Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce DOCK19 by Mateusz Gessler, Elektrownia Powiśle

DOCK19 by Mateusz Gessler, Elektrownia Powiśle

Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 43C
DOCK19 by Mateusz Gessler, Elektrownia PowiśleOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Restauracja DOCK19 by Mateusz Gessler w Warszawie jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia atmosferycznego miejsca, gdzie gwar rozmów przeplata się z łagodnym dźwiękiem kieliszków, a miękkie światło stanowi oazę spokoju, która pozwala nam uciec od towarzyszącego codzienności pośpiechu. Okalające DOCK19 by Mateusz Gessler aromaty pobudzają apetyt gości i zachęcają do skupienia na tym, co najistotniejsze – wyśmienitym posiłku. Wnętrze restauracji łączy nowoczesność, komfort i nonszalancki urok, nawiązując do klasycznej elegancji. 

Sercem DOCK19 by Mateusz Gessler jest kuchnia, w której tworzy się unikatowe dania zainspirowane kulinarnymi tradycjami Azji i Europy. Połączenie tych dwóch kontynentów w menu stanowi odpowiedź na oczekiwania miłośników kulinarnych doświadczeń i entuzjastów odległych podróżami – europejska tradycja łączy się tu z azjatycką świeżością. Proponowane dania stanowią ucztę dla zmysłów, zaskakują kombinacjami smaków i poprawiają nastrój.

DOCK19 by Mateusz Gessler – o lokalu

Restauracja DOCK19 by Mateusz Gessler to miejsce, gdzie woda, element odwołujący się do historii tego obszaru, łączy się z surrealistycznym klimatem lunaparku. Restauracja czerpie inspirację z niezwykłej dziejów tego budynku, który przez stulecia chłodził turbiny maszynowni za pomocą wód Wisły. To właśnie te elementy – woda i energia elektryczna – stały się kluczowymi punktami inspiracji dla całego projektu.

Obecne wnętrze restauracji zachowuje postindustrialny charakter, eksponując elementy takie jak działające niegdyś suwnice, przemysłowe haki czy instalacje elektryczne, które zostały odnowione i włączone w nową przestrzeń. Kolorystyka wnętrz nawiązuje do różnorodnych odcieni wody, zmieniających się w ciągu dnia, a bryła budynku przywodzi na myśl statek, który zabiera gości w kulinarną podróż po smakach dwóch kontynentów. 

DOCK19 by Mateusz Gessler – koncerty

Na dachu Elektrowni, gdzie znajduje się DOCK19 by Mateusz Gessler, koncert klasyki jazzowej w nowych aranżacjach zapewnił gościom odrobinę muzycznej magii. Utwory, znane dzięki wybitnym muzykom, takim jak Frank Sinatra, Luis Armstrong czy Ella Fitzgerald, otrzymały nowe życie dzięki talentom które niegdyś uwielbiali słuchacze głosów Elli Fitzgerald, Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Nata King Cole'a oraz Kurta Ellinga, otrzymały nowe życie dzięki talentom Mateusz Krautwursta, Pawła Tomaszewskiego (fortepian, instrumenty klawiszowe), Andrzeja Święsa (kontrabas) i Tomka Torresa (perkusja).

Estetyka koncertu balansowała pomiędzy ciepłym soulem a akustycznym R&B, zapewniając także miejsce dla polskich akcentów. Zorganizowany nieopodal DOCK19 by Mateusz Gessler koncert stanowił unikalną okazję, by usłyszeć wybrane utwory w jazzowej interpretacji.

Dock19 by Mateusz Gessler – wydarzenia zamknięte

Organizowane w DOCK19 by Mateusz Gessler wydarzenia na wyłączność to doskonała propozycja dla osób, które marzą o nowoczesnym weselu, niezapomnianych urodzinach, rodzinnym świętowaniu w kameralnym otoczeniu lub planują formalne spotkanie biznesowe, które ma być dopięte na ostatni guzik.

Restauracja deklaruje, że każda uroczystość okolicznościowa zostanie zrealizowana z dbałością o każdy szczegół, dokładając wszelkich starań, aby każdy spędzony tu moment. Załoga DOCK19 by Mateusz Gessler oferuje pełne wsparcie i gwarantuje, że realizowane wydarzenie będzie przebiegać zgodnie z ustaleniami.

W ofercie restauracji znajdują się m.in. rodzinne imprezy okolicznościowe z menu dopasowanym do określonych potrzeb i spokojną, bezstresową atmosferą. Miejsce to oferuje również organizację spotkań biznesowych i firmowych kolacji. DOCK19 by Mateusz Gessler to również doskonały wybór dla osób, marzących o weselu w stylu nowojorskim – lokal dołoży wszelkich starań, aby dzień ten przebiegał perfekcyjnie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się DOCK19 by Mateusz Gessler?
Restauracja DOCK19 by Mateusz Gessler znajduje się przy Elektrowni Powiśle, pod adresem Wybrzeże Kościuszkowskie 43C.
Jakie wydarzenia odbywają się w DOCK19 by Mateusz Gessler?
Mające miejsce w restauracji DOCK19 by Mateusz Gessler wydarzenia to przede wszystkim szeroka gama możliwych do zorganizowania eventów zamkniętych.
Kiedy został otworzony DOCK19 by Mateusz Gessler?
Lokal DOCK19 by Mateusz Gessler powstał w 2021 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też