Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Teatr WARSawy

Teatr WARSawy

Warszawa, Rynek Nowego Miasta 5/7
Teatr WARSawyOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr WARSawy został uruchomiony w 1997 roku, jako Teatr Konsekwentny. Założycielem i obecnym Prezesem Zarządu jest reżyser teatralny, Adam Sajnuk. Teatrem Warsawy kieruje organizacja pozarządowa, co czyni z niego niepubliczną instytucję kulturalną. Nie posiada on także własnego zespołu teatralnego, a jedynie stałych współpracowników, biorących udział w przygotowywaniu inscenizacji.

 

Pierwszą siedzibą Teatru Warsawy była Stara Prochownia, następnie – Hala Dawnej Fabryki Wódki, a w końcu budynek na Rynku Nowego Miasta w Warszawie. Dawniej w miejscu tym mieściło się legendarne, studyjne kino Wars, któremu Teatr zawdzięcza obecną nazwę. W trakcie inauguracji działalności w 2013 roku, podczas Nowy Muzeów, wystawiono premierowy spektakl Wstydźcie się żyć Studia Teatralnego.

Teatr WARSawy repertuar 2020

Na deskach Teatru WARSawy wystawiane są spektakle znane w wielu państwach. Można tu zobaczyć między innymi spektakl Beginning, który miał swoją światową prapremierę w londyńskim West Endzie. Wydarzenie spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

 

Inną propozycją jest spektakl Nie piję Nie Palę, chętnie zrobię z pani mamę, który mówi o współczesnym uzależnieniu od internetu i konsekwencji jakie to ze sobą niesie. Propozycji spektakli jakie oferuje teatr jest jednak o wiele więcej więc każdy miłośnik gry aktorskiej na żywo znajdzie tu coś dla siebie.

Teatr WARSawy repertuar 2019

Teatr WARSawy niejednokrotnie otrzymywał wyróżnienia i nagrody. Na ten sukces miały wpływ wyjątkowe spektakle znajdujące się w repertuarze Teatru Warsawy oraz doświadczony zespół profesjonalistów, pracujących na wspólny sukces instytucji. Na deskach Teatr publiczność miała już okazję widzieć: Zaklęte rewiry, Ofiarę, Jestem swoją własną żoną, Plażę, Ceremonie zimowe, Tato nie wraca i inne.

Teatr WARSawy Bilety na spektakle

Teatr Warsawy bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Oficjalny kanał sprzedaży, szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też