Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Multikino Złote Tarasy

Multikino Złote Tarasy

Warszawa, ul. Złota 59
Multikino Złote TarasyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Złote Tarasy to jedno z najbardziej znanych centrum handlowych w Polsce. Galeria położona jest w samym centrum Warszawy w sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki oraz hotelu Intercontinental. To miejsce to nie tylko przestrzeń, w której kreują się trendy nowoczesnego wymiaru mody, stylu życia, zakupów i najlepszej miejskiej rozrywki, ale także obiekt idealny do organizacji różnego rodzaju wydarzeń i festiwali.

Pod szklanym dachem galerii znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Do dyspozycji gości pozostaje ponad 200 sklepów, 40 restauracji oraz 8 wyjątkowych sal Multikina.

Multikino Złote Tarasy należy do sieci kin wielosalowych Multikino, które powstały w Polsce w 1995 roku. Obecnie w Polsce funkcjonują 32 Multikina, w których znajdują się 263 sale o łącznej pojemności 55 278 miejsc.

Multikino Złote Tarasy – wydarzenia

Organizowane w Multikinie Złote Tarasy wydarzenia to najczęściej noce filmowe, festiwale i eventy tematyczne.

Cryptocurrency World Expo to event związany z kryptowalutami i rynkami finansowymi. Organizatorzy skupiają się na innowacyjnych rozwiązaniach, które tworzą przyszłość systemów płatniczych.

Wydarzenie po kilkuletniej przerwie ponownie zgromadziło w jednym miejscu twórców, managerów i doradców z wiodących firm branży kryptowalut. W Multikinie Złote Tarasy pojawili się dodatkowo przedstawiciele najciekawszych start-upów i instytucji wspierających zdecentralizowane finanse. Całe wydarzenie skupia się na dyskusji na tematy związane z płatnościami, blockchainem, giełdami, regulacjami, zarządzaniem i cyberbezpieczeństwem.

To dwa dni konferencji, kilkanaście paneli dyskusyjnych z udziałem czołowych przedstawicieli branży kryptowalut, ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych projektów i wyjątkowa okazja do networkingu. Całość kończy się after party dla uczestników.

W Multikino Złote Tarasy odbywają także festiwale. Jednym z takich właśnie eventów był Festiwal Kina Tureckiego organizowany przez Instytut Yunus Emre w Warszawie. Punktem kulminacyjnym wieczoru była wizyta Nuri Bilge Ceylana. To wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość turecki reżyser, scenarzysta, montażysta, producent filmowy i fotografik. Międzynarodową rozpoznawalność zdobył dzięki swojemu dziełu "Uzak". Film po sukcesie na MFF w Cannes w 2003 roku zdobył łącznie 47 nagród, stając się tym samym najczęściej nagradzaną produkcją w historii tureckiego kina.

Multikino Złote Tarasy – festiwale i wydarzenia

Voucher Multikino to niezwykła okazja do odkrywania magii dużego ekranu. Kupując voucher, dostajesz możliwość cieszenia się najnowszymi premierami kinowymi w atrakcyjnych cenach. Vouchery na bilety do Multikina obejmują wszystkie filmy 2D w wybrany dzień tygodnia – oferta obowiązuje we wszystkich kinach należących do sieci Multikino. Ty wybierasz film i termin, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Multikino Złote Tarasy – bilety

Oferowane przez Multikino Złote Tarasy bilety występują w bardzo korzystnych cenach. Wejściówki na wszystkie wydarzenia i festiwale dostępne są do zakupu online poprzez serwis eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Daj się ponieść emocjom i kup swój bilet już teraz.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Multikino Złote Tarasy?
Multikino Złote Tarasy znajduje się przy ulicy Złotej 59 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Multikinie Złote Tarasy?
W Multikinie Złote Tarasy odbywają się między innymi festiwale i wydarzenia filmowe.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też