shared.category-mega-menu.onTime

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce Centrum Zarządzania Światem

Centrum Zarządzania Światem

Warszawa, Stefana Okrzei 26
Centrum Zarządzania ŚwiatemOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Zarządzania Światem to miejsce w Warszawie, które tworzy pewnego rodzaju niezobowiązujący dom kulinariów i kultury. Poprzez czerpanie z dzielnicy wszystkiego tego, co stanowi o jej unikalnym charakterze, tworzy różnorodność i artystyczny rozgardiasz.

Wnętrze Centrum łączy ze sobą cechy industrialnego loftu z klimatem i historią zabytkowej kamienicy. Zobaczyć tu można lampy stylizowane na latarnie z Parku Praskiego, barierkę wzorowaną na balkonach z ulicy Jagiellońskiej czy replikę balustrady z ulicy Targowej. Przepiękne wyposażenie, meble i niepowtarzalny klimat sprawiają, że miejsce to cieszy się wyjątkową aurą – wszystko to w towarzystwie świeżo palonej kawy, dobrego aromatycznego wina i orzeźwiających koktajli.

Organizowane w Centrum Zarządzania Światem wydarzenia to między innymi: koncerty rockowe, jazzowe, bluesowe, kabarety, stand-upy, wystawy fotografii, pokazy mody, warsztaty harmonijkowe, kursy baristyczne, spotkania z autorami książek i wiele innych.

Centrum Zarządzania Światem – wydarzenia

Organizowane w Centrum Zarządzania Światem koncerty zapewniają wrażenia na najwyższym poziomie. Jednym z takich właśnie wydarzeń był koncert Tablao Flamenco – Flamencozz Trio. To zespół łączący artystów od lat związanych z polską sceną flamenco, którzy kształcili się w Hiszpanii i zdobywali doświadczenie w międzynarodowych formacjach. Zespół w składzie: Jakub Wagner (gitara flamenco), Grzegorz Ziętala (instrumenty perkusyjne), Andrzej Kowalski (gitara basowa), dostarczyli niesamowitych wrażeń poprzez swoje oryginalne kompozycje.

Koncerty to nie jedyne wydarzenia, które mają miejsce w Centrum Zarządzania Światem. Kabaret stand-up: Rafał Sumowski i Filip Brymora zaprezentowali na warszawskiej scenie zaprezentowali świeże programy. Ich niezwykłe poczucie humoru i oraz opowieści z życia wzięte sprawiły, ze widzowie niezwykle łatwo utożsamili się z artystami, dzięki czemu był to wieczór pełen świetnej zabawy i śmiechu.

Stand-up Paulina Potocka w programie "Ja to mam szczęście" to urodzinowy występ przed warszawską publicznością, skupiona na opowieściach o najnowszych przygodach, związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. Artystka zaskoczyła swoją nową energią życiową i historiami o ludziach, których spotkała na basenie i w czasie podróży po Polsce. Paulina Potocka już od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. I tym razem nas nie zwiodła swoim występem!

Centrum Zarządzania Światem – koncerty i stand-upy

Stand-up Darek Gadowski w programie "Gracz". Koszaliński stand-uper to postać niezwykle barwna i bezpośrednia. W swoim nowym programie nie tylko komentuje prozę życia, ale także odnajduje zakamuflowane plusy małżeństwa i starości. Jak zwykle szydzi z codzienności i okrucieństwa przyzwyczajeń. Wszystko to podane w przezabawny sposób, który sprawi, że trudno będzie się z nim nie zgodzić i nie utożsamiać. Na scenie pojawi się również support. To wydarzenie, którego po prostu nie można nie zobaczyć!

Centrum Zarządzania Światem – bilety

Oferowane przez Centrum Zarządzania Światem bilety występują w bardzo korzystnych cenach. Bilety na wszystkie wydarzenia i festiwale dostępne są do zakupu online poprzez serwis eBilet. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Daj się ponieść emocjom i kup swój bilet już teraz!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Zarządzania Światem?
Centrum Zarządzania Światem znajduje się przy ulicy Stefana Okrzei 26 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Zarządzania Światem?
W Centrum Zarządzania Światem odbywają się koncerty rockowe, jazzowe, bluesowe, kabarety, stand-upy, wystawy fotografii, pokazy mody, warsztaty harmonijkowe, kursy baristyczne, spotkania z autorami książek i wiele innych.
Kiedy zostało otworzone Centrum Zarządzania Światem?
Centrum Zarządzania Światem zostało otworzone w 2013 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też