Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat

Warszawa, Łubinowa 4A
Sprawdź wydarzenia
Cyfrowy PolsatOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Cyfrowy Polsat Warszawa, znajdujący się przy ul. Łubinowej 4A, to komfortowe studia, które umożliwiają wynajęcie sprzętu potrzebnego do produkcji filmowo-telewizyjnych oraz do organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. W obiekcie odbywa się zatem wiele interesujących inicjatyw, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Cyfrowy Polsat Warszawa słynie z organizowania wydarzeń komediowych – kabaretowych i stand-upowych, podczas których widzowie mają okazję ujrzeć na żywo występy swoich ulubionych artystów.

Cyfrowy Polsat Warszawa to również koncerty, podczas których swoje muzyczne show prezentują artyści ogólnopolskiego formatu, ale również gwiazdy mniej znane szerokiej publiczności. Obiekt dba o różnorodność repertuaru, dlatego mające tu miejsce wydarzenia kulturalne trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta widzów. Bilety na wiele spośród nadchodzących imprez dostępne są w sprzedaży również przez Internet, m.in. za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Cyfrowy Polsat Warszawa - wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Cyfrowy Polsat Warszawa przyciągają widzów poszukujących sposobów na dobrą zabawę. Koncerty, wydarzenia komediowe i widowiska tematyczne, które mają tu miejsce, to doskonała rozrywka dla wszystkich miłośników kultury. Błyskotliwe skecze pełne dobrego humoru oraz muzyka na żywo to prawdziwa gratka dla wszystkich spragnionych rozrywki. Repertuar eventów odbywających się w Cyfrowy Polsat Warszawa to fantastyczny sposób na udany wieczór.

Organizowane przez Cyfrowy Polsat Warszawa wydarzenia cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy ilość sprzedanych na te eventy biletów. Jakie imprezy kulturalne mają tu miejsce? Przede wszystkim są to widowiska kabaretowe z udziałem popularnych komediowców, którzy od lat rozśmieszają polską publiczność do łez. Swoje występy zaprezentowali tu m.in. Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Czesuaf, Kabaret Paranienormalni oraz Marcin Daniec i Artur Andrus. Swój stand-up zaprezentował tu także Piotr Bałtroczyk. Na wielu wydarzeniach organizowanych przez Cyfrowy Polsat Warszawa obowiązuje biletowanie.

Cyfrowy Polsat Warszawa - koncerty

Odbywające się w obiekcie koncerty i kabarety to najciekawsze propozycje kulturowe i koncertowe, mające miejsce w Warszawie. Cieszą się popularnością nie tylko wśród mieszkańców miasta, ale również z całej Polski. Gwarancja dobrej zabawy, wspaniałej i wyjątkowej atmosfery oraz najbardziej znane nazwiska artystów muzycznych i komediowych to wyznaczniki organizowanych ty eventów kulturalnych, do wzięcia udziały, w których nie brakuje chętnych.

Nadchodzące w Cyfrowym Polsacie Warszawa wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych i komediowych, które na długo zapadną w pamięć niejednemu widzowi. Aby nie przegapić fantastycznych widowisk kulturalnych, warto zapoznać się z aktualnym harmonogramem eventów. Na nadchodzące wydarzenia, mające miejsce w Cyfrowy Polsat Warszawa bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cyfrowy Polsat Warszawa?
Cyfrowy Polsat Warszawa znajduje się w budynku mieszczącym nowoczesne hale zdjęciowe przy ul. Łubinowej 4A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Cyfrowym Polsacie Warszawa?
W Cyfrowym Polsacie Warszawa mają miejsce koncerty oraz wydarzenia komediowe. Na scenie swoje występy zaprezentowali m.in. Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Paranienormalni czy Kabaret Ani Mru Mru.
Kiedy został utworzony Cyfrowy Polsat Warszawa?
Cyfrowy Polsat Warszawa utworzony został w 1996 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też