Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Aula SGH

Aula SGH

Warszawa, Niepodległości 128
Sprawdź wydarzenia
Aula SGHOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula SGH znajduje się w budynku C na terenie Szkoły Głównej Handlowej – najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce. Główna siedziba placówki oświatowej mieści się przy alei Niepodległości 162 w Warszawie. W szkole czynnie pracuje ponad 800 pracowników naukowych, których zadaniem jest kształcenie kilkunastu tysięcy studentów, przybywających do Warszawy z całej Polski.

Aula Szkoły Głównej Handlowej – historia

Początek działalności edukacyjnej Głównej Szkoły Handlowej przypada na rok 1906, kiedy to wykładowca korespondencji August Zieliński uzyskał zgodę na uruchomienie kursów handlowych. Na przestrzeni lat uczelnia wielokrotnie zmieniała swoją nazwę – funkcjonująca na początku jako Prywatne Kursy Handlowe Męskie Augusta Zielińskiego, była znana również jako Wyższa Szkoła Handlowa czy Szkoła Główna Planowania i Statystyki.

Budynek C, w którym mieści się Aula SGH, jest stosunkowo młodą konstrukcją, powstałą wskutek nieustannego borykania się z niedoborem sal dydaktycznych. Prace nad zagospodarowaniem przyznanego uczelni placu na rogu ul. Madalińskiego i al. Niepodległości ruszyły w 1999 roku. Zakończenie prac nad budową obiektu zbiegły się w czasie z obchodami stulecia Szkoły Głównej Handlowej – to właśnie z tego powodu budynek został nazwany literą "C". 

Aula SGH – wydarzenia

Choć z racji swojej misji oraz działalności edukacyjnej, odbywające się na Auli SGH wydarzenia dotyczą przede wszystkim zajęć studenckich, profil naukowy uczelni sprawia, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Absolwenci Szkoły Głównej Handlowej zasilają wiele spośród największych marek w Polsce, które posiadają w swojej ofercie liczne programy stażowe i praktyki. Warto podkreślić jednak, organizowane na Auli SGH wydarzenia mają również charakter komercyjny.

Przykładem takiego eventu był wykład "Zarządzanie marką luksusową", przeprowadzony 20 marca 2019 roku przez Agnieszkę Smektałę – specjalistkę w zakresie budowania marek z segmentu premium. Prowadząca ujawniła tajniki marketingu, zarządzania oraz sprzedaży, dzieląc się dobrymi praktykami, powstałymi wskutek współpracy z liderami branż luksusowych, korzystając z doświadczenia, zdobytego wskutek współpracy z Moët Hennessy Louis Vuitton, Dom Pérignon czy Vogue Polska.

Zrealizowane w Auli SGH wydarzenie skierowane było zarówno do marek działających na rynku dóbr luksusowych, jak i przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczęły swoje dążenia do premiumizacji swojej dotychczasowej oferty. Beneficjentami wykładu mogły być również osoby, które pragnęły poznać możliwości, jak zapewnia środowisko marek luksusowych w zakresie rozwoju kariery bądź nawiązywaniu współpracy z sektorem premium w charakterze zleceniodawców lub partnerów długoterminowych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aula SGH?
Aula SGH znajduje się przy alei Niepodległości 128. Obiekt jest doskonale skomunikowany – w okolice Auli można dostać się linią metra M1, tramwajem nr 33, koleją (R3, R8, RL, S1) oraz autobusami 138, 167, 168 i 174.
Jakie wydarzenia odbywają się w Aula SGH?
Choć Aula SGH jest przede wszystkim miejscem, w którym mają miejsce wykłady akademickie, w obiekcie nie brakuje również m.in. prelekcji komercyjnych, skierowanych do przedsiębiorców. Przykładem takiego eventu był m.in. wykład „Zarządzanie marką luksusową”, prowadzony przez Agnieszkę Smektałę, ekspertkę budowania marki.
Kiedy został otworzona Aula SGH?
Aula SGH stanowi element Szkoły Głównej Handlowej, kształcącej kolejne pokolenia od 1906 r., kiedy to światło dzienne ujrzały kursy handlowe, opracowane przez Augusta Zielińskiego – polskiego wykładowcy korespondencji.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też