Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa

Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa

Warszawa, Aleja Niepodległości 141a
Klub Dowództwa Garnizonu WarszawaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa to wojskowy ośrodek kultury, którego celem jest popularyzacja kultury narodowej, tradycji oręża polskiego, działalności wojska oraz działań na rzecz pracowników wojska, żołnierzy, jak również kombatantów i stowarzyszeń zajmujących się sektorem proobronnym. Siedziba Klubu Dowództwa Garnizonu znajduje się przy al. Niepodległości 141 na Mokotowie w Warszawie.

Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa – o obiekcie

Klub dysponuje dwiema salami – Sceną Garnizon i Salą Kolumnową. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla organizacji wydarzeń i projektów z obszaru kultury i sztuki, głównie z dziedziny teatru, muzyki oraz filmu, pod przewodnictwem Fundacji Garnizon Sztuki, założonej przez Grażynę Wolszczak.

 

Sala Kolumnowa Klubu Dowództwa Garnizonu określana jest jako kinowo-widowiskowa. Organizowane są tu m.in. koncerty, narady, konferencje, prezentacje audiowizualne. Klub Dowództwa Garnizonu to kolejne miejsce na mapie kulturalnej Warszawy, które nieustannie pracuje nad udoskonalaniem oferty wydarzeń dla szerokiego grona odbiorców.

Klub Dowództwa Garnizonu – koncerty

Klub Dowództwa Garnizonu w Warszawie organizuje wiele niezapomnianych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – koncerty, wystawy, spektakle – to tylko część z nich. Zachwycona publiczność powraca do obiektu po niezwykłe emocje, dobrą zabawę i rozrywkę. Bilety na wydarzenia sprzedają cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

Koncerty w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Na scenie miało okazję występować wielu polskich twórców, m.in. zespół Kroke czy Kasia Kiklewicz. Z okazji Dnia Kobiet w Klubie Dowództwa Garnizonu zorganizowano koncert Pectus – jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Niezwykła atmosfera i magia nastroju skradła serce zarówno damskiej, jak i męskiej części publiczności. Pectus w składzie: Tomasz Szczepanik (wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/wokal), Mateusz Szczepanik (bas/wokal), Maciej Szczepanik (gitara/wokal) otrzymali od słuchaczy owacje na stojąco!

 

Co jeszcze przygotował Klub Dowództwa Garnizonu w Warszawie? Koncerty to doskonała okazja do zabawy dla amatorów muzyki – jednak to nie wszystko! Dużą popularnością cieszą się również przedstawienia z udziałem znanych polskich aktorów serialowych, filmowych i teatralnych. W Klubie Dowództwa Garnizonu odbyły się spektakle: Pozytywni Cezarego Harasimowicza w reżyserii Krzysztofa Czeczota, Przez park na bosaka w reżyserii Tomasza Szafrańskiego, Skrzypek na dachu, Marienbad, Piękna i Bestia, Szabasowa dziewczyna, Kamienica na Nalewkach i wiele innych.

 

Wielkim wydarzeniem w Klubie Dowództwa Garnizonu był spektakl Jentl z kompozycjami muzycznymi, stworzonymi przez Hadriana Filipa Tabęckiego. Przedstawienie opowiadało o trudnych lodach kobiet, walczących o swoje prawa kiedyś i dziś. Bilety na spektakl sprzedały się błyskawicznie!

Klub Dowództwa Garnizonu – koncerty 2022

Nowy Rok to nowe wyzwania! Spektakle i koncerty 2022 w Klubie Dowództwa Garnizonu z pewnością przypadną do gustu widowni! Doskonała zabawa i niepowtarzalne emocje gwarantowane. Bilety do Klubu Dowództwa Garnizonu to jedyna gwarancja możliwości wzięcia udziału w wydarzeniach.

 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

 

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Dowództwa Garnizonu?
Klub Dowództwa Garnizonu znajduje się w Warszawie, na Mokotowie, przy al. Niepodległości 141.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Dowództwa Garnizonu?
W Klubie Dowództwa Garnizonu odbywają się wydarzenia kulturalne, np. koncerty. Na scenie pojawili się zespół Pectus, Kroke, Kasia Kiklewicz. Dużą popularnością cieszą się przedstawienia teatralne. Odbyły się tu spektakle Piękna i Bestia, Pozytywni, Skrzypek na dachu i wiele innych.
Kiedy został otwarty Klub Dowództwa Garnizonu?
Klub Dowództwa Garnizonu został otwarty w 2005 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też