Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Ciało

Klub Ciało

Wrocław, Joannitów 13
Klub CiałoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pierwszy klub Ciało powstał w 2018 roku przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu. Po okresie przejściowego zamknięcia lokalu, nowa siedziba znajduje się na Joannitów 13. Organizowane przez klub Ciało wydarzenia stanowią nie lada gratkę dla miłośników muzyki house i techno. Za rozwój tego miejsca stoją zespół ludzi, posiadających doświadczenie w prowadzeniu lokalu na wrocławskiej scenie muzycznej oraz czynni reprezentanci lokalnej sceny klubowej – połączenie doświadczenia i znajomości realiów branży zaowocowało powstaniem ważnego punktu dla miłośników elektronicznych brzmień.

Osoby odpowiedzialne za rozwój klubu dołożyły licznych starań, aby goście, uczęszczający na zorganizowane przez klub Ciało koncerty, mogli w pełni doświadczyć granej tam muzyki. Remont pierwotnego lokalu obejmował zarówno prace remontowe na samym parkiecie, jak i gruntowną adaptację akustyczną oraz inwestycję w nagłośnienie z najwyższej półki. Duży nacisk położono również na doznania wizualne – w miejscu bogato zaaranżowanych miejsc wewnątrz klubu.

Klub Ciało – wydarzenia

Zaplanowane na otwarcie klubu Ciało koncerty spotkały się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. W inaugurujący działalność klubu weekend zaplanowano występ pochodzącego z Hiszpanii Architectural oraz live-act Vrila. Swoje sety zaprezentowali również lokalni artyści, tacy jak Raev. Kacpa, CruzOe, Spectribe oraz Aksamit.

Klub Ciało – koncerty 2023

Jednym ze stałych motywów organizowanych w klubie Ciało koncertów jest tzw. Ciało Stałe – czyli cykl, podczas którego formuła i skład danego wydarzenia znajduje się całkowicie w gestii jednego rezydenta. Jednym z nich jest wspomniany wcześnie CruzOe, który poprowadzi event z Doniją & unspecified. Dwójka ta, występująca wspólnie jako SOLARPUNK, stawiają na oryginalne i nieprzewidywalne brzmienie – połączenie ich charakterystycznej twórczości z live’ami rezydenta klubu Ciało z pewnością stworzy niepowtarzalną atmosferę.

Wśród organizowanych przez klub Ciało koncertów warto wymienić m.in. Hadone. przedstawiciela francuskiej sceny, który łączy współczesne trendy z inspiracjami płynącymi z lat 90. Za doskonałą atmosferę na parkiecie będą odpowiadać reprezentanci lokalnej sceny, tacy jak Jeremy, Peregrin i Trans Timmermans oraz berlińscy muzycy – Laure Croft, Lulu Malina i Peter Schumann. Przytoczeni powyżej artyści to zaledwie wycinek z bogatej listy organizowanych przez klub Ciało wydarzeń.

Klub Ciało – bilety

Nie zwlekaj – jak najszybciej dołącz do miłośników szeroko pojętej sceny elektronicznej w klubie Ciało i ciesz się niezapomnianymi występami artystów, które przeniosą Cię w świat niezwykłych dźwięków i wyjątkowych emocji. Organizowane przez klub Ciało koncerty wyróżnia doskonały soundsystem, unikalne aranżacje wnętrza i pełną niepowtarzalnej energii atmosfera.

Nie przegap zorganizowanych w przyszłości przez klub Ciało wydarzeń i zanurz się w muzycznym doświadczeniu, które zostanie z Tobą na długo. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Ciało?
Klub Ciało znajduje się na Joannitów 13 we Wrocławiu. Lokal funkcjonuje pod tym adresem od 2022 roku – wcześniej znajdował się w jednym z piwnic na ul. Świdnickiej.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Ciało?
Klub Ciało należy do ścisłej czołówki najważniejszych miejsc z wiązanych z muzyką elektroniczną na Dolnym Śląsku. Podczas organizowanych przez lokal eventów za konsolami spotkać można zarówno stałych rezydentów klubu, jak i gości z całego świata.
Kiedy został otworzony Klub Ciało?
Klub Ciało powstał w 2018 roku – miejsce to stanowiło ideologiczną kontynuację kultowego we wrocławskich kręgach Das Lokal. Po przejściowym okresie zamknięcia, lokal wrócił do funkcjonowania w 2022 roku pod nowym adresem.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też