Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce FOOD TOWN w Fabryce Norblina

FOOD TOWN w Fabryce Norblina

Warszawa, Żelazna 51/53
Sprawdź wydarzenia
FOOD TOWN w Fabryce NorblinaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie to przestrzeń, w której czekają na Was unikatowe koncepty kulinarne z całego świata. To wyjątkowe miejsce, stworzone by dostarczać unikalnych doznań kulinarnych z różnych zakątków świata. Tysiąc miejsc siedzących i największe tego typu miejsce w Polsce, to idealna przestrzeń, do spotkań z bliskimi i swobodnego podróżowania po smakach z całego globu.

W Food Town znajdziesz aż 6 klimatycznych barów, które są wizytówką odrestaurowanej Fabryki Norblina: Old Shaker, Gimlet, Amaro Mio, Pandan, Wine Bar oraz Cocktail Truck Bar. Organizowane w Food Town w Fabryce Norblina wydarzenia zapewniają nie tylko wyjątkowe  jedzenie, ale również mnóstwo rozrywki 7 dni w tygodniu, takie jak koncerty na żywo, komedia, weekendowe sety DJ-skie i wiele innych. Dodatkowo możliwy jest wynajem przestrzeni pod organizację różnego rodzaju wydarzeń. Food Town może pomieścić nawet 2500 osób, a w samym centrum znajduje się sala Gimlet, która na co dzień stanowi serce wydarzeń kulturalnych.

Food Town w Fabryce Norblina – wydarzenia

Organizowane w Food Town w Fabryce Norblina koncerty to niesamowita dawka energii. Julia Rocka, czyli jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznych, to artystka rodem z pokolenia Z. Z desek teatru weszła na muzyczną scenę, w swoich utworach łącząc pop z urbanem i muzyką alternatywną. Jej piosenki wyróżniają niezwykle ciekawe teksty, które opowiadają niezwykle interesujące historie.

Late Night Poems, czyli „Ostatni Dzień Lata” w Food Town w Fabryce Norblina, to niezwykle piękna i emocjonalna przygoda wraz z akustycznym kwartetem jazzowym czerpiącym z najlepszych tradycji gatunku, z tekstami nacechowanymi poetycką wrażliwością, prezentowanymi w formule spoken word – jazz & poetry. W skład zespołu wchodzą: Piotr Lemańczyk (kontrabas), Dawid Fortuna (perkusja), Michał Szkil (fortepian), Tomasz Nowak (trąbka). Jak sami artyści mówią „Ostatni Dzień Lata” to „Próba ubrania w słowa i muzykę tego, co nieuchwytne i tkwiące w najgłębszych zakamarkach naszego jestestwa.”. Wydarzenie było połączone z wystawą fotografii Soni Gorczak „Bałtyk”.

Premierowy koncert z okazji wydania albumu Poli Rise „HIKIKOMORI” to absolutny hit. Album jest reakcją artystki na wszechobecną presję sukcesu i niekończącą się w dzisiejszym świecie rywalizację. To aż dwanaście utworów o uciekaniu w samotność i próbie odnalezienia siebie. Pola Rise to wielobarwna postać, która znana jest z takich utworów jak: „We Are Done”, „Don’t You Love Me”, „We Can Work It Out”, „Fear”, „Mama Said” i wielu innych.

Food Town w Fabryce Norblina – koncerty

Nowy mocny duet na Polskim rynku muzycznym: Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz. Po sukcesie ich wspólnej płyty w 2022 roku, kontynuują oni dotychczasową współpracę we dwójkę. Skutecznie zwrócili na siebie uwagę swoim pierwszym utworem „Matka” – piosence wyrazistej i odważnej, oprawiona filmowym wręcz teledyskiem. Ten niezwykły duet zachwyca na każdej płaszczyźnie, zarówno wizualnej, produkcyjnej, wokalnej i każdej. Każdy utwór to nowa przepiękna historia i całe mnóstwo emocji, które dogłębnie chwytają za serce. Ten koncert to niesamowite wydarzenie, które z pewnością jest warte doświadczenia.

Food Town w Fabryce Norblina – bilety

Oferowane przez Food Town w Fabryce Norblina bilety występują w różnorodnych cenach. Bilety na wydarzenia możliwe są do kupienia online poprzez serwis eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Odwiedź to wspaniałe, tętniące życiem miejsce i przeżywaj przepiękne chwile. Daj się ponieść emocjom i kup swój bilet już teraz!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Food Town w Fabryce Norblina?
Food Town w Fabryce Norblina znajduje się przy ulicy Żelaznej 51/53 w Warszawie.
W Food Town w Fabryce Norblina odbywają się między innymi koncerty, spektakle, stand-upy, wystawy i inne.
W Food Town w Fabryce Norblina odbywają się między innymi koncerty, spektakle, stand-upy, wystawy i inne.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też