrakcją Amfiteatru w Kołobrzegu. Koncerty przejęte zostały przez kołobrzeską placówkę – wcześniejsze edycje imprezy odbywały się w Połczynie Zdroju.

Amfiteatr w Kołobrzegu. Wydarzenia międzynarodowe

Jacy zagraniczni twórcy odwiedzają Amfiteatr w Kołobrzegu? Koncerty, które odbiły się szerokim echem to m.in. spektakle iluzyjne. W kołobrzeskim amfiteatrze przedstawiono projekt pod tytułem „Champions of Illusion”.

Zagraniczni artyści zaprezentowali widowi efektywne sztuczki – od prostych, karcianych iluzji po znacznie bardziej złożone, zaskakujące mini-show. Bilety na wydarzenie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem szczególne pośród rodzin z dziećmi.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Amfiteatr w Kołobrzegu?
    Amfiteatr w Kołobrzegu zlokalizowany jest w Parku Aleksandra Fredry, około 10 minut samochodem od centrum miasta. Przy ulicy Fredry funkcjonuje przestronny parking strzeżony. Placówka otoczona jest malowniczym zalesieniem, niespełna 200 metrów od najbliższej plaży.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Kołobrzegu?
    W Amfiteatrze odbyły się liczne imprezy masowe i festiwale. Na kołobrzeskiej scenie prezentowano również spektakle kabaretowe i koncerty największych polskich artystów, takich jak: Dawid Podsiadło, Lady Pank czy Ich Troje.

  • Kiedy został utworzony Amfiteatr w Kołobrzegu?
    Amfiteatr w Kołobrzegu rozpoczął działalność w 1925 roku. Historia samego obiektu sięga jednak jeszcze czasów napoleońskich. Obiekt budowany był na przełomie XVIII i XIX wieku. W późniejszym okresie Amfiteatr poddawany był licznym modernizacjom.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr w Kołobrzegu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Fredry 1
78-100 Kołobrzeg

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/