Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce PIĘTRO NIŻEJ

PIĘTRO NIŻEJ

Warszawa, Zielna 39
PIĘTRO NIŻEJOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Piętro Niżej to wyjątkowe miejsca na rozrywkowej mapie Warszawy, łączące w sobie najlepsze cechy lokali w warszawskich klimatach. Lokal jest doskonałym miejscem do spotkań, oferującym pyszną kuchnię, zimne drinki i mnóstwo niezapomnianej rozrywki. Klub Piętro Niżej to miejsce pełne niespodzianek, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Obiekt został wyposażony w odpowiedniej jakości oświetleniem i nagłośnieniem, co pozwala na organizowanie fenomenalnych koncertów i imprez muzycznych, podczas których nie brakuje dobrej muzyki i niespodzianek. Mające tu miejsce wydarzenia docenią wszyscy miłośnicy współczesnych muzycznych trendów oraz tańca. 

Organizowane w Klubie Piętro Niżej koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Na wiele spośród nadchodzących w obiekcie wydarzeń bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Klub Piętro Niżej – wydarzenia

Klub Piętro Niżej to miejsce, które pozwala na odrobinę szaleństwa i oderwania od codzienności. Odbywające się tu eventy kulturalne oraz koncerty to niezapomniane, pełne dobrej zabawy wydarzenia, które z pewnością doceni każdy miłośnik kultury. Atrakcje, organizowane w Klubie Piętro Niżej to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, z udziałem znanych i lubianych artystów. Eventy w Klubie Piętro Niżej cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym z pewnością liczba sprzedawanych na nie biletów.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Piętro Niżej? Wydarzenia kulturalne mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów doceni publiczność będąca prawdziwymi miłośnikami różnych form rozrywki. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu kulturą wybrać coś dla siebie. Na uwagę zasługują tu również cyklicznie organizowane eventy Speed Dating, czyli tzw. szybkie randki, będące fantastyczną alternatywą na poznanie "miłości" w realu.

Klub Piętro Niżej – koncerty

Interesujące koncerty, pyszne jedzenie i atmosfera tego miejsca, to najważniejsze wyróżniki Klubu Piętro Niżej. Eventy muzyczno-kulturalne, wieczory tematyczne pełne niespodzianek oraz widowiska rozrywkowe na długi pozostaną w pamięci niejednego widza. Lokal stanowi doskonałą okazję do odkrywania talentów i poszerzania horyzontów artystycznych. Na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Klubie Piętro Niżej, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Klub Piętro Niżej uznawany jest za przez mieszkańców za wyjątkową rozrywkową przestrzeń, oferującą zabawę dla wszystkich miłośników kultury i muzyki. Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk kulturalnych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności.

Klub Piętro Niżej – bilety

Na organizowanych przez Klub Piętro Niżej koncertach nie brakuje tłumów. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wielu nadchodzących wydarzeniach, organizowanych przez obiekt, obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, wybierając się Klubu Piętro Niżej. Bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Piętro Niżej?
Klub Piętro Niżej znajduje się przy ul. Zielnej 39 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Piętro Niżej?
W Klubie Piętro Niżej odbywa się m.in. Speed Dating, czyli tzw. szybkie randki oraz wiele innych, ciekawych wydarzeń.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też