Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Miejsce dACH! Dominikańska

dACH! Dominikańska

Wrocław, plac Dominikański 3
Sprawdź wydarzenia
dACH! DominikańskaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

dACH! Dominikańska we Wrocławiu to nowatorska przestrzeń imprezowa, która łączy w sobie strefę barową i kącik gastronomiczny. Obiekt ten powstał na dachu Galerii Dominikańskiej – jednej z pierwszych centrów handlowych w mieście, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Wrocławian. Obszar dACH! Dominikańska zapewnia gościom doskonałą rozrywkę i niesamowite widoki na panoramę miasta.

Warto podkreślić, że w okresie letnim oferta tego miejsca jest niezwykle atrakcyjna i zróżnicowana. Organizowane na terenie dACH! Dominikańska wydarzenia obejmują m.in. emocjonujące koncerty na żywo, energetyczne potańcówki, angażujące pubquizy, wyjątkowe silent disco, kino pod gołym niebem oraz wydarzenia specjalne.

dACH! Dominikańska – wydarzenia

Wśród organizowanych na terenie dACH! Dominikańskiej wydarzeń warto wymienić m.in. cyklicznie realizowany speed dating. Szukasz emocji i autentycznych spotkań? To nowoczesna i skuteczna metoda na poznanie interesujących ludzi. Zmień swoje podejście do randek, wybierając intensywne emocje i spędzając niezapomniane chwile! Bilety na speed dating są już dostępne.

Mechanizm tej imprezy jest jasny i przejrzysty. W jednym miejscu zbiera się określona grupa mężczyzn i kobiet. Każdy uczestnik otrzymuje na początek identyfikator z imieniem i specjalnym numerem na czas trwania spotkania. Następnie wszyscy zajmują stoliki z numerami odpowiadającymi tym na identyfikatorach. Na każdym stoliku znajdują się formularze, dzięki którym uczestnicy mogą wyrazić zainteresowanie dalszą znajomością po krótkiej rozmowie. Każde takie mini-spotkanie trwa około 7 minut. Gdy czas się skończy, Panowie przechodzą do następnego stolika według kolejnej numeracji. Całe spotkanie trwa, aż wszyscy Panowie odwiedzą każdy stolik.

dACH! Dominikańska – koncerty

Zrealizowane na terenie dACH! Dominikańskiej koncerty to m.in. Vertigo Summer Jazz Festival 2023. Inspiracją do stworzenia festiwalu była chęć propagowania muzyki jazzowej w miejskim krajobrazie Wrocławia, nie ograniczając się do jednej lokalizacji. Organizatorzy festiwalu wędrują z jazzem po Wrocławiu, dzieląc się swoim entuzjazmem i głęboką pasją do tego. Festival Vertigo to ważny krok ku demistyfikacji jazzu, prezentując go szerokiemu kręgowi odbiorców. I wyjątkowa okazja, by doświadczyć jazzu w najmniej spodziewanych miejscach - na plażach, dachach, w środkach transportu publicznego, hotelach czy parkach. 

W okresie, kiedy wiele wrocławskich miejsc kultury przechodzi w tryb letniego wypoczynku, Vertigo Summer Jazz Festival budzi miasto, oferując słuchaczom muzyczną ekspedycję w nieznane dla siebie. To wyprawa, podczas której – oprócz słuchania koncertów – można odkryć niespotykane miejsca w sercu miasta. Jazz, często postrzegany zazwyczaj jako gatunek skierowany do wąskiego kręgu entuzjastów, zyskuje tu nowy, miejski wymiar.

dACH! Dominikańska – bilety

Planujesz spędzić czas w centrum Wrocławia, ciesząc oczy zjawiskową panoramą miasta, korzystając z licznych atrakcji zapewnianych przez dACH! Dominikańska? Bilety na kolejne koncerty, wydarzenia i eventy cykliczne są do nabycia m.in. na stronie eBilet.pl. Zapoznaj się z nadchodzącym repertuarem i wraz ze znajomymi odwiedź Galerię Dominikańską, korzystając z rozbudowanej oferty gastronomicznej i kulturalnej.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się dACH! Dominikańska?
Strefa gastronomiczno-rozrywkowa dACH! Dominikańska znajduje się na Dachu Galerii Dominikańskiej, pod adresem pl. Dominikański 3. Obiekt ten znajduje się nieopodal Rynku i jest doskonale skomunikowany z resztą miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w dACH! Dominikańska?
Organizowane w dACH! Dominikańska wydarzenia to m.in. koncerty, speed dating, silent disco, pubquizy, niedzielne potańcówki z bachatą i slamy poetyckie.
Kiedy został otworzony dACH! Dominikańska?
Oficjalne otwarcie dACH! Dominikańska miało miejsce 15 lipca 2022 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też