PGE Narodowy
PGE Narodowy

PGE Narodowy

PGE Narodowy to jedna z najbardziej popularnych polskich aren sportowych. Grają tu piłkarze i siatkarze, rywalizują lekkoatleci. Na PGE Narodowym rozgrywane są mecze finałowe Pucharu Polski i Superpucharu Polski w piłce nożnej. Ponadto warto wspomnieć o finale Pucharu Ligi Europy 2015 – odbyła się tu rozgrywka między Dnipro Dniepropietrowsk a FC Sevilla. Bilety na mecze na PGE Stadionie Narodowym rozchodzą się jak świeże bułeczki, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu imprezami sportowymi tego typu.

 

Innym cyklicznym wydarzeniem rozgrywanym w tym miejscu jest Memoriał Kamili Skolimowskiej na PGE Stadionie Narodowym. Bilety na KSW 39: Colloseum również sprzedawały się jak świeże bułeczki – wydarzenie przyciągnęło na stadion rekordową liczbę kibiców.

PGE Stadion Narodowy – wydarzenia: koncerty i imprezy

Wydarzenia na PGE Stadionie Narodowym to także imprezy tematyczne: rozmaite targi (m.in. Targi Książki), Rekolekcje Jezus na Stadionie, Top Gear Live, a także najważniejsze wydarzenia polityczne - jak przykładowo Szczyt NATO.

 

Na PGE Narodowym znajdują się tor kartingowy, wiele powierzchni biurowych, a także Wielka Makieta Kolejowa. Obiekt można zwiedzać z przewodnikiem, który opowie o jego powstaniu, historii i architekturze. To miejsce, w którym mają doskonale bawić się zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i przyjezdni goście. Każdy odwiedzający, poza uczestnictwem w koncertach, wydarzeniach sportowych i innych atrakcjach, może do woli korzystać z terenów wokół stadionu, odpocząć, zjeść pyszny obiad i wziąć udział w wielu organizowanych tu animacjach.

 

PGE Narodowy to miejsce, w którym organizowane są również koncerty i wielkie festiwale - jak na przykład Sonisphere Festival, Orange Warsaw Festival, czy Roztańczony Narodowy. Swoje koncerty grali tutaj giganci światowej muzyki: Madonna, Paul McCartney, Coldplay, Depeche Mode, Roger Waters, Metallica, Rihanna, AC/DC, The Offspring i wielu innych.

 

Wielkim wydarzeniem był koncert Bon Jovi w Warszawie, który po 6 latach przerwy wystąpił na PGE Narodowym 12 lipca 2019 roku. Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych świata wyruszył w europejską trasę koncertową This House Is Not For Sale. Bon Jovi zagrał swoje największe hity: It’s My Life, You Give Love A Bad Name, Wanted Dead Or Alive, Bad Medicine, Keep the Faith, Who Says You Can’t Go Home, Always i Livin’ On A Prayer.

 

Niezapomnianym przeżyciem był również koncert Pink w Warszawie na PGE Narodowym. Międzynarodowa ikona muzyki pop w trasie Beautiful Trauma World Tour 2019 zagrała w Polsce 20 lipca. Supportowali ją KidCutUp, Vance Joy i Bang Bang Romeo.

Często zadawane pytania dotyczące PGE Stadion Narodowy

Gdzie znajduje się PGE Stadion Narodowy?

PGE Stadion Narodowy znajduje się w Warszawie, przy alei Józefa Poniatowskiego 1.

 

Jakie wydarzenia odbyły się na PGE Stadionie Narodowym?

Na PGE Stadionie Narodowym odbyło się wiele wydarzeń sportowych i kulturalno-rozrywkowych, m.in. mecze reprezentacji Polski, mecze Superpucharu Polski, Puchar Ligi Europy, rozgrywki siatkarskie, a także festiwale i koncerty: Roztańczony Narodowy, Sonisphere Festival, Orange Warsaw Festival. Na warszawskiej scenie pojawili się m.in. Madonna, Coldplay, Paul McCartney, Depeche Mode, Rihanna, Metallica, AC/DC I The Offspring.

 

Kiedy został otwarty PGE Stadion Narodowy?

PGE Stadion Narodowy został otwarty 29 stycznia 2012 roku. Obiekt sportowy wzniesiono w związku z organizowanymi przez Polskę i Ukrainę Mistrzostwami Europy UEFA Euro 2012.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

PGE Narodowy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/